Zaloguj się, aby obserwować  
Mike1292

Frets on Fire

605 postów w tym temacie

To co - gramy w dwóch? xD Idę to zaraz do qmpla przetestować, szkoda, że nie ma panoramicznego bo wtedy lepiej wygląda ;) Albo kiedyś na plaźmie spróbować, o!

20070824152238

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 24.08.2007 o 14:38, tykus napisał:

> Ściągnąłem to FoZZ Models, właczyłem i niestety guziczki wyglądają tak (jak mówiłem):


Musisz ściągnąć RF-Mod, wtedy będą działać poprawnie.


No to mam tą 4.0 BETA, co dałeś linka dzisiaj (?), ale nie działa :/ W ogóle połowa modów u mnie chyba nic nie daje :/

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 25.08.2007 o 10:01, Graszczur napisał:

Pokażcie swoje wyniki z Motorheadowego Ace of Spades (to zerżnięte z GH) na poziomie Easy


Ok, łap ;P
A ogólnie moje wyniki można znaleźć tutaj, za dobry nie jestem ale co tam :P http://www.unrealvoodoo.org/projects/fretsonfire/charts/players/tykus/

Kradziej - sry, nie wiem. Może w złe miejsce wrzuciłeś pliki albo co, u mnie to chodzi dobrze, poza tymi standardowymi (one się pieprzą na każdym RF i dlatego trzeba dać bardziej bajeranckie ;))

We dwóch gra się zaczepiście. Da się tylko piosenki z GH2 ale i tak wymiata. 2 klawy podpięte, ja na basie, qmpel główną partię ;)
A, fajny filmik znalazłem. Takiego efektu niestety w FoF nie doświadczymy ale można popatrzeć :D http://pl.youtube.com/watch?v=ETqpQmyAmFo

20070825152915

20070825152926

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

jeszcze kiedyś w to grałem i mi się bardzo podobało ale był format i 500mb poszło a naprawde dużo utworów miałem do tej wspaniałej giery

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 25.08.2007 o 16:23, krzysiek253 napisał:

widzę, że jesteś w temacie... Skąd można ściągnąć najnowszą wersję FoF i skąd ściągać fajne
i proste muzyczki ;]


http://fretsonfire.sourceforge.net - główna strona. A z piosenkami - trzeba szukać po prostu ;)
http://www.fretsonfire.net/ - tu masz oficjalne forum, jak się zarejestrujesz to dojdzie podforum Tune Posting, tam szukaj.
http://keyboardsonfire.net/ A tutaj masz piosenki głównie amatorskich zespołów.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 20.10.2007 o 18:15, Graszczur napisał:

Czy ktoś mógłby mi podać linka do ściągnięcia FoF bez wirusa? (może być sam plik .exe,
byle bez wirusa)


A znalazłeś z wirusami? Może po prostu antywir ci źle pokazuje (czasami tak bywa). W każdym razie tu masz:

Frets on Fire v1.2.512 (chyba nowa wersja, przy okazji jabyś ściągał to podaj czy wszystko działa bez problemu) http://sourceforge.net/project/showfiles.php?group_id=182199&package_id=211274&release_id=548360

Frets on Fire v1.2.451 http://sourceforge.net/project/showfiles.php?group_id=182199&package_id=211274&release_id=501448

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 20.10.2007 o 20:55, tykus napisał:

A znalazłeś z wirusami? Może po prostu antywir ci źle pokazuje (czasami tak bywa).

Nie sądzę. Trojan Keylogger.

