Zaloguj się, aby obserwować  
Gram.pl

No Man''''s Sky - gracze wracają do gry

9 postów w tym temacie

8 minut temu, TobiAlex napisał:

Haha, dwa razy ten sam temat napisany przez dwie różne osoby

No właśnie nie. Taeri to ksywka Pani Katarzyny Dąbkowskiej. I wstawiła ten tekst po raz drugi, podpisany nickiem logowania do forum, bo poprzedni (identyczny) zwracał błąd 404. Tyle że nie wykasowała poprzedniego z listy publikacji. No i taki kwiatek wyszedł :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Kurde kusi mnie żeby wrócić i popatrzeć co zrobili, kupiłem grę po premierze, pograłem ogólnie 12 h i rzuciłem to dziadostwo, teraz jednak wygląda to dużo lepiej szkoda że przez zaległości w grach pewnie nawet na grę juz nie spojrzę, bo bądź co bądź niesmak zostaje

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Kupiłem grę chwilę po premierze. Pograłem kilka dni i przestałem. Teraz sam chętnie wróciłbym, tak jak wróciło tysiące graczy, ale najpierw zbieram na nowego kompa, który da mi więcej radości z gry, bo trochę mi się przycina, ale zanim kupię to wyjdzie już kolejny uptade. Wtedy na pewno zagram, tak jak setki innych graczy, którzy czekają na odpowiedni moment, aby wrócić, bo chcą jej dać szansę.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
23 godziny temu, BLyy87 napisał:

Kupiłem grę chwilę po premierze. Pograłem kilka dni i przestałem. Teraz sam chętnie wróciłbym, tak jak wróciło tysiące graczy, ale najpierw zbieram na nowego kompa, który da mi więcej radości z gry, bo trochę mi się przycina, ale zanim kupię to wyjdzie już kolejny uptade. Wtedy na pewno zagram, tak jak setki innych graczy, którzy czekają na odpowiedni moment, aby wrócić, bo chcą jej dać szansę.

Problem w tym o ile patch 1.3 dodaje sporo rzeczy nowych oraz tych obiecanych przez HG przed premierą to niestety gra powróciła do w pewnym aspekcie do dnia wydania gry - optymalizacja znowu jest zwalona na PC i PS4.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Numenpl napisał:
23 godziny temu, BLyy87 napisał:

Kupiłem grę chwilę po premierze. Pograłem kilka dni i przestałem. Teraz sam chętnie wróciłbym, tak jak wróciło tysiące graczy, ale najpierw zbieram na nowego kompa, który da mi więcej radości z gry, bo trochę mi się przycina, ale zanim kupię to wyjdzie już kolejny uptade. Wtedy na pewno zagram, tak jak setki innych graczy, którzy czekają na odpowiedni moment, aby wrócić, bo chcą jej dać szansę.

Problem w tym o ile patch 1.3 dodaje sporo rzeczy nowych oraz tych obiecanych przez HG przed premierą to niestety gra powróciła do w pewnym aspekcie do dnia wydania gry - optymalizacja znowu jest zwalona na PC i PS4.

Dziwne gram na ps 4 Pro i nie mam żadnych opóźnień...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Utwórz konto lub zaloguj się, aby skomentować

Musisz być użytkownikiem, aby dodać komentarz

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto na forum. To jest łatwe!


Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Masz już konto? Zaloguj się.


Zaloguj się
Zaloguj się, aby obserwować