Zaloguj się, aby obserwować  
Mike1292

Guitar Hero

1581 postów w tym temacie

Durne pytanie - czy jest możliwość podłączenia działającej gitary (elektrycznej oczywiście), bo tak ten kontroler dziwnie mi wygląda i coś mi się wydaje, że z normalną grą na gitarze nie ma to wszystko wiele wspólnego.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 15.12.2006 o 14:31, siepu napisał:

Durne pytanie - czy jest możliwość podłączenia działającej gitary (elektrycznej oczywiście),
bo tak ten kontroler dziwnie mi wygląda i coś mi się wydaje, że z normalną grą na gitarze nie
ma to wszystko wiele wspólnego.

eee. ke? nie masz na to najmniejszysz sznas, gra nie miała by szans tego wychwycic. Może nie jest to to samo co prawdziwa gitara ale i tak zabawa jest przednia :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Konczymy czcze gadanie, dorwałem eye toya, mogę porobić filmiki ^^

Na pierwszy ogien Heart-shaped box, Hard, 5 gwiazdek - 99% Nie przeraźcie się jakością, na początku nic nie widać, potem jest dobrze

Misirlou!! Moja ukochana piosenka którą katuje do upadłego nie licząć na 5*(nie da sie na padzie tak szybko) tutaj mój najlepszy wynik, ale zrobiłem sporo beznadziejnie głupich błędów ;/

A na koniec żeby nie było że moje gadanie to tylko czcze przechwałki ;) Screen z progresem:
http://img207.imageshack.us/img207/6554/still001cf4.png

Jakby ktoś nie widział:

Easy: 28 of 28 song
Normal: 40 of 40 songs
Hard: 40 of 40 songs
Expert 10 of 40 songs (dopiero zacząłem katować, na przejście nie liczę ;))

Żeby nie było: WSZYSTKO na padzie ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

hyhyh Domek powoli Cię doganiam, brakuje mi 2 piosenek na Expercie w pierwszym GH, cowboys from hell to mniej wiecej 86%, potem plączą mi sie palce i zonk :P Bark at thee moon to jakieś 97%(chociaz tą solówke przechodze cudem :P) ale ostatnie kilkanascie sekund jest cholernie mylące :D

Ale nie poddam sie, GH padnie na padzie albo nie nazywam się Mikes :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 19.11.2007 o 16:53, Sephirath napisał:

Pytanie mam Domek, bo widzę, żeś wyjadacz stary. Lepiej kupić i pograć w Guitar Hero II czy
III? (na Xboxa) :-)


Zdecydowanie trójka. Lepsze kawałki, lepsza grafika, online. :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Jak jest z premierą Guitar Hero III na X360 w naszym kraju? Europa jutro już będzie grać a my dopiero 30go? Pytam bo zamówiłem:) Zapowiada się ocean grywalności! Wcześniej nie grałem w GH, pierwszy kontakt to demko z xlive i gra na padzie, dlatego czekam z niecierpliwością na full zestaw i gitare, to dopiero musi być wczuwa;) A wszystkie znaki na niebie i ziemi wskazują że GHIII to najlepsza odsłona serii. Niech jeszcze udostępnią jeden z kawałków AC/DC na live!...zresztą niech supportują na maxa:) Tak na koniec dodam że po odpaleniu poziomu expert na demie+pad lekko zwątpiłem;) ale to zapewne jedna z tych gier gdzie dochodzenie do perfekcji zajmuje "troszkę" więcej czasu hehe.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

A ja mam dylemat. Na GH3 z gitarą raczej nie mam co liczyć, ale na samego GH3 to jeszcze jeszcze. I tu pytanie - jest sens? Bo w sumie w demo grało się fajnie na padzie :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 29.11.2007 o 20:20, WorldWar3PL napisał:

A ja mam dylemat. Na GH3 z gitarą raczej nie mam co liczyć, ale na samego GH3 to jeszcze jeszcze.
I tu pytanie - jest sens? Bo w sumie w demo grało się fajnie na padzie :)


Według mnie gra na padzie różni się diametralnie od gry na kontrolerze-gitarze, z korzyścią dla tej drugiej. Grając na padzie nie masz tego poczucia, że jesteś gwiazdą i niszczysz widownię swoją grą... :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 29.11.2007 o 20:14, au_rel napisał:

Miało być 23, zmieniło się na 30. listopada, teraz data wysyłki to Grudzień 2007 - co się dzieje???


