Zaloguj się, aby obserwować  
Mike1292

Guitar Hero

1581 postów w tym temacie

hej mam les paula od ps3 i w gh3 on nie działa :/ sprzęt działa w 100% i w FoF też działa bez problemu, wi e ktoś jak to trzeba uruchomić?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 26.02.2009 o 20:30, Iroks1 napisał:

hej mam les paula od ps3 i w gh3 on nie działa :/ sprzęt działa w 100% i w FoF też działa
bez problemu, wi e ktoś jak to trzeba uruchomić?


http://boardsus.playstation.com/playstation/board/message?board.id=guitarhero&thread.id=20412

tu masz wszystko ladnie wyjasnione. Potwierdzam, ze dziala :-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 26.02.2009 o 20:43, Kamiloos napisał:

> hej mam les paula od ps3 i w gh3 on nie działa :/ sprzęt działa w 100% i w FoF też
działa
> bez problemu, wi e ktoś jak to trzeba uruchomić?

http://boardsus.playstation.com/playstation/board/message?board.id=guitarhero&thread.id=20412

tu masz wszystko ladnie wyjasnione. Potwierdzam, ze dziala :-)

a prostszą wersję ? i jak ja podpisuję w tym joy 2 key ustawiam odpowiednie klawisze na klawce czy gitarze?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 25.02.2009 o 15:41, sebastiano444 napisał:

Nie lubię tej gry
Więcej się nie udzielam.



Podałbyś jakieś argumenty :/?

A po 2 to, że Ci się gra nie podoba to nie oznacza, że musisz w tym temacie jedną linijkę tekstu napisać z zawartością "Nie lubię tej gry"

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

A ja mam pytanie odnośnie guitar hero. Czy powstała na PC bo na żadnej srtronie nie ma o tym żadnej informajci a zdawało mi się kiedyś że było coś takiego.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 31.03.2009 o 18:37, Ploud napisał:

A ja mam pytanie odnośnie guitar hero. Czy powstała na PC bo na żadnej srtronie nie ma
o tym żadnej informajci a zdawało mi się kiedyś że było coś takiego.


Guitar Hero III wyszło na PC, jednak z nieznanych przyczyn LEM wycofało go ze sprzedaży w Polsce. Jedyne gdzie możesz to dostać to Allegro albo z za graniczy. Wg wikipedii GH: Aerosmith wyszło na pc, ale np w Szczecinie nie widziałem tego w żadnym sklepie. GH:WT ma wyjść na PC za kilka miesięcy.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Mam jeszcze jedno pytanie ale dotyczące GH aerosmith. Czy jest to oddzielna gra czy tylko dodatek do trójki, ewentualnie samodzielny.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 03.04.2009 o 21:27, Ploud napisał:

Mam jeszcze jedno pytanie ale dotyczące GH aerosmith. Czy jest to oddzielna gra czy tylko
dodatek do trójki, ewentualnie samodzielny.


GH:A to samodzielna gra.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Oki, dzięki wielkie. Ja jak narazie grałem tylklo w GH na komórkę ;) i strasznie mnie wciągnęło. a czy Metallica też wyjdzie nakompa czy tylko na konsole ?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 03.04.2009 o 21:59, Ploud napisał:

Oki, dzięki wielkie. Ja jak narazie grałem tylklo w GH na komórkę ;) i strasznie mnie
wciągnęło. a czy Metallica też wyjdzie nakompa czy tylko na konsole ?

Na razie zapowiedziane jest tylko GH: World Tour, ale prawdopodobnie GH: Metallica też się pojawi na PC. Może gdzieś za roczek. :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Oo, a ja nawet nie wiedziałem, że oficjalnie zapowiedziano GH: WT na komputery... jeszcze rok temu pewnie bym oszalał z radości, ale po doświadczeniach z pecetowym GH3 jakoś nie jestem entuzjastycznie nastawiony. Ale z tego czytałem to przynajmniej dadzą aktualne kontrolery.. a właściwie kontroler, bo w zestawie ma być tylko gitara (resztę trzeba sobie dokupić.. taa, już to widzę w Polsce), to już duży postęp. Jednak co z tego, jak prawdopodobnie i tym razem pecetowi gracze będą niejako odcięci od reszty świata GH i pozbawieni zarówno DLC jak i oficjalnych rankingów.
Ja zamierzam nieśmiało jednak kupić pierwszy raz w życiu konsolę, prawdopodobnie PS3, bo jednak takie gry jak Guitar Hero tracą na uroku gdy trzeba w nie grać w ciasnym kącie, przy biurku i przed monitorem 19''''. Ale to pewnie odległa przyszłość, bo najpierw na tą konsolę i nietanie GH muszę sobie zarobić :P Zresztą właściwie to bardziej czekam na GH: Metallica, a World Tour kupiłbym (jeśli miałbym już rzeczony worek pieniędzy :P) dla "instrumentów", bo przypuszczam że w GH: Metallica w zestawie będzie tylko gitara i ta druga stopa do perkusji (a może się mylę?).
W każdym razie przypadek World Tour potwierdza, że raczej każde następne GH wydane na konsole, w końcu trafi na kompy ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

MAm jeszcze maly problem bo mam pada Logitecha ale nie działa w guitar hero. Czy potrzeba jakiegoś programu żeby dało się grać czy co bo na klawiaturze mi sie nie chce grać bo niewygodnie

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 05.04.2009 o 14:13, Ploud napisał:

MAm jeszcze maly problem bo mam pada Logitecha ale nie działa w guitar hero. Czy potrzeba
jakiegoś programu żeby dało się grać czy co bo na klawiaturze mi sie nie chce grać bo
niewygodnie


Potrzeba gitary żeby dało się grać.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Ja mam pytanie dotyczące jak można się domyślić Guitar Hero.
GUITAR HERO AEROSMITH to jest to samo co Legends of Rock, czy może jest to rozszerzona wersja czy po prostu okrojona wersja (względem Legends of Rock)? Pytam się bo nie mam jeszcze żadnej części.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 15.04.2009 o 16:53, bardek napisał:

Ja mam pytanie dotyczące jak można się domyślić Guitar Hero.
GUITAR HERO AEROSMITH to jest to samo co Legends of Rock, czy może jest to rozszerzona
wersja czy po prostu okrojona wersja (względem Legends of Rock)? Pytam się bo nie mam
jeszcze żadnej części.


Tak jak sama nazwa wskazuje Guitar hero Aerosmith jest poświęcona zespołowi Areosmith...
oczywiście znajdą się tam także inne utwory znanych zespołów lecz ponad wszystko jest Aerosmith
a Legends of Rock którą właśnie najbardziej polecam jest zbiorem Najlepszych legendarnych utworów po spis poszukaj na stronach gry. Ale i tak czy siak niczym się dla mnie nie różnią ponieważ nie ma tam mikrofonu i perkusji jak w World Tour. Polecam Legends of Rock (lepszy)

>Szybkie pytanko w związku z GH: Aerosmith. Jeżeli mam instrumenty z GH:WT to czy działają one w GH:A?

Na pewno działają lecz nie wiem jak to jest ponieważ w WT widziałem jakieś dotykowe przyciski na solówki
ale powinno działać ponieważ ta gitarka jest tak jakby dżojstikiem...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Utwórz konto lub zaloguj się, aby skomentować

Musisz być użytkownikiem, aby dodać komentarz

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto na forum. To jest łatwe!


Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Masz już konto? Zaloguj się.


Zaloguj się
Zaloguj się, aby obserwować