Zaloguj się, aby obserwować  
Gram.pl

Nowa rasa w Total War: Warhammer II ujawniona. Nadchodzi, by zasiać chaos

7 postów w tym temacie

Ok to niech może się zabiorą za optymalizację. Gra ładuje się długo, potyczki wczytują się długo, nawet wyjście z gry to jest koszmar. Rozumiem, że teraz SSD jest w modzie, ale żeby to na poczciwym twardzielu normalnie w grę nie pograć?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Hellpit Abomination, Doomwheel - fajnie. Queek Headtaker na zwiastunie, więc jednym z dwóch grywalnych klanów będzie Clan Mors. W piatek ujawnienie calego rostera. :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
MisioKGB napisał:

Ok to niech może się zabiorą za optymalizację. Gra ładuje się długo, potyczki wczytują się długo, nawet wyjście z gry to jest koszmar. Rozumiem, że teraz SSD jest w modzie, ale żeby to na poczciwym twardzielu normalnie w grę nie pograć?

Może pora ulepszyć maszynkę? Nie mam SSD a nie mam żadnych problemów z grą.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
1 godzinę temu, Karkikalum napisał:

Może pora ulepszyć maszynkę? Nie mam SSD a nie mam żadnych problemów z grą.

A jaki ma kolega sprzęt? Może mam za mało RAM? Dopiero co kupiłem nową maszynkę i wszystko inne śmiga 60 fps > na wysokich/ultra.

Edytowano przez MisioKGB

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Mi na laptopie działa w ultra, ale czas ładowania to koszmar. Nie gadajcie tu o ssd ani takich rzeczach, bo po prostu CA to szuje, którzy korzystają z denuvo, przez to czasy ładowania są tak cholernie długie: dekompresja i deszyfrowanie trochę zajmuje, poza tym beznadziejny stary silnik. Podobne jaja byly z andromedą, najpierw ściągnąłem wersję cpy 1.04 by wypróbować co to warte, zero błędów, najwyższe uatawienia, ładowanie króciutkie, a gra mi przypadła, to kupiłem i z paczem 1.05 i denuvo była tragedia, wszystkie te babole, dziwne oczy, fruwające kończyny, na dodatek gra potrafiła ładowac się po 20 minut z zegarkiem w ręku. A co do gry to znów idą na łatwiznę, mapa gry wygląda jak żart odnośnie skali i a pozapychali ją różnymi frakcjami kopiuj wklej z podstawki, które nie powinny istnieć, a bo po co sie wysilać, po co zrobić po kilka "neutralnych" jednostek, aby w grze była arabia czy piraci, po co, skoro  i tak w dlc po 20 euro ich nie opchną, to lepiej nic nie robić, podzielny grę na części i do sprzedajmy za 1000 zł całość, bedziemy sobie robili powoli przez 10 lat, bo nam się pracować nie chce.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Mam przegrane 299 godzin wszystkie dodatki i nie doświadczyłem problemów z długim wczytywaniem. Gra wczytuje się bardzo szybko w porównaniu do o wiele mniej zaawansowanych tytułów. Myślę, że to zasługa procka 4 rdzeniowego i dysku SSD.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Utwórz konto lub zaloguj się, aby skomentować

Musisz być użytkownikiem, aby dodać komentarz

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto na forum. To jest łatwe!


Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Masz już konto? Zaloguj się.


Zaloguj się
Zaloguj się, aby obserwować