Zaloguj się, aby obserwować  
Mike1292

Guitar Hero

1581 postów w tym temacie

Mam zamiar kupić Warriors of Rock (pierwsze GH w jakie zagram) i tu nasuwa się pytanie czy jest przyjemność z gry? Szczerze powiedziawszy to trochę dziwnie to dla mnie wygląda: stoję przed konsolą z plastikową gitarą i stukam w przyciski (nie, nie potrafię grać na prawdziwej). Mam zamiar kupić to: http://www.ultima.pl/guitar_hero_warriors_of_rock_bundle/i9311/
Naczytałem się o tych psujących się gitarach i nie wiem czy brać zestaw czy osobno kupować.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 03.12.2011 o 12:35, Fimbulvinter napisał:

Mam zamiar kupić Warriors of Rock (pierwsze GH w jakie zagram) i tu nasuwa się pytanie
czy jest przyjemność z gry? Szczerze powiedziawszy to trochę dziwnie to dla mnie wygląda:
stoję przed konsolą z plastikową gitarą i stukam w przyciski (nie, nie potrafię grać
na prawdziwej). Mam zamiar kupić to: http://www.ultima.pl/guitar_hero_warriors_of_rock_bundle/i9311/
Naczytałem się o tych psujących się gitarach i nie wiem czy brać zestaw czy osobno kupować.

Mi też na początku granie w gh wydawało się dziwne i idiotyczne, ale przyjemność z gry jest nieprawdopodobna. Z awaryjnością gitar nie jest tak źle. Szkoda że nie zdecydowałeś się wcześniej. Jeszcze kilka tygodni temu na angielskim amazonie można było kupić cały zestaw (GH6+Gitara+Perkusja+Mikrofon) za 300 zł. Teraz widzę że cena wzrosła. A gh w naszym kraju jest drogie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Jest fun, zdecydowanie. Zwłaszcza na początku. Ale jak będziesz długo grał, to w końcu Ci się znudzi, bo ile można pykać w kółko te same kawałki.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 03.12.2011 o 12:35, Fimbulvinter napisał:

Mam zamiar kupić Warriors of Rock (pierwsze GH w jakie zagram) i tu nasuwa się pytanie
czy jest przyjemność z gry? Szczerze powiedziawszy to trochę dziwnie to dla mnie wygląda:
stoję przed konsolą z plastikową gitarą i stukam w przyciski (nie, nie potrafię grać
na prawdziwej). Mam zamiar kupić to: http://www.ultima.pl/guitar_hero_warriors_of_rock_bundle/i9311/
Naczytałem się o tych psujących się gitarach i nie wiem czy brać zestaw czy osobno kupować.

Jeżeli masz w pobliżu Media Markt, to za 299 dostaniesz Super Bundle z gitarą, perkusją i mikrofonem. I grą ofc.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Na tegoroczną gwiazdkę chciałbym sobie sprawić jedną z części Guitar Hero(mój pierwszy kontakt z gitarą... tym bardziej plastikową. Kiedyś miałem DJ Hero). Poczytałem nieco, sprawdziłem playlisty i zdecydowałem się na część o podtytule "Metallica". Bez problemu można ją teraz wyrwać, ale ja potrzebuję gitarę, a w takim wypadku znalazłem jedynie zestaw "Guitar Hero Warriors of Rock z gitarą + GH Metallica". Szkoda mi kupować ten zestaw, bo wizualnie dużo bardziej podoba mi się gitara z Metallici. Tutaj moje pytanie: czy można gdzieś jeszcze kupić Metallice razem z oryginalną gitarą do tej części? Sprawdzałem Allegro, są jedynie wersje z WoR. Byłbym bardzo wdzięczny za linki :)
Załączam wizualizację instrumentu o który mi chodzi.

P.S.
Gdybym już musiał kupować z zestawem Warriors of Rock to powiedzcie mi chociaż czy utwory są w miarę podobne jak te z Metallici? Wiem, że trudno na tego typu pytanie odpowiedzieć, ale myślę, że śmiałkowie się znajdą :)

20111214190825

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Ta gitara z Metalliki to jest to samo co gitara z World Tour''a oraz taka sama co druga gitara z Warriors of Rock tylko bez nakładki na korpus. Bardzo ciężko byłoby dorwać identyczną gitarę jak na obrazku na Ps3 tzn za normalną cenę. W jakimś empiku pewnie można by było dostać zestaw GH:M za ~400zł. :D
Ja gram akurat na białym xplorerze z GH II i jakoś wygląd mi nie przeszkadza, bo podczas grania nawet nie ma zbytnio czasu patrzeć na gitarę. ^^
http://allegro.pl/gitara-ps3-guitar-hero-warriors-of-rock-gra-usb-i1984727221.html
http://allegro.pl/listing.php/search?string=gitara+guitar+hero&category=82425

