Zaloguj się, aby obserwować  
Mike1292

Guitar Hero

1581 postów w tym temacie

Dnia 22.02.2009 o 14:41, Iroks1 napisał:

> Mam pytanko... mam możliwość pożyczenia gry tej od kumpla ale bez gitary bo nie
chce
> pożyczyć xD. Czy jest sens grania w tą grę bez gitary ?
czemu ja tam experta męczę na klawce jednak na hardzie slayer i końcóweczka one mnie
dobija :D

czy gitara les paul z ps3 ta bezprzewodowa z GHIII spokojnie działa z wersją pctową ?


Wiem, że któreś gitarki z konsol działają, ale czy ta to nie wiem.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 22.02.2009 o 14:41, Iroks1 napisał:

> Mam pytanko... mam możliwość pożyczenia gry tej od kumpla ale bez gitary bo nie
chce
> pożyczyć xD. Czy jest sens grania w tą grę bez gitary ?
czemu ja tam experta męczę na klawce jednak na hardzie slayer i końcóweczka one mnie
dobija :D

czy gitara les paul z ps3 ta bezprzewodowa z GHIII spokojnie działa z wersją pctową ?


Działa, sprawdzone.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

wystarczy podłączyć? czy trzeba jakiegoś konkretnego softu szukać? bo gdzieś widziałem ze bez jakiegoś tam programu nie działa tylko tego info nie mogę znaleźć

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Mam takie pytnie co do GH 3... Czy będą w ogóle jakies nowe piosenki? I takie pytanie, czy piraci już znaleźli sposób by mieć więcęj piosenek ?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 23.02.2009 o 15:12, peryfraz napisał:

I takie pytanie,
czy piraci już znaleźli sposób by mieć więcęj piosenek ?


A po co ci odpowiedź na to pytanie, masz pirata? Jeśli nie to skąd to pytanie?:) Nie mam pojęcia piratów nie tykam :P
A nowe piosenki wyszły już dawno:) Teraz nowe pojawiają się przy GH WT

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 23.02.2009 o 16:04, Stwór napisał:

> I takie pytanie,
> czy piraci już znaleźli sposób by mieć więcęj piosenek ?

A po co ci odpowiedź na to pytanie, masz pirata? Jeśli nie to skąd to pytanie?:) Nie
mam pojęcia piratów nie tykam :P
A nowe piosenki wyszły już dawno:) Teraz nowe pojawiają się przy GH WT

Pytam się bo ja nowych piosenek nie widziałem w dziale download a mam oryginał (PC). A piraci zawsze znajdą jakiś sposób, dlatego się pytam czy już wycwaniakowali...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 23.02.2009 o 16:12, peryfraz napisał:

> > I takie pytanie,
> > czy piraci już znaleźli sposób by mieć więcęj piosenek ?
>
> A po co ci odpowiedź na to pytanie, masz pirata? Jeśli nie to skąd to pytanie?:)
Nie
> mam pojęcia piratów nie tykam :P
> A nowe piosenki wyszły już dawno:) Teraz nowe pojawiają się przy GH WT
Pytam się bo ja nowych piosenek nie widziałem w dziale download a mam oryginał (PC).
A piraci zawsze znajdą jakiś sposób, dlatego się pytam czy już wycwaniakowali...

Na PC nie ma, nie było, i już nie będzie :/

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 23.02.2009 o 18:20, Iroks1 napisał:

gadacie głupoty można dodać własne piosenki tylko uwazać na swój save :)
http://www.youtube.com/watch?v=RSozjX_my9g&feature=PlayList&p=A8DB6244129A67F8&playnext=1&index=5



Dokładnie. Potem save idzie w niepamięć :/

Kurde no czemu to głupie Activision czy tam Aspyr olewa PC i nie wyda jakiegoś nawet małego DLC dla kompa darmowego. Na konsole można to i na PieCa wejdzie. Oni se w kulki lecą :/

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

czasami może się coś skopać jeżeli piosenkę jakoś źle się zrobi ale wystarczy skopiować i po krzyku
a takie coś jak dlc na PC to byłby żal... już oblivion i f3 próbują takie coś przeforsować ale kicha bo to przegięcie brać tyle kasy za raptę kilka tekstur i lokację to więcej jest w większości fanowskich modach

