Zaloguj się, aby obserwować  
Mike1292

Frets on Fire

605 postów w tym temacie

mam taki problem, że ściagnełam tę grę, ale niestety nie działają mi te "struny" ponieważ wszystko jest Okej piosenka leci, a gdy mam uderzyć w stunę nacikasjąc przycisk na klawiaturze ten "przycisk" sie porusza, ale niestety nic więcej.

Juz ktoś pisał na ten temat tutaj "Czuję, że dobrze uderzam, ale mi nie zalicza" niestety nikt mu nie powiedział co zrobić :| Wiem, że uderzam dobrze bo widzę, a w ogole grałam wielokrotnie w GH. Próbowałam grać na innych ustawieniach, wgrywałam nowe piosenki, zmieniłam przysiki by miec 1 2 3 4 lub a s d f g :| lecz nadal NIC :|

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Męczy to ktoś jeszcze? Ja ostatnio miałem długą przerwę, ale pograłem u kumpla w GH 3 i zachciało mi się wrócić do poczciwego Frets on Fire :D Nie ma to jak pociupać na klawce te dobre, rockowe kawałki :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Gdy odpalę grę i wciskam na liście piosenek literę by wyszukać piosenkę gra mi się zamyka z komunikatem, by sprawdzić log po więcej informacji.

log:

UnicodeDecodeError: ''ascii'' codec can''t decode byte 0xe7 in position 21: ordinal not in range(128)

Wcześniej gra działała normalnie, zaczęła tak reagować po dograniu nowych utworów :/

Zna ktoś rozwiązanie?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 28.09.2010 o 19:51, loli80 napisał:

Gdy odpalę grę i wciskam na liście piosenek literę by wyszukać piosenkę gra mi się zamyka
z komunikatem, by sprawdzić log po więcej informacji.

log:

UnicodeDecodeError: ''ascii'' codec can''t decode byte 0xe7 in position 21: ordinal not
in range(128)

Wcześniej gra działała normalnie, zaczęła tak reagować po dograniu nowych utworów :/

Zna ktoś rozwiązanie?

Jaka wersja?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Dysponuje ktoś piosenką Led Zeppelin - Stairway to Heaven? Na necie są tylko w jakichś paczkach, a nie chce mi się tyle ściągać, a gdy znalazłem pojedynczy plik, to był do pobrania z serwera, którego ograniczenia wynosiły 10 kb/s, a w dodatku nie było wolnych slotów dla ludzi chcących pobrać za darmo -_-

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Pograłem w to chwilę i sobie odpuściłem. Proponowany sposób trzymania klawiatury, by udawać gitarę jest cholernie niepraktyczny, więc stwierdziłem "ja się tak nie bawię" i grałem normalnie. Myślę, że Guitar Hero albo jakiś Rock Band byłyby dużo lepszym wyborem, ale nie chce mi się bulić takiej ilości kasy. To tyle ode mnie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 16.10.2010 o 23:39, Demagol napisał:

Pograłem w to chwilę i sobie odpuściłem. Proponowany sposób trzymania klawiatury, by
udawać gitarę jest cholernie niepraktyczny, więc stwierdziłem "ja się tak nie bawię"
i grałem normalnie. Myślę, że Guitar Hero albo jakiś Rock Band byłyby dużo lepszym wyborem,
ale nie chce mi się bulić takiej ilości kasy. To tyle ode mnie.

Ja aż do zakupu gitary grałem "na płasko" i gra nic nie traci ze swojego uroku. Nie mam pojęcia, jak można grać, trzymając klawiaturę.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Ja też nie. Może źle trzymałem, ale dla mnie było to bez sensu, bo zamiast grać musiałem patrzeć na klawiaturę, co mnie strasznie rozpraszało, pewnie jeszcze naciskałem zupełnie przypadkowe klawisze. Gdy zacząłem grać na płasko było dużo lepiej. Fakt, że musiałbym dużo poćwiczyć, ale całość dawała radę, chociaż grać mi się już w to nie chce. Poobijałbym za to perkusję w jakimś Rock Bandzie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 16.10.2010 o 23:31, Gumisiek2 napisał:

Masz pliki wrzucone bezpośrednio do "Songs" (źle) czy w jakimś podfolderze (dobrze)?
Jeżeli opcja druga, to mogłeś ściągnąć złą lub uszkodzoną piosenkę.

Najpierw jak ściągam ,to w pobieranych.Dopiero później kopiuję ,do Songs i wtedy instaluje.To dobrze?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 16.10.2010 o 23:44, Demagol napisał:

Ja też nie. Może źle trzymałem, ale dla mnie było to bez sensu, bo zamiast grać musiałem
patrzeć na klawiaturę, co mnie strasznie rozpraszało, pewnie jeszcze naciskałem zupełnie
przypadkowe klawisze.

To jest kwestia przyzwyczajenia, ja też na początku nie trafiałem w odpowiednie klawisze, ale po 20-30 minutach można już mniej-więcej nabyć wprawy.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 16.10.2010 o 23:31, Gumisiek2 napisał:


Problem rozwiązany ,plik był uszkodzony.Reszta utworów chodziła.Ale i tak sobie odpuściłem ,wychodziło mi "tylko" Wish You Were Here.Odinstalowałem grę,nie na moje nerwy :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 06.11.2010 o 18:00, Budep napisał:

Kto jest chętny na FoF''owe zawody?

Hehe, ostatnio jak wygrywałem to jakoś ucichło i zawody przerwano :P

Teraz już pewnie z wprawy wyszedłem. Poza tym klawiaturę zmieniłem na taką, na której granie w pozycji gitarowej nie jest zbytnio możliwe :<

Chętnie bym spróbował, ale sory, nie mam możliwości :]

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Siema, mam problem z fof''em otóż :
Errors occured
See the logfile ''ścieżka na której została zainstalowana gra\FretsOnFire.exe.log'' for details
Pomoże ktoś ? W wakacje działało ale przeinstalowałem i chyba nie pogram :(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Utwórz konto lub zaloguj się, aby skomentować

Musisz być użytkownikiem, aby dodać komentarz

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto na forum. To jest łatwe!


Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Masz już konto? Zaloguj się.


Zaloguj się
Zaloguj się, aby obserwować