Dnia 20.10.2007 o 20:55, tykus napisał:

W każdym razie tu masz:
Frets on Fire v1.2.512 (chyba nowa wersja, przy okazji jabyś ściągał to podaj czy wszystko
działa bez problemu)

Jak na razie ściąga się bez zarzutu

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Sorry za double posta, ale podane przez ciebie źródło również hoduje Trojana.Spy.Keyloggera.Jm. Wygląda na to, że cały serwer sourceforge.net jest zawirusowany. Mam nadzieję, że nie celowo. Może tak inne źródło? Muszę poszukać

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 20.10.2007 o 23:03, Graszczur napisał:

Sorry za double posta, ale podane przez ciebie źródło również hoduje Trojana.Spy.Keyloggera.Jm.
Wygląda na to, że cały serwer sourceforge.net jest zawirusowany. Mam nadzieję, że nie celowo.
Może tak inne źródło? Muszę poszukać


SourceForge na pewno nie byłby celowo zawirusowany.Zresztą właśnie ściągnąłem FretsOnFire 1.2.542 w formie update na poprzednią wersję, przeskanowalem mks_vir i nic nie wykryło. SourceForge to najlepsze źródło na FoF, bo tam wrzucają je twórcy gry. Innych stron nie znam, ale zawsze możesz poszperać ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 20.10.2007 o 23:12, tykus napisał:

SourceForge na pewno nie byłby celowo zawirusowany.Zresztą właśnie ściągnąłem FretsOnFire 1.2.542
w formie update na poprzednią wersję, przeskanowalem mks_vir i nic nie wykryło. SourceForge
to najlepsze źródło na FoF, bo tam wrzucają je twórcy gry. Innych stron nie znam, ale zawsze
możesz poszperać ;)

Zrobiłem tak samo (update) i jak na razie ArcaVir nic nie wykrył.
BTW Nie chodziło ci czasem o wersję 1.2.512?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 20.10.2007 o 23:26, Graszczur napisał:

Zrobiłem tak samo (update) i jak na razie ArcaVir nic nie wykrył.

Jak mnie pamięć nie myli to ArcaVir ma czasem problemy ze skanowaniem niektórych plików (czy czasem w CDA nie pisali, że ArcaVir i jkiś inny antywir pokazuje że wirus znajduje się w Bonus2, choć tam nic nie ma?). Teraz podstawowej instalki nie mogę ściągnąć, zasysam większy plik i zależy mi na jak najszybszym ściągnięciu.

Dnia 20.10.2007 o 23:26, Graszczur napisał:

BTW Nie chodziło ci czasem o wersję 1.2.512?

Chodziło mi o to, po prostu wklepałem nr wersji z pamięci, ale jak na razie do końca nie zapamiętałem numeru :P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Iii, cienki ten update. Struny (tzn. ścieżki) dziwnie świecą, ale przynajmniej jest więcej kolorów (nie jestem pewien, ale chyba tak). I spieprzyli mi moda LightGraphics (teraz brzydko wygląda) ;/

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Mam mały problem! U kuzyna wywijałem w tą gierkę bez problemu, ale u mnie jest mały problem:( włączając samouczek lub dowolny tryb gry, wszystko jest ok dopuki nie wczyta się wizualizacja ze strunami.!!! pojawia się taki oto napis(na screenie) i dalej nie mogę grać! proszę o pomoc!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Cóż w oczekiwaniu na GH3 chciałem popykać w FoF, ale niestety za każdym razem po wczytaniu piosenki, gdy pokazuje się wizualizacja strun FoF się wywala i nici z grania. Zna ktoś jakieś rozwiązanie? :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Mam taki problem z tą grą: ściągnąłem ją, zainstalowałem, ale mam po prostu tragiczną płynność, ledwo menu chodzi, początkowo myślałem że to wina instalacji, wiec ściągałem z innego źródła, ale to nie pomogło, poza tym próbowałem obniżyć detale grafiki - na najniższych chodzi mniej więcej tak samo beznadziejnie.

Main Komp:
Celeron 2100 mhz.
512 ram
GeForce 5500 FX.
Sterowniki aktualne.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Utwórz konto lub zaloguj się, aby skomentować

Musisz być użytkownikiem, aby dodać komentarz

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto na forum. To jest łatwe!


Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Masz już konto? Zaloguj się.


Zaloguj się
Zaloguj się, aby obserwować