Zaloguj się, aby obserwować  
Gram.pl

Rynek pecetowy jest ważny dla Take-Two, ale o RDR 2 na PC nikt nie chce się wypowiadać

11 postów w tym temacie

5 minut temu, Danoniero napisał:

To takie za przeproszeniem PRowe pieprzenie. Konsole są bardziej opłacalne, może octowa wersje zrobią ale zapewne nie równolegle

Ja wiem czy bardziej oplacalne. Jesli chce sie wypuszczac gry singleplayer moze i tak. Jesli ktos nastawia sie na mutli i potrafi zrobic konkretna gre to raczej bardziej mu sie to oplaca robic na pc.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
3 godziny temu, Golic napisał:

Bardzo cieszy mnie ta informacja. RDR 2 tylko na konsole.

Jaką masz korzyść z tego, że gra nie wyjdzie na PC?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Madoc napisał:
3 godziny temu, Golic napisał:

Bardzo cieszy mnie ta informacja. RDR 2 tylko na konsole.

Jaką masz korzyść z tego, że gra nie wyjdzie na PC?

Jak to jaką, postawi koło swojej konsoli owiniętej w folie i wciśniętej w szklaną gablotkę zaraz obok świętego Graala :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Wydazdzą to na PC. Jestem pewien. Sami mówili,że RDR 1 nie wydali na PC'ty tylko dlatego, że cała produkcja tej gry to był jeden wielki koszmar. Port na PC zająłby im zbyt dużo czasu, więc go nie zrobili.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 4.08.2017 o 07:20, fenr1r napisał:

GTA 5 sprzedało się w ponad 7,5 mln sztuk na PC. Biznesowo, niewydanie RDR2 na PC byłoby bardzo dziwną decyzją.

Problem z RDR 1 na PC był taki, że nawet wtedy rockstar nie do końca ogarniał optymalizację pod wielordzeniowe procesory co w połączeniu z koszmarem jakim było PS3 oraz sam silnik gry był daleki od ideału(co GTA 4 sromotnie pokazało 2 lata wcześniej) i musieli olać sprawę z wersją PC. GTA 5 jest ich flagowym tytułem i musiał się pojawić na PC, ale postanowili poczekać z tym do wydania gry na ósmą generację konsol która ma taką samą architekturę co PC czyli x86-64. I z tego co widać słusznie, że poczekali  

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Utwórz konto lub zaloguj się, aby skomentować

Musisz być użytkownikiem, aby dodać komentarz

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto na forum. To jest łatwe!


Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Masz już konto? Zaloguj się.


Zaloguj się
Zaloguj się, aby obserwować