Zaloguj się, aby obserwować  
Gram.pl

Blizzard pracuje nad nowymi markami i pomysłami

12 postów w tym temacie

Proste. World of Starcraft. To universum nadawło by się IDEALNIE. Mnóstwo klas, mnóstwo planet. Mnóstwo możliwości. A WoW się starzeje bardzo szybko. Już dawno odstaje od całej reszty MMO pod względem technicznym i trzyma się masą graczy która spędziła tam ostatnie X lat. Warcraft sam z siebie odchodzi w zapomnienie bo od dawna nie było żadnej nowej gry w tym universum. Overwatch nadawło by się do zrobienia gry fabularnej. Jest cała masa lore która czeka żeby coś z tym zrobić. 

Nowe marki? To też im potrzeba. Pracownicy nie mogą w kółko robić tego samego. A Overwatch pokazał że Blizz nie tak łatwo zamknąć w pudełku "strategie i mmo".

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

World of Warcraft jest nadal królem MMO i jednym z nielicznych już MMO z abonamentem więc pod  względem innych MMO nie odstaje :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Poki bedzie WoW, nie pojawi sie WoS. Ja to bym najchetniej zagral w warcrafta 4, a potem juz w nowoczesniejszego, lepszego, ciekawszego WoW-a 2.

A jesli chodzi o nowe marki. Chcialbym aby blizz zrobil jakiegos action RPG, w sumie nie wazne w jakim uniwersum, ale zeby zrobil cos takiego z epicka historia, superuberswietnymi wstawkami filmowymi i ciekawymi zapadajacymi w pamieci postaciami. No i zeby byl nastawiony tylko i wylacznie na single. Zadnych coopów, kombinacji i innych ostatnio modnych multi kombinacji.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
A jesli chodzi o nowe marki. Chcialbym aby blizz zrobil jakiegos action RPG, w sumie nie wazne w jakim uniwersum, ale zeby zrobil cos takiego z epicka historia, superuberswietnymi wstawkami filmowymi i ciekawymi zapadajacymi w pamieci postaciami. No i zeby byl nastawiony tylko i wylacznie na single. Zadnych coopów, kombinacji i innych ostatnio modnych multi kombinacji.

Ale przecież taki ActionRPG już był ;). Seria Diablo, a filmiki, czy cutscenki Niebiescy zawsze mieli najwyższej jakości. 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Nie jestem prorokiem, ale jestem prawie pewny, że znowu wypuszczą jakąś 'cukierkową' grę. Być może coś w stylu Rayman'a. Ostatnie lata pokazują jak Blizzard cofa się wstecz.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
3 godziny temu, Leloy napisał:

Ale przecież taki ActionRPG już był ;). Seria Diablo, a filmiki, czy cutscenki Niebiescy zawsze mieli najwyższej jakości. 

Mialem na mysli produkcje w ktorej wiekszy nacisk bylby polozony na fabule. No i z rzutem zza pleców bohatera, a nie izometrycznym. 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Khalid napisał:

Nie jestem prorokiem, ale jestem prawie pewny, że znowu wypuszczą jakąś 'cukierkową' grę. Być może coś w stylu Rayman'a. Ostatnie lata pokazują jak Blizzard cofa się wstecz.

Bo można powiedzieć że Blizzard umiera. Praktycznie większość starych  pracowników już nie ma. Po fuzji z Activision gry są uproszczane dla nowych odbiorców.  Kaszanki może nie robią bo bądź co bądź to wciąż przyzwoity poziom jeszcze gier mają.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Renchar napisał:
Khalid napisał:

Nie jestem prorokiem, ale jestem prawie pewny, że znowu wypuszczą jakąś 'cukierkową' grę. Być może coś w stylu Rayman'a. Ostatnie lata pokazują jak Blizzard cofa się wstecz.

Bo można powiedzieć że Blizzard umiera. Praktycznie większość starych  pracowników już nie ma. Po fuzji z Activision gry są uproszczane dla nowych odbiorców.  Kaszanki może nie robią bo bądź co bądź to wciąż przyzwoity poziom jeszcze gier mają.

ta, umiera a ich ostatnie agonalne tchnienia dają nam gry, w które gra powyżej 20mln graczy. W tandemie Blizzard-Activision sam Blizzard ma wolność i samodzielnie podejmuje decyzje. W większości firm zajmujących się tworzeniem gier i oprogramowania pracownicy po jakimś czasie odchodzą a na ich miejsce przychodzą nowi, tak jest wszędzie i u każdego. 

A co to cukierkowatości - zapoznaj się ze stylami tworzenia grafiki a nie wygaduj bzudr zasłyszanych gdzieś w internecie. 

Wszystko powinno być "mroczniejsze" - to sobie obniż nasycenie i jasność kolorów w grze/na monitorze. Efekt będzie "mroczny.

Po za tym nie widziałem, aby któraś ich gra prezentowała poziom nawet zbliżony do Raymana. 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Utwórz konto lub zaloguj się, aby skomentować

Musisz być użytkownikiem, aby dodać komentarz

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto na forum. To jest łatwe!


Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Masz już konto? Zaloguj się.


Zaloguj się
Zaloguj się, aby obserwować