Zaloguj się, aby obserwować  
Gram.pl

Gdzie się podziały kara, kiery, piki i trefle? Felieton Trafienie Krytyczne

4 posty w tym temacie

Też w tym roku byłem świadkiem jednej ciekawej, acz szalonej gry z piwem na Woodstocku... Nie pytajcie. xD Rispekcik za artykuł nawiązujący do najwspanialszego festiwalu na świecie. Co do gier wideo to w ramach odpoczynku chciałem sobie pograć w Forzę Horizon 3 w jednej z wiosek, ale wszystkie stoiska z Xboksami były zajęte. :P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Nie jestem pewien, czy można powiedzieć, że brydż (czy inna gra z wykorzystaniem talii kart) jest obiektywnie lepszy od dowolnej innej gry planszowej. To wszystko zależy od gustu, a ten jest jak męski członek - każdy mężczyzna ma swój :)

Sam jestem zdania, że planszówki są zdecydowanie lepsze od wspomnianych przez Ciebie gier. Osobiście (z czwórką znajomych) przegrałem ok 210h w jedną tylko grę w przeciągu 2 lat. Nie wliczając w to spotkań na inne tytuły oraz imprez, które w końcowej fazie przekształacją się (ze względu na obecność kierowców) we wspólne "planszówkowanie" :) 

Nie zrozum mnie źle, brydż może być bardzo dobrą grą - ja po prostu jej nie znam (mimo kilku prób przeprowadzonych przez znajomych z którymi grywam w planszówki)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Utwórz konto lub zaloguj się, aby skomentować

Musisz być użytkownikiem, aby dodać komentarz

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto na forum. To jest łatwe!


Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Masz już konto? Zaloguj się.


Zaloguj się
Zaloguj się, aby obserwować