ŚWIETNE pytanie. Wręcz G E N I A L N E. Zadałem sobie sporo trudu, aby dojść o co tak naprawdę chodzi. Otóż premiera w Polsce wcale nie została przełożona na 30 listopada, to po pierwsze [miała miejsce 23 listopada, jednak tamtego dnia na teren całej Polski LEM wrzucił ok. 50 paczek, które jednak BARDZO szybko z nich zniknęły.. czyżby było tylu "synków prezesów" w całym kraju?]. Po drugie, wina leży teoretycznie po stronie wydawcy światowego, gdyż zrealizował on jedynie 5% europejskiego zamówienia, co jest po prostu śmieszne i niedorzeczne. Pomijam już fakt, że gdy dzwoniłem tydzień temu do centrali firmy Empik, dowiedziałem się, iż na tamten moment w całej Polsce znajduje się DOKŁADNIE... J E D N O pudełko GH3 w wersji na Xbox''a. Postanowiłem szybko dowiedzieć się gdzie dokładnie się ono znajduje. Poznałem lokalizację - największy empik w Polsce, Warszawa. Jestem z pomorza, jednak miałem sprawę do załatwienia w tamtej okolicy więc postanowiłem zarezerwować sobie tamten egzemplarz telefonicznie i go tam odebrać następnego dnia [dziś]. Dojechałem na miejsce, okazało się jednak że "ktoś bardzo ważny przyszedł i powiedział, że niezależnie od tego czy to pudlo jest dla odłożone dla klienta czy cokolwiek innego, musi je mieć" i "niestety nie udało się jej utrzymać". Żenada. W efekcie Polacy, którzy nie mają tatusia-prezesa w Empiku czy etatu w gram.pl, nie dostaną GH3 przed wtorkiem, gdyż w poniedziałek LEM odbiera dostawę od Activision. To tyle ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

>W efekcie Polacy, którzy nie mają

Dnia 02.12.2007 o 04:32, NattaN napisał:

tatusia-prezesa w Empiku czy etatu w gram.pl, nie dostaną GH3 przed wtorkiem, gdyż w poniedziałek
LEM odbiera dostawę od Activision. To tyle ;)


Heh, kurier z GH III na X360 we wtorek to zbyt piękne by okazało się prawdą :/ Obawiam się że nasze zamówienia w sklepie gram.pl nie zostaną zrealizowane wcześniej niż po 7 grudnia. Kolejna wielka gra i kolejna wtopa przy premierze - tak było z GTA SA na P2 (Cenega), nie tak dawno z Assassins Creed (znowu Cenega) i teraz GH III z winy Activision/LEM (5% europejskiego zamówienia? omg...).

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Ehhh no i kiedy użytkownicy Xboxa360 mogą spodziewać się egzemplarza GH3 z Gitarą?!
Swoje zamówienie złożyłem w październiku. Premiera miała być 23listopada ale została przesunięta na 30listopada później na 7grudnia (okazało się, że w Polsce wylądowały tylko 22sztuki). Dziś przeczytałem na stronie Lem: że premiera jest 21grudnia?! O co kurde chodzi???

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 07.12.2007 o 16:52, Kotlet1984 napisał:

Ehhh no i kiedy użytkownicy Xboxa360 mogą spodziewać się egzemplarza GH3 z Gitarą?!
Swoje zamówienie złożyłem w październiku. Premiera miała być 23listopada ale została przesunięta
na 30listopada później na 7grudnia (okazało się, że w Polsce wylądowały tylko 22sztuki). Dziś
przeczytałem na stronie Lem: że premiera jest 21grudnia?! O co kurde chodzi???


To zależy gdzie zamawiałeś.. Wydaje mi się, że te daty premiery, o których piszesz dotyczą wersji pc- na stronie Lemu, owszem jest obecnie zapis, że premiera GH III będzie 21 grudnia, ale obok zaznaczyli że to wersja pc... oni mają dziwną tą stronę, ale jak wejdziesz w sklepik i poszukasz xboxowej wersji to znajdziesz informację, że produkt jest "chwilowo niedostępny". Premierę ta wersja miała w Polsce prawdopodobnie już 30 listopada, tyle że egzemplarzy na Xbox360 najwyraźniej było baardzo mało. Ale wygląda na to, że coś jednak było- jeszcze wczoraj na stronie empiku można było zamawiać, produkt był dostępny (teraz już nie jest). Obecnie bez problemu da się chyba kupić tylko wersję na PS2 (i coraz więcej widzę tej na PS3), ale co z pozostałymi?
Obawiam się, że przed świętami chyba nie ma co na GH liczyć (ja mam jeszcze gorzej, bo czekam na pecetową wersję, której premiera jest przekładana z tygodnia na tydzień...).

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Też czekam na wersję PC, ale mimo wszystko ciężko będzie mi wydać te 200zł. Jeszcze nigdy nie dałem tyle za żadną grę (dla konsolowców taka cena to żadna nowość). Oby zabawa była naprawdę przednia, bo inaczej chyba sobie w łeb strzelę. ^^

EDIT: Wie ktoś może gdzie znaleźć pełną listę utworów? Albo chociaż czy będzie coś prócz piosenek "Legend Rocka"? ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Utwórz konto lub zaloguj się, aby skomentować

Musisz być użytkownikiem, aby dodać komentarz

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto na forum. To jest łatwe!


Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Masz już konto? Zaloguj się.


Zaloguj się
Zaloguj się, aby obserwować