Zaloguj się, aby obserwować  
Gram.pl

Niezależni producenci na Steamie nie mają szans bez pomocy dużych wydawców?

4 posty w tym temacie

Czy pomoc wydawców jest niezbędna, jeśli studia chcą wkroczyć ze swoim dziełem na Steam? - pytanie

Pomoc wydawców jest niezbędna, jeśli studia chcą wkroczyć ze swoim dziełem na Steam. - teza

Pierwsze się zadaje, drugiego się broni, a jeśli się ma trochę oleju w głowie, to na pierwsze się odpowiada, a drugiego dowodzi. Ze słowami Brammera się jednak zgodzę, bo gry, jak inne media - film, muzyka, książki - potrzebują kogoś z kontaktami. Do tego doprowadziła komercjalizacja.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Leloy napisał:

Czy pomoc wydawców jest niezbędna, jeśli studia chcą wkroczyć ze swoim dziełem na Steam? - pytanie

Pomoc wydawców jest niezbędna, jeśli studia chcą wkroczyć ze swoim dziełem na Steam. - teza

Pierwsze się zadaje, drugiego się broni, a jeśli się ma trochę oleju w głowie, to na pierwsze się odpowiada, a drugiego dowodzi. Ze słowami Brammera się jednak zgodzę, bo gry, jak inne media - film, muzyka, książki - potrzebują kogoś z kontaktami. Do tego doprowadziła komercjalizacja.

A także problem z jakością przypadającą na ilość - fizycznie nie da się sprawdzić wszystkich gier a tym bardziej wyłonić ze steamowego szamba dobrych gier. A producent zapewni zarowno reklamę jak i renomę.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

" Musisz mieć (...) niesamowitą grę. To musi być coś naprawdę specjalnego, by tytuł odniósł sukces sam z siebie"

Panowie. Znalazłem Sherlocka Holmes'a, kto by pomyślał że dobre gry odnoszą sukces, a słabe i nijake przechodza bez echa. Niesłychane. Czy ten pan mógłby napisać książkę o robieniu gier? Bo jak widać jego wiedza jest nieoceniona i unikatowa, mówi o rzeczach o których nikt nigdy nie słyszał. Niesamowite.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Utwórz konto lub zaloguj się, aby skomentować

Musisz być użytkownikiem, aby dodać komentarz

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto na forum. To jest łatwe!


Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Masz już konto? Zaloguj się.


Zaloguj się
Zaloguj się, aby obserwować