Zaloguj się, aby obserwować  
Mike1292

Frets on Fire

605 postów w tym temacie

Dnia 19.06.2008 o 18:42, tomoliop napisał:

Naprawdę twojego autorstwa? Jak tak to gratuluje samozaparcia i umiejętności, bo mi się nie chce w tym babrać,za trudne...


Ano, naprawdę :) Czasami mam tak, że w jeden dzień całą piosenkę zrobię, a czasami po 2 minutach już mi się nie chce. Aha, do robienia piosenek szczerze odradzam używania Freetar''a, Feedback jest lepszy.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 19.06.2008 o 19:45, Alchenik napisał:

Gierka po prostu wymiata, ale narazie ładny hard core :P(hmm a jej przypadkiem nie dali
do CDA teraz?)


Tak, ja ją właśnie z CDA poznałem

@mikszyn
Ja mam ściągnietęgo Freetar''a, ale i tak niewiele jak narazie zdziałałem, może jak będę miał ochote to Feedback''a ściągnę.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

wow jak można ściągać nielegalne packi piosenek do tej gry :/
a podobno piractwa na gram.pl nie tolerują.
jA zostaje przy moim ROck Bandzie

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 19.06.2008 o 22:21, HiSin napisał:

wow jak można ściągać nielegalne packi piosenek do tej gry :/
a podobno piractwa na gram.pl nie tolerują.
jA zostaje przy moim ROck Bandzie


Część u tworów jest legalna, gdyż są to utwory twórców, którzy za darmo udostępniają swoją muzykę:p. A większa część niestety nie, ale nie jest to taki wielki występek...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 22.06.2008 o 14:09, krl.krl napisał:

wczoraj zacząłem grac i mam takie pytanie: gdzie wrzucac sciągnięte piosenki?

już po problemie

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Wszystkim, którzy w to grają polecam Alarian mod! Nawet jeśli nie zależy wam na wyglądzie to i tak sporo piosenek na normalnym FoFie nie działa...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Wie ktoś, który mod albo co trzeba zrobić, żeby można było grać wszystkie piosenki? Bo mam Alariana i niektórych piosenek nie mogę zagrać (gra się zawiesza). Nie mogę zagrać piosenek, które mają rozszerzenie .chart.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 22.06.2008 o 20:11, tomoliop napisał:

> Gdzie można ściągnąć legalnie jakieś utwory do FoF?

google nie gryzą. Może wpisz ,,utwory Frets on Fire peb"

może coś znajdziesz

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Może ktoś poda ulubiony utwór w Frets on Fire?
Mnie sie podoba utwór ,,Emeral Sword" i ,,Smoke on the Water" ale nie wiem czy są w CDA bo gre mam z kąd indziej.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 26.08.2008 o 21:01, Piwomaniak napisał:

> > Gdzie można ściągnąć legalnie jakieś utwory do FoF?
>
google nie gryzą. Może wpisz ,,utwory Frets on Fire peb"

może coś znajdziesz


lol, a nie widziałeś znaczka ,,>'''', to był przypadkowy post...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Dnia 26.08.2008 o 21:41, tomoliop napisał:


lol, a nie widziałeś znaczka ,,>'''', to był przypadkowy post...


Widziałem, ale nie wiedziałem że to oznacza ,,przypadkowy" :D no cóż człowiek uczy sie na błędach. Czasem forum zawodzi

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Mam taki problem. Pobrałem Alarian moda i jak go odpalam to wszystko ładnie, mogę wybrać piosenkę, poziom trudności itd i kiedy chce ją odegrać mam czarny ekran i nic się nie pokazuje, melodii w tle nie ma. Może ktoś wie jak rozwiązać ten problem?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Szkoda, że tylko 5 "strun"ale na 6 byłby zapewne już niezły kocioł.FoF polecam również na imprezy gdyż w większej grupie osób naprawdę to świetna zabawa, szczególnie gdy ma się utwory znane i lubiane przez wszystkich.Tylko trzeba uważać na znajomych(jak któryś nerwowy i nie nadąża z klawiszami to w ścianę klawiaturą. no i tak też można zakończyć zabawę :) ) Grę polecam bo na każdym kompie chyba pójdzie no i wystarczy kilka minut aby być szczęśliwym posiadaczem Frets on Fire.
Miłej Gry

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

A ja od ponad 2 tygodni męczę Through the Fire and Flames :)

Jak na razie:
Easy - 258214 [tak dla jajów zagrałem ;P]
Medium: 271369

Jeeeeju ile sie męczyłem z solówką... Ale teraz ostatnie 3 minuty 37 sekund są dla mnie najlepszym momentem =D A wyższe poziomy trudności raczej nieosiągalne na klawiaturze... Trza w gitarkę zainwestować ;]

FoF rzońdźi! :D

PS Zrobiłem screena highskorów, ale w paincie czarny ekran widzi >.>

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 30.09.2008 o 19:35, Piciambeer napisał:

A ja od ponad 2 tygodni męczę Through the Fire and Flames :)

Mówisz o wersji z GH3? Swoją drogą, nie ma sensu imo grać na med/easy, dopiero od hard to co się klika brzmi jak to, co leci w tle. ;)
Swoją drogą, na frets.pl jest ładny zestaw piosenek. Ostatnio gram in Flames - Man Made God, Disturbed - Inside the Fire, coś z DragonForce''a też było, ale imo granie tego nie ma sensu jeśli nie jesteś masochistą/Japończykiem (niepotrzebne skreślić). :P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 30.09.2008 o 20:06, Adham napisał:

> A ja od ponad 2 tygodni męczę Through the Fire and Flames :)
Mówisz o wersji z GH3? Swoją drogą, nie ma sensu imo grać na med/easy, dopiero od hard
to co się klika brzmi jak to, co leci w tle. ;)
Swoją drogą, na frets.pl jest ładny zestaw piosenek. Ostatnio gram in Flames - Man Made
God, Disturbed - Inside the Fire, coś z DragonForce''a też było, ale imo granie tego
nie ma sensu jeśli nie jesteś masochistą/Japończykiem (niepotrzebne skreślić). :P


O tak ten Dragonforce to makabra, poza tym jako piosenka jest słabe (chodzi mi o którys utwór). Ja gram na medium, bo to mi sprawia najwiekszą przyjemnosć tj. większość piosenek blisko 100%. Hard też czasem, chociaż 5 klawisz przy szybkich utworach mnie totalnie rozkłada:(.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Utwórz konto lub zaloguj się, aby skomentować

Musisz być użytkownikiem, aby dodać komentarz

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto na forum. To jest łatwe!


Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Masz już konto? Zaloguj się.


Zaloguj się
Zaloguj się, aby obserwować