Co do piosenek to WoR jest na poziomie i ma bardziej przystępne piosenki od metalliki, wiadomo, bardziej zróżnicowane, ale jeżeli kręci Cię muzyka mety to bierz ją bez zastanowienia, bo jak dla mnie to najlepsza część, która dała mi wiele godzin zabawy i nadal to robi. :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

No to w końcu mogę czuć się prawdziwym perkusistą, moja pierwsza stopa od perkusji właśnie złamała się w pół. Gram, gram, a tu nagle takie chrupnięcie, patrzę, a tu stópka się rozpadła. Na szczęście pęknięcie w taki sposób nastąpiło, że będzie można łatwo naprawić, przynajmniej taką mam nadzieję. :) No i w sumie się cieszę, bo walnę jakąś grubą blachę i w końcu ta stopa będzie dobrze wyważona i pewnie będzie leżała na podłodze.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 07.01.2012 o 20:25, Albii napisał:

No to w końcu mogę czuć się prawdziwym perkusistą, moja pierwsza stopa od perkusji właśnie
złamała się w pół. Gram, gram, a tu nagle takie chrupnięcie, patrzę, a tu stópka się
rozpadła. Na szczęście pęknięcie w taki sposób nastąpiło, że będzie można łatwo naprawić,
przynajmniej taką mam nadzieję. :) No i w sumie się cieszę, bo walnę jakąś grubą blachę
i w końcu ta stopa będzie dobrze wyważona i pewnie będzie leżała na podłodze.

Rock Bandowa? ;) Łamią się tak często, że mają nawet o tym akapit na Wikipedii. Do naprawy polecam docięty w kształt stopy panel podłogowy. Kumpel tak ma i sprawdza się wybornie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 07.01.2012 o 20:26, Dared00 napisał:

Rock Bandowa? ;)

Zgadza się. :)
>Do naprawy polecam docięty w kształt stopy panel podłogowy. Kumpel tak ma i sprawdza się wybornie.
Paneli to ja w garażu mam od czorta, tam każdego materiału mam. Najbardziej mnie kusiła gruba blacha, która by porządnie obciążyła stopę. Gram cały czas w trampkach, więc wygoda bez różnicy powinna być. Ale jak będą problemy z przycięciem blachy, to Twoja rada będzie bardzo cenna. Dzięki.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Witam do zestawu GH WT kupilem sobie GH Aerosmith (na PC). Jednak gitara w ogole nie chce wspolpracowac
Jak rozwiazać powyższy problem?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Nie sądzę, żeby coś nowy dał.
Miałem kiedyś 2 gitary i każda z nich działała dopiero po podłączeniu właściwego sobie odbiornika, z innym nie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Miałem kupić GH w tamtym roku, ale nie kupiłem. Kupię w tym, na pewno, ale mam pytanie. Czy w Media M można jeszcze dostać te packi z gitarą, grą, perkusją i mikrofonem za 300zł? I co się bardziej opłaca. Cały osprzęt za 300 czy GH: WoR + Metallica i gitara za 250?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Kupiłem. Więcej zabawy może dać chyba tylko prawdziwa gitara. Przeszedłem trochę tego trybu fabularnego i na razie uczę się ogarnąć cztery "nutki".

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

A ja mam z kolei pytanie z innej beczki
Gdzieś zapodziały mi się te nakrętki na talerze od perkusji przez co teraz talerze mocniej "latają" przy uderzeniach .
Wie ktoś gdzie je dostać albo czym je ewentualnie zastąpić ??

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Ja ma za to inny problem. Gram na medium i ogarniam te najtrudniejsze utwory na 70-80% problem jest jak chcę się przerzucić na hard. Po prostu nie nadążam na najłatwiejszych piosenkach. Wina może być w tym, że nie potrafię strum barem klikać w górę i dół. Po prostu nutki mi uciekają jak to robię. Wie ktoś jak ogarnąć grę w dwie strony na strumie?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Utwórz konto lub zaloguj się, aby skomentować

Musisz być użytkownikiem, aby dodać komentarz

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto na forum. To jest łatwe!


Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Masz już konto? Zaloguj się.


Zaloguj się
Zaloguj się, aby obserwować