Zaloguj się, aby obserwować  
Gram.pl

Zapowiedziano Biomutant - RPG akcji z otwartym, baśniowym światem

13 postów w tym temacie

Jeśli o mnie chodzi, to moje zainteresowanie zależy od tego czy protagonista będzie mógł wyglądać naprawdę inaczej (i być wyższym) niż szop/ratler. 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Sinirio to naprawde sprawi , ze gra bedzie mega grywalna i wogole hit roku jesli zmienisz wyglad postaci , smieszne troche to co piszesz . Zakladam , ze na 99% nie zmienisz wygladu postaci. Nie kupisz jak dostanie srednia 9/10?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Stack_Black napisał:

Sinirio to naprawde sprawi , ze gra bedzie mega grywalna i wogole hit roku jesli zmienisz wyglad postaci , smieszne troche to co piszesz . Zakladam , ze na 99% nie zmienisz wygladu postaci. Nie kupisz jak dostanie srednia 9/10?

Wiesz to zależy od gustu ludzi nawet ocena 10/10 nie przyciągnie pewnych graczy jak bohater czy bohaterka ci całkowicie nie podchodzi. Bądź bohaterowie ci podchodzą, a klimat gry już nie.

Przykładowo ja co z tego że GTAV i Wiedźmin 3 mają oceny 9-9,5 / 10 to znaczy że mam kupić bo wysoko stoją. Całkowicie mnie te tytuły nie interesują i raczej nigdy nie zagram nawet jak by staniały do 10zł.

Tak więc wiesz ocena 9/10 nie jest tym co skłoni kogoś do kupna jak coś mu się nie spodoba w rozgrywce.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Rencher , ale co zmienia wyglad postaci w miodnosci gry ? Ocena faktycznie nie gra roli bo sam sie nie raz na tym przejechalem chociazby przy gta v ktore wymieniles jak i wiedzmin (tez nie moja bajka) . Te gry niepodobaja mi sie nie dlatego , ze powtacie maja wyglad nie taki tylko poprostu niema miodu i tyle . Dla przykladu nie cierpie grac babkami w grach i taki tomb raider jest mistrzem swego gatunku i pewnie tak samo bedzie z dlc do uncharted . Wiec jesli gra jest dobra sama w sobie to moge grac nawet penisem i nie bedzie mi to robilo roznicy.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Skoro w "Wiedźminie" "nie ma miodu" to nie wiem, czym ów miód jest ;)

A "Biomutant" wygląda trochę ... budżetowo? Bohater akurat jest fajny ale graficznie i gameplayowo jakoś to nie zachwyca i nie zachęca.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

W wiedzminie uwiódł mnie piekny swiat , ale historia strasznie przewidywalna i nie porywajaca w moim odczuciu. Nie wspomne o beznadziejnym systemie walki gdzie czulem jakby wiesiek machal drewnianym patykiem a czarami sypal jal piaskiem po wrogach , zero zabawy ppd tym wzgledem . Wiele  razy czytalem , ze w calym wiedzminie jest tylko jedna dobra misja z wiedzmami i z tym sie zgodze. Reszta to zapchaj dziura. Wiem , ze wiesiek ma trylion fanow i widza to przez calkiem inne szkło okularow , ale ja raczej jest wieskowym daltonistą bo nie widze praktycznie zadnych barw.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Eeee ... fabuła jest akurat dobra (w takim razie, co powiesz o fabule "Inkwizycji" czy "Skyrima"?), do tego świetne i soczyste dialogi i klimat.

Walka też jest całkiem ok, nie wiem, czego innego można by się po niej spodziewać?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Stack_Black napisał:

W wiedzminie uwiódł mnie piekny swiat , ale historia strasznie przewidywalna i nie porywajaca w moim odczuciu. Nie wspomne o beznadziejnym systemie walki gdzie czulem jakby wiesiek machal drewnianym patykiem a czarami sypal jal piaskiem po wrogach , zero zabawy ppd tym wzgledem . Wiele  razy czytalem , ze w calym wiedzminie jest tylko jedna dobra misja z wiedzmami i z tym sie zgodze. Reszta to zapchaj dziura. Wiem , ze wiesiek ma trylion fanow i widza to przez calkiem inne szkło okularow , ale ja raczej jest wieskowym daltonistą bo nie widze praktycznie zadnych barw.

Gusta i guściki jakby nie patrzeć. Mnie w Wiedźminie 3 w przeciwieństwie do dwójki podobało się wszystko - zaczynając od trzonu w postaci walki i klimatu świata a kończąc na fabule, postaciach i przede wszystkim interesujących misjach pobocznych które nie wygladały tak jak we wszystkich innych wysokobudżetowych grach pokroju tych ostatnich śmieci od BioWare.

 

Wiedźmin mimo wszystko właśnie zostanie tego symbolem. Sztandarem tego że nie wystarczy odwalić pańszyźniankę i więcej serca włożyć w marketing niż w produkcje danej gry. Do każdego tworu kultury powinno się podchodzić właśnie jak Redzi a nie jak ci od Fallouta 4 czy ci od Andromedy i widze że powoli braża zaczyna się tego na nowo uczyć - patrząc chociażby po nowym AC ale i tu widać że na razie bardziej zrzynają niżeli się czymś wykazują ale przynajmniej już coś się dzieje - i dlatego nie wolno zapomnieć kto się ku temu przyczynił. :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

A co do trailera to ruchy postaci wyglądają jak z jakiegoś biednego filmiku CGI z YouTube'a więc wątpię aby ostateczny produkt wykazał sie większą inwencją skoro budżet nie starczył chcociażby na ten teaser.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Utwórz konto lub zaloguj się, aby skomentować

Musisz być użytkownikiem, aby dodać komentarz

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto na forum. To jest łatwe!


Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Masz już konto? Zaloguj się.


Zaloguj się
Zaloguj się, aby obserwować