Zaloguj się, aby obserwować  
Mike1292

Guitar Hero

1581 postów w tym temacie

Tak, będzie. Wystarczy raz kupić gitarę, a działa z każdą grą z serii Guitar Hero.

@up - gram na Hardzie i nie mam problemów z trafianiem (zazwyczaj ;). Kciuk spokojnie wystarcza do gry na kontrolerze (nie jak w prawdziwej gitarze :). Po prostu pracuj z nagraniami, innego wyjścia nie ma.
Może masz źle ustawiony whammy bar?
Ja mam go w takiej pozycji, do której spokojnie sięgam małym palcem, ale nie przeszkadza w naciskaniu "strun" kciukiem.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Po porostu trenujcie ludzie, ja kiedyś grałem na medium i myślałem, że nigdy nie przeskoczę sobie na harda... ale ćwiczyłem tego harda, aż były postępy i później doszedł expert. Nie wymiękać i wałkować, jedyna droga do sukcesu :>

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Napij się wywaru z jaskółczego ziela, to pomoże -.-
Ja kiedyś nie potrafiłem grać na easy, a gram na ekspercie.
Graj, ćwicz, co innego możesz zrobić?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Kupiłem tu zestaw GH:WOR z gitarką i do końca mi gitarka nie działa tzn nie wyłapuje tych "nutek" i nie wiem czemu jak jest zielona ja klikam dobrze na zielone i nic nie zalicza, coś tam słyszałem o jakieś kalibracji lagi czy coś,video lag mam 0ms a audio 10ms i jak leci testowa piosenka to i tak nic nie działa.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 29.04.2012 o 15:34, Kertur napisał:

Kupiłem tu zestaw GH:WOR z gitarką i do końca mi gitarka nie działa tzn nie wyłapuje
tych "nutek" i nie wiem czemu jak jest zielona ja klikam dobrze na zielone i nic nie
zalicza, coś tam słyszałem o jakieś kalibracji lagi czy coś,video lag mam 0ms a audio
10ms i jak leci testowa piosenka to i tak nic nie działa.

Używasz strum bara ("kostkowania"), czy po prostu wciskasz tylko kolorowe przyciski?

Domyślam się, że to typowy błąd nowicjusza ;) Żeby łapało ci nutki, musisz trzymając przycisk w odpowiednim kolorze "zakostkować". Tym:

20120429155156

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Mam pytanie, czy mając mikrofony z Rock Band na ps3, mogę ich używać w jakiejś grze (rock band lub Guitar Hero) na xbox 360 ?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Da się gdzieś w naszym kraju kupić gitarę inną niż tą taką dziurawą z WoR (obrazek kilka postów wyżej)? Na allegro są tylko te wycięte, na ultimie nie ma dostępnych a gram nie sprzedaje żadnej gitary.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 26.07.2012 o 23:46, Fimbulvinter napisał:

Da się gdzieś w naszym kraju kupić gitarę inną niż tą taką dziurawą z WoR (obrazek kilka
postów wyżej)? Na allegro są tylko te wycięte, na ultimie nie ma dostępnych a gram nie
sprzedaje żadnej gitary.

Oczywiście zapomniałem... Gram na PS3.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

>Głównie są to używane egzemplarze.

To jest właśnie problem. Chcę kupić nówkę a jedyne dostępne to te nowe dziurawe. No nic, jak nie znajdę nigdzie to najwyżej kupię taką jak mam.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 15.04.2013 o 20:20, Harrolfo napisał:

Witam,
Czy do gry w GH III i Aerosmith na PC niezbędna jest gitara?


Do GH III możesz używać klawiatury, ale moim zdaniem nie daje takiego funu jak gra na gitarze.
A co do Aerosmith to nie mam pojęcia.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Mam GH:WT na pc, używam klawiatury i w music studio mam taki problem: Otóż ten kod 6 line nie działa, wpisuje go i niby jest aktywowany, ale jak zmieniam w studio np. na Blizzard ton to wogule się nie zmienia ton gitary. Gra cały czas jakby to była gitara akustyczna, a nie elektryczna. Szukałem i nigdzie nie było rozwiązania, a wiem że da się tak bo widziałem filmiki na you tube że gitara ma taki ton jak elektryczna. Prosze o pomoc !

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Utwórz konto lub zaloguj się, aby skomentować

Musisz być użytkownikiem, aby dodać komentarz

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto na forum. To jest łatwe!


Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Masz już konto? Zaloguj się.


Zaloguj się
Zaloguj się, aby obserwować