Zaloguj się, aby obserwować  
Mike1292

Frets on Fire

605 postów w tym temacie

Dnia 02.10.2008 o 19:40, WorldWar3PL napisał:

Zawsze możesz kupić X360 + Guitar Hero, chyba, że masz chętnych znajomych na granie dzień
w dzień w RB. :)

Chyba właśnie tak zrobię :D Kupię sobie GH:Aerosmith z dwóma gitarkami i jazdaaa :D Jedna będzie do GH, a druga do FoFa :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 02.10.2008 o 19:47, WorldWar3PL napisał:

Ja bym osobiście proponował Guitar Hero 3, imo znacznie lepsza tracklista, no i JEDNA
(woooow) piosenka Aerosmith jest :p

Akurat Aerosmith to mnie najmniej obchodzi, po prostu nigdzie nie widziałem zestawu GH3 plus 2 gitarki :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

a ja teraz pogrywam metallice na medium :D Dzięki za tę stronke frets.pl jest naprawdę swietna i strasznie szybkie łącze mają .. No pozdrawiam
:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 18.10.2008 o 20:10, Ecko09 napisał:

Są do ściągnięcia gdzieś z sieci wszystkie piosenki Linkin Park takie do FoF? Bo jak
nie to nie mam po co ściągać :P


Ja wiem, że ciężko jest przeczytać kilka ostatnich postów i sprawdzić linki, ale jest to wykonalne, naprawdę... ;/
Wszystkich piosenek na bank nie będzie, ale na stronach podanych jakieś widziałem. Nie wiem jak jest z jakością bo za LP nie przepadam, ale sprawdzić możesz.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 18.10.2008 o 20:20, Adham napisał:

> Są do ściągnięcia gdzieś z sieci wszystkie piosenki Linkin Park takie do FoF? Bo
jak
> nie to nie mam po co ściągać :P

Ja wiem, że ciężko jest przeczytać kilka ostatnich postów i sprawdzić linki, ale jest
to wykonalne, naprawdę... ;/
Wszystkich piosenek na bank nie będzie, ale na stronach podanych jakieś widziałem. Nie
wiem jak jest z jakością bo za LP nie przepadam, ale sprawdzić możesz.


Wiem ,że w poprzednim poście podana jest stronka frets.pl, patrzyłem tam, ledwie kilka ich utworów. Kiedyś chyba widziałem jakieś oficjalne forum Frets on fire i tam było sporo ich kawałków. Ale nie moge znaleźć tego teraz.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 28.10.2008 o 20:19, Piciambeer napisał:

Krótko i zwięźle:

Pragnę się pochwalić, że ukończyłem Through the Fire and Flames na poziome Hard. 80%
skuteczności. I święto :]

Gratulacje! :D Mi się wczoraj udało zrobić perfecta na easy :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 28.10.2008 o 20:21, Dared00 napisał:

Gratulacje! :D Mi się wczoraj udało zrobić perfecta na easy :D

Na izi mam 98~99 % bodaj :) Już mi się nie chciało kombinować na 100 xD

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 28.10.2008 o 20:23, Piciambeer napisał:

Na izi mam 98~99 % bodaj :) Już mi się nie chciało kombinować na 100 xD

Łał :D Grasz na jakichś modach?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 28.10.2008 o 20:23, Piciambeer napisał:

> Gratulacje! :D Mi się wczoraj udało zrobić perfecta na easy :D
Na izi mam 98~99 % bodaj :) Już mi się nie chciało kombinować na 100 xD


Eee tam Through the Fire and Flames...są znacznie cięższe piosenki. Chociażby solówka Lonely Day -SOAD, Wolf & Raven - Sonata Arctica, Old School Holywood - SOAD, One - Metallica, DragonForce - Operation Ground And Pound, Eternity i już mi się nie chce wymieniać. Miałem kilka takich piosenek, które były tak trudne, że prawie nic nie trafiałem xD Niestety poszły do kosza, za względu właśnie na poziom trudności.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 28.10.2008 o 20:34, Sarturias napisał:

Eee tam Through the Fire and Flames...są znacznie cięższe piosenki. Chociażby solówka
Lonely Day -SOAD, Wolf & Raven - Sonata Arctica, Old School Holywood - SOAD, One - Metallica,
DragonForce - Operation Ground And Pound, Eternity i już mi się nie chce wymieniać. Miałem
kilka takich piosenek, które były tak trudne, że prawie nic nie trafiałem xD Niestety
poszły do kosza, za względu właśnie na poziom trudności.

Tyle, że TTFAF wpada po prostu w ucho :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 28.10.2008 o 20:34, Sarturias napisał:

> > Gratulacje! :D Mi się wczoraj udało zrobić perfecta na easy :D
> Na izi mam 98~99 % bodaj :) Już mi się nie chciało kombinować na 100 xD

Eee tam Through the Fire and Flames...są znacznie cięższe piosenki. Chociażby solówka
Lonely Day -SOAD, Wolf & Raven - Sonata Arctica, Old School Holywood - SOAD, One - Metallica,
DragonForce - Operation Ground And Pound, Eternity i już mi się nie chce wymieniać. Miałem
kilka takich piosenek, które były tak trudne, że prawie nic nie trafiałem xD Niestety
poszły do kosza, za względu właśnie na poziom trudności.

Ale je to chyba pojedynczo pobierałeś... Z tych co wymieniłeś to tylko One mam. Owszem, grałem na expercie, ale mi pod koniec nie wyszło... Spróbuję jeszcze:) Pozdro.

@Dared00
Alarian, skórka GH3 :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Utwórz konto lub zaloguj się, aby skomentować

Musisz być użytkownikiem, aby dodać komentarz

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto na forum. To jest łatwe!


Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Masz już konto? Zaloguj się.


Zaloguj się
Zaloguj się, aby obserwować