HumanGhost

Książki - temat ogólny

10253 postów w tym temacie

Dnia 23.04.2012 o 16:46, revolt505 napisał:

4. Peter Watts - Ślepowidzenie (mam obawy czy w ogóle zrozumiem)


WARTO. Bardzo, bardzo warto. Świetne s-f. Czasem trzeba sprawdzić w sieci jakieś terminy ale tak czy siak, warto.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 23.04.2012 o 16:46, revolt505 napisał:

Co sądzicie o tych książkach, warto?
1. Glukhovsky Dmitry - Czas zmierzchu (nie musi być wybitne, ale żeby przyjemnie się
czytało, więc poradźcie)


Jak dla mnie nie. Metro 2033 było naprawdę bardzo fajne, tutaj wieje nudą, chociaż sam pomysł jest nawet ciekawy.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Poszedłem na strych i upolowałem:
- Ogniem i Mieczem tom I i II
- Conan z Cimmerri
- Conan Grom
- Świat Rocannona
- Daleka tęcza i Próba Ucieczki
- Gwiezdne Wojny
- Z powrotem do gwiazd
- Potop tom II i III
- E.T
- Michał Strogow
- Tajemnicza Wyspa
Trzy książki Lema: Solaris, Katar, Śledztwo

Jak przeczytam to nurkuję po więcej.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 23.04.2012 o 11:37, Abi_Dalzim napisał:

Empik.com - książki z katalogu krajowego -30%!
:)


Sorry, że zawracam głowę, ale pierwszy raz będę kupował coś w empiku.
Czy do tej promocji wliczają się też komiksy ? Komiksy są poddziałem działu książki. To znaczy, że komiksy też będą się liczyć do tego zamówienia za min.100zł czy ta promocja jest tylko na książki ?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Komiksy także się wliczają. Jeśli czegoś nie jesteś pewny to po prostu dodaj to do koszyka. Jeśli system automatycznie naliczy zniżkę (a powinien) to znaczy, że -30% obowiązuje. :-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 23.04.2012 o 21:40, HumanGhost napisał:

Komiksy także się wliczają. Jeśli czegoś nie jesteś pewny to po prostu dodaj to do koszyka.
Jeśli system automatycznie naliczy zniżkę (a powinien) to znaczy, że -30% obowiązuje.
:-)


Ok. Dziękuję za informacje. To teraz poczekać do jutra aż wydadzą wznowione Wyznania Łgarza Dicka i dobrać do zestawu Smoka Griaula, i jakąś mangę. :) Kocham takie promocje.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Ja dzisiaj sobie pofolgowałem, dwie wypłaty poszły... Nie licząc 4 tomów Achaji. Gwiezdne wojny w taniej serii 26 tomów, czwartego tomu ''Kłamcy'', ''Trylogii czarnego maga'', 3 książek traktujących o Ragnarze z WH40k. 13 tomów z zapomnianych krain o Drowie Do''Urden. I kilka popularno-naukowych które wypatrzyłem na targu jak wracałem do domu i jeszcze ~20 książek które na chybi-trafił łowiłem w tej stercie, muszę je jeszcze przejrzeć :D Sam się teraz zastanawiam. Śmiać się, czy płakać bo nie mam czasu kiedy tego czytać... tylko w drodze z i do uczelni, tudzież pracy. Daje jednak to tylko jakieś 2-3 rozdziały dziennie. Dziele się z wami bólem.^^

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 23.04.2012 o 16:46, revolt505 napisał:

Co sądzicie o tych książkach, warto?
1. Glukhovsky Dmitry - Czas zmierzchu (nie musi być wybitne, ale żeby przyjemnie się
czytało, więc poradźcie)


http://forum.gram.pl/forum_post.asp?tid=108&pid=7804
Zatem nic wybitnego, ale jest calkiem wciagajace i czyta sie dobrze, zatem warto.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Ehh a miałem takie mocne postanowienie, że tylko Matras na mnie zarobi na tegorocznym Dniu Książki...
Krew Elfów (w końcu się biorę za wiedźmińską sagę), Kłamca tom 1, Prawda by Pratchett u nich zamówione.

Ale tak wszyscy zamawiają na tym Empiku więc dodałem sobie kolejny tom Malazańskiej i Kłamcę tom 2 :).
A na półkach ponad 10 nietkniętych pozycji, a czas na czytanie będzie dopiero w lipcu T_T.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 23.04.2012 o 22:42, Daronn_Darker napisał:

Ja dzisiaj sobie pofolgowałem, dwie wypłaty poszły...


Lol. A ja myślałem, że szaleję kupując cztery książki w dwa dni. ;D

Sam się jeszcze zastanawiam nad uzupełnieniem kolekcji Dicka w wydaniu Rebis. Oj słabnącą mam tą silną wolnę. ;]

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 23.04.2012 o 22:42, Daronn_Darker napisał:

Ja dzisiaj sobie pofolgowałem, dwie wypłaty poszły... Nie licząc 4 tomów Achaji. Gwiezdne
wojny w taniej serii 26 tomów, czwartego tomu ''Kłamcy'', ''Trylogii czarnego maga'',
3 książek traktujących o Ragnarze z WH40k. 13 tomów z zapomnianych krain o Drowie Do''Urden.
I kilka popularno-naukowych które wypatrzyłem na targu jak wracałem do domu i jeszcze
~20 książek które na chybi-trafił łowiłem w tej stercie, muszę je jeszcze przejrzeć :D
Sam się teraz zastanawiam. Śmiać się, czy płakać bo nie mam czasu kiedy tego czytać...
tylko w drodze z i do uczelni, tudzież pracy. Daje jednak to tylko jakieś 2-3 rozdziały
dziennie. Dziele się z wami bólem.^^


Haha pozdro :D mam podobną przypadłość jeżeli chodzi o wiele rzeczy :] np. sprzęt foto. Użyję danego obiektywu raz od święta ... no ale dobrze go mieć :D więc kupuję :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Dnia 24.04.2012 o 06:15, HumanGhost napisał:

Lol. A ja myślałem, że szaleję kupując cztery książki w dwa dni. ;D


Ja myślałem, że tak robię, jak sobie kupiłem jedną książkę ostatnio ;) Ale oczywiście dołączyła do grona tych, które czekają na lepsze czasy, bo standardowo nie mam czasu ich czytać :)

A tak z innej beczki, to nie chcę szerzyć herezji, ale polecam Traviatę ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 25.04.2012 o 20:34, Mohair napisał:

A tak z innej beczki, to nie chcę szerzyć herezji, ale polecam Traviatę ;)


Hehe jednak kupiłem bilety. Zobaczymy z czym to się je. Pierwszy raz idę na operę. :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Utwórz konto lub zaloguj się, aby skomentować

Musisz być użytkownikiem, aby dodać komentarz

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto na forum. To jest łatwe!


Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Masz już konto? Zaloguj się.


Zaloguj się