Zaloguj się, aby obserwować  
Mike1292

Frets on Fire

605 postów w tym temacie

Dnia 16.03.2008 o 16:49, W.S.A.D napisał:

Tak wygląda ten błąd co mi się wywala. Sorry za drugi post pod rząd.

Z jakiej wersji Windows korzystasz? Zaktualizuj sterowniki do swojej karty graficznej. Ściągnij ze strony nVidii najnowsze stery dla swojej wersji Windows.

Pozwolę sobie na przetłumaczenie zagadnienia opisującego ten problem w oficjalnym FAQ FoF:
Q: Dostaję dziwny błąd cx_Freeze przy starcie gry.
A: Ten błąd skryptu jest zazwyczaj powodowany przez nieaktualne wersje sterowników do karty graficznej. Proszę je zaktualizować i spróbować ponownie. Wprowadzimy generowanie opisu błędów taki jak ten w następnych wersjach.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 16.03.2008 o 17:03, lurynowicz napisał:

> Tak wygląda ten błąd co mi się wywala. Sorry za drugi post pod rząd.
Z jakiej wersji Windows korzystasz? Zaktualizuj sterowniki do swojej karty graficznej.
Ściągnij ze strony nVidii najnowsze stery dla swojej wersji Windows.

Pozwolę sobie na przetłumaczenie zagadnienia opisującego ten problem w oficjalnym FAQ
FoF:
Q: Dostaję dziwny błąd cx_Freeze przy starcie gry.
A: Ten błąd skryptu jest zazwyczaj powodowany przez nieaktualne wersje sterowników do
karty graficznej. Proszę je zaktualizować i spróbować ponownie. Wprowadzimy generowanie
opisu błędów taki jak ten w następnych wersjach.


Ściągnąłem najnowsze sterowniki ze strony www.nvidia.com

Version: 169.21
Release Date: December 19, 2007
Operating System: Windows XP, Windows XP Media Center Edition
Language: U.S. English
File Size: 43.8 MB

I to niestety nic nie dało... chyba, że ściągnąłem za stare sterowniki. A mój system to Win XP z SP2

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Kurcze nie mogę edytować :/
Dla pewności dam jeszcze taką informację :
PS: Błąd widziałem jedynie na moim kompie. u kuzyna wszystko ok. Please Help baaardzo chę w to zagrać:)


20080316184738

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 16.03.2008 o 18:48, W.S.A.D napisał:

Kurcze nie mogę edytować :/
Dla pewności dam jeszcze taką informację :
PS: Błąd widziałem jedynie na moim kompie. u kuzyna wszystko ok. Please Help baaardzo
chę w to zagrać:)



Rozwiązaniem problemu może być inna wersja fof''a. Ale FoF jużtaki jest że u niektórych działa a u innych nie :/

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 16.03.2008 o 19:25, Latniak napisał:

> Kurcze nie mogę edytować :/
> Dla pewności dam jeszcze taką informację :
> PS: Błąd widziałem jedynie na moim kompie. u kuzyna wszystko ok. Please Help baaardzo

> chę w to zagrać:)
>
>
>
Rozwiązaniem problemu może być inna wersja fof''a. Ale FoF już taki jest że u niektórych
działa a u innych nie :/


A jaką wersję polecasz? ja ściągam z różnych stron, ma z 5 instalek do FoF-a i nic nie działa:/

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 16.03.2008 o 19:32, W.S.A.D napisał:

A jaką wersję polecasz? ja ściągam z różnych stron, ma z 5 instalek do FoF-a i nic nie
działa:/


Sam używam RF-moda z tą (link poniżej) wersją FoF''a. Razem z paczką z modem jest sama gra.

http://www.fretsonfire.net/cgi-bin/ikonboard.cgi?act=ST;f=11;t=11473;

Tut aj wszystko łądnie opisane.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Mam pytanko. Bo słyszałem, że FoF obsługuje gitarki z GH1 i GH2 (o GH3 nic nie słyszałem). Powiedzmy, że kupiłem sobie taką gitarkę na allegro... Te gitraki mają wtyczki USB czy wtyczki jak do PS2 ? A jak taką PS2, to co zrobić, żeby podłączyć do kompka :0 ?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 31.05.2008 o 23:02, Ecko09 napisał:

Co trza zrobić, aby wrzucić nową muze do gry?


To chyba w grze w coś wejść i tam wybrać ten kawałek czy coś? Bo u brata chcieliśmy coś dodać to jakiś błąd wyskakiwał.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 31.05.2008 o 23:02, Ecko09 napisał:

Co trza zrobić, aby wrzucić nową muze do gry?

Musisz ściągnąć paczkę piosenek do FoF-a.(Jest to w specjalnym formacie a nie mp3 czy coś innego) Wrzucasz ją do folderu : Data-----> songs. Włączas grę i... Wybierasz utwór z listy- proste!
PS:Mój problem rozwiązany:) po prostu gram w FoF-a poprzez RF-mod :) działa bez problemu:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 01.06.2008 o 10:30, W.S.A.D napisał:

> Co trza zrobić, aby wrzucić nową muze do gry?
Musisz ściągnąć paczkę piosenek do FoF-a.(Jest to w specjalnym formacie a nie mp3 czy
coś innego) Wrzucasz ją do folderu : Data-----> songs. Włączas grę i... Wybierasz
utwór z listy- proste!
PS:Mój problem rozwiązany:) po prostu gram w FoF-a poprzez RF-mod :) działa bez problemu:)


Daj link do klilku takich paczek do FoF.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 01.06.2008 o 21:31, Ecko09 napisał:

Jest Linkin Park do Frets on Fire?


Albo cokolwiek innego. no daj ktoś jakies linki ;/ Nie bede wiecznie w te 3 kawałki grać.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Piosenek są TYSIĄCE. Z tym ze jest to nielegalne, wiec sorry nie licz na linka.

Google nie boli.

I nie pisz tyle postów pod rząd.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Mam wersje tej gry z któregoś clicka! i nie wiedzieć czemu ta gra mi się okropnie zacina! Sprawdzałem wymagania na necie i powinno chodzić. Nie wiem co się dzieje :/

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Ta gra jest cudowna! Nie spodziewałbym się, że coś takiego może sprawiać tyle frajdy. Piosenek jest masa, sporo legalnych na stronach fanowskich, a poza tym masa takich ,,mniej legalnych''''... no ale jak sobie maiłbym np. Iron Maiden lub Metallicę odpuścić:P.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 14.06.2008 o 21:34, tomoliop napisał:

Ta gra jest cudowna! Nie spodziewałbym się, że coś takiego może sprawiać tyle frajdy.
Piosenek jest masa, sporo legalnych na stronach fanowskich, a poza tym masa takich ,,mniej
legalnych''''... no ale jak sobie maiłbym np. Iron Maiden lub Metallicę odpuścić:P.

A to nie ma tylko trzech piosenek? Jak ja ściągnąłem to były tylko jakieś 3 arabskie? :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Utwórz konto lub zaloguj się, aby skomentować

Musisz być użytkownikiem, aby dodać komentarz

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto na forum. To jest łatwe!


Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Masz już konto? Zaloguj się.


Zaloguj się
Zaloguj się, aby obserwować