Zaloguj się, aby obserwować  
Mike1292

Guitar Hero

1581 postów w tym temacie

Nie polecam. Niecałe 2 dni na niej grałem i kostkowanie w dół przestało działać. :/ Chociaż, muszę powiedzieć, że w GH: World Tour grało mi się na niej o wiele przyjemniej niż na X-Plorerze. :P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 16.10.2011 o 13:29, PJ_MW napisał:

Jaką gitarę kupić najlepiej(słyszałem, że w III jest b. dobra) i w którą grę najpierw
zainwestować(podobno 5 jest jedną z lepszych)?
Co sądzicie o takim zestawie? http://allegro.pl/guitar-hero-warriors-of-rock-bundle-x360-i1855542837.html

Gitarę obojętnie, wszystkie są porównywalnie dobre. Co do gier, to broń boże piątkę. Piątka jest słaba. Najlepsze części to 3 i (jeżeli lubisz metal) Metallica. Ten bundle co go wkleiłeś jest ok, WoR to też dobra część.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Otwierając ten link zobaczyłem perkusję i przypomniało mi się jedno pytanie.

Grał ktoś na perce do GH i RB ? Czy czuć jakąś różnicę w graniu ? Przy tej z RB nie da się podłączyć drugiego pedała co nie ? Czy czuć jego brak podczas grania w GH bardziej hardkorowo ?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 08.11.2011 o 18:12, Albii napisał:

Otwierając ten link zobaczyłem perkusję i przypomniało mi się jedno pytanie.

Grał ktoś na perce do GH i RB ? Czy czuć jakąś różnicę w graniu ? Przy tej z RB nie da
się podłączyć drugiego pedała co nie ? Czy czuć jego brak podczas grania w GH bardziej
hardkorowo ?

Grałem na perce z GH4 i RB1. Ta z GH4 ma tą wadę, że stopa nie miała zaczepu, co przeszkadzało podczas grania stopą c''nie. Ogólnie fajnie się na niej grało, talerze itp. Jednak to grałem raz, a na perce z RB baaardzo długo. Można podłączyć drugą stopę, kupując specjalną przejściówkę - pogoogluj. Ja braku nie odczuwałem, chociaż chciałem mieć drugi, żeby był ogień \m/ Niestety, nie stać mnie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Dzięki za odpowiedź. Pamiętam, że kiedyś pisałeś o domowo przerobionej stopie. Możesz mi napisać jakich modyfikacji tam dokonywałeś i w jaki sposób ? Bo z tego co gram, to odczuwam, że lepiej by się grało jakby ten oryginalny z perki od RB był cięższy lub by miał mniejszą drogę od przyciśnięcia do powrotu do normalnej pozycji.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 08.11.2011 o 22:36, Albii napisał:

Dzięki za odpowiedź. Pamiętam, że kiedyś pisałeś o domowo przerobionej stopie. Możesz
mi napisać jakich modyfikacji tam dokonywałeś i w jaki sposób ? Bo z tego co gram, to
odczuwam, że lepiej by się grało jakby ten oryginalny z perki od RB był cięższy lub by
miał mniejszą drogę od przyciśnięcia do powrotu do normalnej pozycji.

Przykręciłem 2-3-milimetrowy kawałek metalu od góry, bo mi pękła. Przyczyniło się to do tego, że była cięższa i lepiej chodziła ;) Musiałem przewiercić stopę w czterech miejscach tak, żeby to dało się przykręcić c''nie. Możesz pokombinować ;P Trzeba to zrobić ostrożnie, żeby jej konstrukcji nie naruszyć za bardzo - po prostu wiercić w miejscach pewnych, które nie przyczynią się do zniszczenia stopy po dłuższym graniu :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Zacząłem grać w GH3 na klawiaturze (z laptopa... nie śmiejcie się) i jest cholernie wprost ciężko! Nawet w łatwych utworach jestem do bani, na Easy, nawet jak potem przełączam na Slow w Practise jest trudno. Jakieś rady dla początkującego? Ale takie "ćwiczeniowe", nie mam kasy na dokupywanie czegokolwiek niestety.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 15.11.2011 o 21:09, Richmond94 napisał:

Zacząłem grać w GH3 na klawiaturze (z laptopa... nie śmiejcie się) i jest cholernie wprost
ciężko!

srsly?

Dnia 15.11.2011 o 21:09, Richmond94 napisał:

Nawet w łatwych utworach jestem do bani, na Easy, nawet jak potem przełączam
na Slow w Practise jest trudno. Jakieś rady dla początkującego? Ale takie "ćwiczeniowe",
nie mam kasy na dokupywanie czegokolwiek niestety.

tu nic chyba nie pomoże ;p

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 15.11.2011 o 22:08, Richmond94 napisał:

Załamaliście mnie. Więc bez opcji zagrania tego wieczoru pozostaje jedno: wsiąknięcie
w świat delt i x należącego do zbioru R :/

Weź sobie pozbieraj na gitarę, no. Wtedy będziesz miał na pewno banię z matematyki ^^

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Starczy mi kapa z fizyki przez Final Fantasy ;) Ale może kiedyś sobie pozbieram kasę.
BTW
Czy na PS2 w GH można wgrywać jakieś piosenki? Przez kartę pamięci, jakiś dysk zewnętrzny czy coś?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 08.11.2011 o 22:36, Albii napisał:

Dzięki za odpowiedź. Pamiętam, że kiedyś pisałeś o domowo przerobionej stopie. Możesz
mi napisać jakich modyfikacji tam dokonywałeś i w jaki sposób ? Bo z tego co gram, to
odczuwam, że lepiej by się grało jakby ten oryginalny z perki od RB był cięższy lub by
miał mniejszą drogę od przyciśnięcia do powrotu do normalnej pozycji.

znalazłem zdjęcia tego:

http://img200.imageshack.us/img200/4311/dscf3107o.jpg
http://img715.imageshack.us/img715/5913/dscf3106.jpg

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Utwórz konto lub zaloguj się, aby skomentować

Musisz być użytkownikiem, aby dodać komentarz

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto na forum. To jest łatwe!


Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Masz już konto? Zaloguj się.


Zaloguj się
Zaloguj się, aby obserwować