Zaloguj się, aby obserwować  
Mike1292

Frets on Fire

605 postów w tym temacie

Jak ktoś nie ma PS2/pieniędzy czy czego tam innego zeby zagrać w Guitar Hero ma darmową, nieco słabszą ale równie grywlamą alternatywę!

FoF to gra prowadzona natych samych zasadach co GH, tyle że tutaj jesteśmy pozbawieni całego wątku kariery, wykupywania piosenek etc. czysta rozgrywka.

Jak w to się gra? Klawiaturę łapiemy jak gitarę i.. gramy.. ostrzegam, gra jest abrdzo ciężka, na początku nawet easy sprawia ogromne problemy.

W grze są tylko 3 piosneki ale dzięki edytorowi codziennie pojawiają się nowe, ew. tworzymy swoje własne

http://louhi.kempele.fi/~skyostil/uv/fretsonfire/ - Strona główna gry

http://frets.freenerd.org/ - nowe piosenki

Polecam!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 15.08.2006 o 20:31, xRaphaelx napisał:

O kurcze, zarąbiście. Dzia, za to.
Zaraz się za to zabieram. Piosenki oryginalne, covery czy jak?


Gierka nie ma licencj wic za wiele nie wymagaj :P Piosneki to głównie muzyka jakichś mniej znanych kapel, covery albo własne wyymysły autorów. Choć zdarzają się oryginaly

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 15.08.2006 o 21:02, xRaphaelx napisał:

Gra jest świetna, ale faktycznie trudna.
Szkoda, że tylko 3 piosenki, ale od czego są dodatkowe.
Thx Mike!


etam, już teraz jest ponad 20 dodatkowych, a codziennie dochodzą nowe ^^

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

O, widzę że nie tylko ja nawalam w tą grę. ;) BTW ja jestem autorem aktualizacji Frets On Fire w komunikatorze dla graczy Xfire. ;) Ktoś stworzył jakieś swoje piosenki (mile widziane polskie)? Bo ja niestety nie mam czasu, a chętnie bym sobie "zfretował" parę kawałków Kazika.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 06.11.2006 o 13:58, lurynowicz napisał:

O, widzę że nie tylko ja nawalam w tą grę. ;) BTW ja jestem autorem aktualizacji Frets On Fire
w komunikatorze dla graczy Xfire. ;) Ktoś stworzył jakieś swoje piosenki (mile widziane polskie)?
Bo ja niestety nie mam czasu, a chętnie bym sobie "zfretował" parę kawałków Kazika.


Jaki skromniś... :P Ziomki, zamieszczajcie tu screeny ze swymi rekordami...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 06.11.2006 o 14:12, Pustelnik88 napisał:

Jaki skromniś... :P Ziomki, zamieszczajcie tu screeny ze swymi rekordami...

Nie bądź taki mądry. I tak wisisz mi piwo za uświadomienie o tej zarąbistej grze. :D To może zacznij od siebie? Dawaj swoje rekordy. Na początek walne mój.

A ty kupuj "co nieco" i wpadaj do mnie z klawierką, hehe. ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Dzisiaj ściągnąłem tę grę i stwierdzam, że jest świetna. Narazie na poziomie łatwym ciężko jest przekroczyc 70%. Do gry można ściągnąc więcej piosenek m.in Metallici czy Nirvany. POLECAM

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Hoho, Mike1292, zakładając ten temat stałeś się moim ulubionym forumowiczem :)) Zawsze marzyłem o czymś takim.. niestety Guitar Hero to dla mnie rzecz nierealna (brak zarówno PS2 jaki i pieniędzy). A to.. po prostu super. A z piosenkami wcale nie jest tak źle.. z tego co zerknąłem na tą stronę, z której można ściągać nowe piosenki, to są tu takie rzeczy jak System of A Down, Pink Floyd, czy Led Zeppelin i moje ukochane "Stairway To Heaven" :D
Pozdrawiam :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 15.01.2007 o 20:06, Cieniek napisał:

Hoho, Mike1292, zakładając ten temat stałeś się moim ulubionym forumowiczem :)) Zawsze marzyłem
o czymś takim.. niestety Guitar Hero to dla mnie rzecz nierealna (brak zarówno PS2 jaki i pieniędzy).
A to.. po prostu super. A z piosenkami wcale nie jest tak źle.. z tego co zerknąłem na tą
stronę, z której można ściągać nowe piosenki, to są tu takie rzeczy jak System of A Down,
Pink Floyd, czy Led Zeppelin i moje ukochane "Stairway To Heaven" :D
Pozdrawiam :)

Służę uprzejmie :) Ja sam jestem wielkim fanem GH(niestety nie posiadam gitary, gram na padzie) i szukałem alternatywy a niebiosa zesłały mi Frets on Fire ;] Faktycznie piosenki dodatkowe są świetne, ja czekam na Heart-shaped box Nirvany która podobno ma być w FoF a w GH2 jest moja ulubioną piosenką

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Mam problem z tą gierką nie mogę nacisnąć jednocześnie F1 F2 i entera czy ktoś wie jak rozwiazać ten problem ??

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Gra bardzo fajna i przyjemnie się w nią gra. No i najważniejsze - za darmochę ;] gierka jest swietną opcją na iprezki, gdy ze znajomymi można pograć sobie na klawiaturce i zrobić jakiś tournamencik ;]

piosenki są przeróżne, ale ostatnio rozwalił mnie sciągnięty na e-mule zestaw kawałków - konwersji z Guitar Hero2. Na easy da sięjeszcze grac, ale niektóre kawałki juzna medium są kosmicznie trudne ;]

grę naturalnie polecam jako świetny odstresowywacz i swietna grę towarzyską ;] jesli można nazwać turnieje FoFa na imprezkach w ten sposób

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Utwórz konto lub zaloguj się, aby skomentować

Musisz być użytkownikiem, aby dodać komentarz

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto na forum. To jest łatwe!


Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Masz już konto? Zaloguj się.


Zaloguj się
Zaloguj się, aby obserwować