Zaloguj się, aby obserwować  
Mike1292

Frets on Fire

605 postów w tym temacie

dobra ja zaraz zassam tylko jedno pytanie: czy trzeba miec jakas znajomosc grania na gitarze i JAKĄ znajomosc?? bo jak za duza to odpadam:P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 25.04.2007 o 18:09, czad93 napisał:

dobra ja zaraz zassam tylko jedno pytanie: czy trzeba miec jakas znajomosc grania na gitarze
i JAKĄ znajomosc?? bo jak za duza to odpadam:P


Wystarczy, że masz klawe i zręczne palce. A z gra na gitarze to nie ma nic wspólnego. Standardowo są tylko 3 piosenki, ale ja mam na dysku ponad 1 GB dodatkowych utworów :P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

im mniejsza znajomość grania na gitarze tym lepiej ;f ja gram całkiem sporo na gitarze i za pierwszym razem jak zacząłęm w to grać, to że tak powiem nosiło mnie, bo z gitarą ta gra ma tyle wspólnego, co Simsy z prawdziwym życiem ;] gra jest zręcznosciówką,trudną momentami jak jasna <cenzurka> ;] mozna w nią smiało grać, jak się nawet nigdy gitary w ręku nie trzymało ;]

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

dzieki Ibo kudlaty i DarkCloud;) zaraz sobie pobiore, tylko musze na Winde wbic;( shit, czemu nie robia gier tylko na linuxa?? eh, niewazne:P i tak sie skusze;P BTW Ivo skad sciagales?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Klienta i piosenki z jakieś fanowskiej hiszpańskiej strony xD (btw: jeżeli ją znajdziesz, to polecam, mają tam seeeeeetki utworów).

Opanowanie FoFowego "Smoke on the water" zajęło mi 20 min, a na prawdziwej gitarce parę dni. ;] No i jeżeli ma ktoś z Was kontroler do Guitar Hero, to spokojnie z nim może pograć w FoFa ;]

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 25.04.2007 o 18:21, Ivo kudlaty napisał:

Klienta i piosenki z jakieś fanowskiej hiszpańskiej strony xD (btw: jeżeli ją znajdziesz, to
polecam, mają tam seeeeeetki utworów).

Opanowanie FoFowego "Smoke on the water" zajęło mi 20 min, a na prawdziwej gitarce parę dni.
;] No i jeżeli ma ktoś z Was kontroler do Guitar Hero, to spokojnie z nim może pograć w FoFa
;]



o Smoke On The Water jest?? jeach:P Purple rox;P Highway star tez lubie:P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

ahhh gdybym miał 300zł to bym wydaj je na GH2, a tak pozostaje mi "wersja dla ubogich" również świetna :D

możecie wysłać screena jak ta gra u Was wygląda, bo ja mam tylko struny z symbolami oraz pasek punkciorów...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Ej no, nikt nie pisze w topicu o tej super gierce? Chyba coś nie tak z niektórymi :P Dziś stwierdziłem, że warto by odmienić trochę wygląd FoF więc pobrałem kilka modów, w tym osławiony RF-Mod w wersji 2.0. A próbował ktoś może wersji 3.5 na grze w najnowszej wersji (bo niby jest tylko na v1.1.324)? Był też taki trik, że jeśli jeden dźwięk następował zaraz po drugim nie trzeba było wciskać Entera, wystrarczyło tylko wcisnąć odpowiednią eFkę, co też mi nie działa :/ Poza tym coś mi się popieprzyło i kasety są pionowo (jak na pierwszym screenie). Wszsystko po zainstalowaniu RF-Mod.
Na pozostałych screenach widać, jak u mnie to wygląda ;) Oprócz RF użyłem także Darkish i jakiegośtam do zmiany przycisków.
A, znalazłem też mod multi na split screen, działa z piosenkami od GH2 (GH1 chyba też, ale pewności nie mam). Na panoramie ponoć wymiata, nie wiem jakz 4:3. Jak ktoś chce spróbować to niech ściąga ;) http://www.fretsonfire.net/cgi-bin/ikonboard.cgi?act=ST;f=11;t=3819;st=0
A aktualnie pobieram FoF Ultimate Live PC-DVD - wypalamy na płytkę, można z niej bezpośrednio grać lub też instalnąć. Więcej info tu http://www.fretsonfire.net/cgi-bin/ikonboard.cgi?act=ST;f=11;t=9626

20070809215349

20070809215419

20070809215434

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Łau,co za gra.Aż się uśmiałem jak zero procent wyciągnąłem :D Ale potem tykus mi powiedział że enter cza wciskać i już 65% mam :D Świetnie się gra :) I nawet umiem klawisze wciskać :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Tyk , właśnie tu z tymi modami mam problem - najbardziej zależy mi na tym, zeby mieć takie fajne "guziczki" (jak u ciebie na screenie). Na screenach do większosci modów takie coś jest, a u mnie pojawia się takie brzydkie i niewygodne gówno :/ :(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 24.08.2007 o 11:04, Kradziej napisał:

Tyk , właśnie tu z tymi modami mam problem - najbardziej zależy mi na tym, zeby mieć takie
fajne "guziczki" (jak u ciebie na screenie). Na screenach do większosci modów takie coś jest,
a u mnie pojawia się takie brzydkie i niewygodne gówno :/ :(


Trzymaj FoZZ Models http://www.sendspace.com/file/zhmucx
A, wyszedł już RF Mod 4 beta - pod FoF 1.2.451. :D Oto lista nowości:
GHII multi track (Bass, Rhythm, etc)
2 player modes (split screen, party)
RF-mod HOPO
song.ini additions
green stars for 100%
song timer
2 note chord converter
preview.ogg support
VBPM toggles
note and fret effects toggles
Jump keys in song selection (search still works if you hit / first)
Scrolling high score list
Single processor affinity

Download tu http://208.184.121.23:8080/FretsOnFire/FretsOnFire-1.2.451-RF-mod-4-win32.zip Ja się biorę za ściąganie gdy tylko skończę uploadować parę plików ;D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 24.08.2007 o 13:23, Kradziej napisał:

Ściągnąłem to FoZZ Models, właczyłem i niestety guziczki wyglądają tak (jak mówiłem):


Musisz ściągnąć RF-Mod, wtedy będą działać poprawnie.

Graszczur - wejdź w Game Settings, Mod Settings, i włącz Light Graphics - powinno być good ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 24.08.2007 o 14:38, tykus napisał:

Wejdź w Game Settings, Mod Settings, i włącz Light Graphics - powinno być good ;)

O, rzeczywiście - dzięki!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Utwórz konto lub zaloguj się, aby skomentować

Musisz być użytkownikiem, aby dodać komentarz

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto na forum. To jest łatwe!


Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Masz już konto? Zaloguj się.


Zaloguj się
Zaloguj się, aby obserwować