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Jakby ktoś chciał się w to bawić, ja nie mam cierpliwości do tego, to miałbym prośbę czy ktoś chciałby mi zorobić ze dwie trzy piosenki i po polsku wytłumaczyć jak potem w grze włączyć...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 23.02.2009 o 19:53, peryfraz napisał:

Jakby ktoś chciał się w to bawić, ja nie mam cierpliwości do tego, to miałbym prośbę
czy ktoś chciałby mi zorobić ze dwie trzy piosenki i po polsku wytłumaczyć jak potem
w grze włączyć...

każdy by chciał gotowce przez to nigdzie ściągnąć nie można tylko trzeba samemu robić :(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 23.02.2009 o 21:08, Iroks1 napisał:

> Jakby ktoś chciał się w to bawić, ja nie mam cierpliwości do tego, to miałbym prośbę

> czy ktoś chciałby mi zorobić ze dwie trzy piosenki i po polsku wytłumaczyć jak potem

> w grze włączyć...
każdy by chciał gotowce przez to nigdzie ściągnąć nie można tylko trzeba samemu robić
:(

<beczy>
to nie dobrze... Mam dwa utwory które chętnie bym zagrał w GH :/

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 23.02.2009 o 21:12, peryfraz napisał:

to nie dobrze... Mam dwa utwory które chętnie bym zagrał w GH :/

To ściągnij Frets on Fire i zagraj :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 24.02.2009 o 18:41, Dared00 napisał:

> to nie dobrze... Mam dwa utwory które chętnie bym zagrał w GH :/
To ściągnij Frets on Fire i zagraj :)

To nie to samo xD... nie ma publiczności itd. :D
Dobra, może kiedyś kogoś namówie aby mi "zrobił" pare piosenek :P na razie bede się cieszył tym co mam ;) pzdr

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Ja raczej ws. dystryubcji GH w naszym kraju a nie nt. samej rozgrywki ; )

Więc: Czy w naszym, pięknym, malowniczym, kojarzącym się z bocianami, Bitwą pod Grunwaldem etc. można gdziekolwiek(patrz: sklep, czy internet) znaleźć GH III w wersji na PC? Przeleciałem cały Wrocław - tylko na PS3 i X360. To samo w moim Zgorzelcu - tylko wersje na konsolę. Ostatnią na PC widziałem chyba w grudniu/styczniu 2008/2009... na internecie pustki, zostaje tylko allegro, gdzie raczej ceny będą droższe od sugerowanych. Wie ktoś może, gdzie w jakimkolwiek sklepie internetowym znajdę tę grę, bo akurat mam chętkę na grę w gh ;)

Z góry dzięki

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

jest kombinacji ale da się
kupisz na allegro pc zwykła bez gitarki i osobno gitarkę to i tak taniej wyjdzie niż inaczej kręcić :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 25.02.2009 o 13:14, Sob-styl napisał:

Ja raczej ws. dystryubcji GH w naszym kraju a nie nt. samej rozgrywki ; )

Więc: Czy w naszym, pięknym, malowniczym, kojarzącym się z bocianami, Bitwą pod Grunwaldem
etc. można gdziekolwiek(patrz: sklep, czy internet) znaleźć GH III w wersji na PC? Przeleciałem
cały Wrocław - tylko na PS3 i X360. To samo w moim Zgorzelcu - tylko wersje na konsolę.
Ostatnią na PC widziałem chyba w grudniu/styczniu 2008/2009... na internecie pustki,
zostaje tylko allegro, gdzie raczej ceny będą droższe od sugerowanych. Wie ktoś może,
gdzie w jakimkolwiek sklepie internetowym znajdę tę grę, bo akurat mam chętkę na grę
w gh ;)

Z góry dzięki


Ja na Allegro ponad rok temu zakupiłem za 215 zł chyba co raczej ceną zawyżoną nie jest.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Utwórz konto lub zaloguj się, aby skomentować

Musisz być użytkownikiem, aby dodać komentarz

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto na forum. To jest łatwe!


Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Masz już konto? Zaloguj się.


Zaloguj się
Zaloguj się, aby obserwować