Zaloguj się, aby obserwować  
Gram.pl

Śródziemie: Cień Wojny na nowym trailerze prezentującym plemię Terror

13 postów w tym temacie

Pokazywanie ciągle jakichś materiałów, mimo że do premiery trochę czasu... Skąd ja to znam.... Aaa, Mafia 3 i Mad Max, obie były gówienkami.

Edytowano przez Sanders-sama

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
3 godziny temu, Stack_Black napisał:

Sanders pojecia zielonego nie masz co piszesz. Grac w zadna z tych gier nie grales to odrazu widac. 

Ano nie grałem, ale to nie jest tajemnicą że obie były słabe.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Gownoburze o mafii nakrecili recenzanci co wogole mija sie z prawda . A o tym ze mad max jest lipny to pierwszy raz czytam w twoich wypowiedziach bo tutaj raczej ludzie sie jaraja lacznie ze mna. To samo z andromeda ktora jest naprawde kozak a placz w recenzjach wogole nie pokrywa sie z rzeczywistością. 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
3 godziny temu, Stack_Black napisał:

Gownoburze o mafii nakrecili recenzanci co wogole mija sie z prawda . A o tym ze mad max jest lipny to pierwszy raz czytam w twoich wypowiedziach bo tutaj raczej ludzie sie jaraja lacznie ze mna. To samo z andromeda ktora jest naprawde kozak a placz w recenzjach wogole nie pokrywa sie z rzeczywistością. 

Jak ktoś wali dzień w dzień trailerami i filmikami na miesiąc przed premierą, to wiedz że coś paskudnego się dzieje.

"Andromeda kozak" LOL

Edytowano przez Sanders-sama

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
1 godzinę temu, Stack_Black napisał:

Sanders ja wiem ,ze ty grasz w wszystko na YT i znasz sie w cholere. Na przyszlosc nie wypowiadaj sie ,,jak fajna jest wagina jak ja tylko na monitorze widziales".

W Andromedę grałem i nie nazwałbym jej kozacką. Będę się wypowiadał, bo mam takie prawo.

To że tobie się nie podoba moja odpowiedź to już nie mój problem.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Jasne , ze masz prawo ,ale zadania własnego nie masz tylko powielasz glupoty na temat mafii czy mad maxa. Skoro tego nie doswiadczyles to po co sie wypowiadac i cos oceniac. Na wakacje tez jezdzisz wlaczajac sobie Discovery?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
7 godzin temu, Sanders-sama napisał:

Ano nie grałem, ale to nie jest tajemnicą że obie były słabe.

Jak nie grałeś, to najpierw sprawdź zanim palniesz głupotę. Mad Max ma 87% pozytywnych recenzji na Steam. Osobiście grałem i bardzo mi się podobało, chociaż rozumiem, dlaczego niektórym ten tytuł mógł nie przypaść do gustu.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
18 minut temu, Stack_Black napisał:

Jasne , ze masz prawo ,ale zadania własnego nie masz tylko powielasz glupoty na temat mafii czy mad maxa. Skoro tego nie doswiadczyles to po co sie wypowiadac i cos oceniac. Na wakacje tez jezdzisz wlaczajac sobie Discovery?

Stwierdziłem tylko że przesadny marketing jest powodem do obaw.

Nie ma sensu się z tobą wykłócać, kto ma rację.

Mad Max był taki fajny że jeszcze przed premierą za grosze chodził.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Mad max nie byl zły, sek w tym ze nudzil sie po dwóch godzinach. Podobnie bylo z andromeda, po dwóch godzinach zaczynalo wiac nuda. Oczywiscie jesli ktos przetrwal te dwie godziny. Pomijajac kwestie techniczne, ta gra byla bezplciowa niczym marsz równosci. Postacie byly tak mdle, ze ich debat nie dalo sie po prostu sluchac, juz ciekawiej sie ogladalo mode na sukces. Optymalizacja tez nie za ciekawa. Ogólnie lipa jak cholera. I tak, gralem w obie te gry.

 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Utwórz konto lub zaloguj się, aby skomentować

Musisz być użytkownikiem, aby dodać komentarz

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto na forum. To jest łatwe!


Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Masz już konto? Zaloguj się.


Zaloguj się
Zaloguj się, aby obserwować