Zaloguj się, aby obserwować  
Gram.pl

Zupełnie nowa gra - recenzja XCOM 2: War of the Chosen

4 posty w tym temacie

A ja mam pytanie! :)
Czy misje ze tego dodatku nadpisują/dodają się do tego co było w podstawce, czy najpierw musimy przejść i zamknąć podstawową wersję gry, a później przejść do osi fabularnej i misji z dodatku?

Pytam bo XCOM2 leży u mnie na kupce wstydu, skończyłem może 10 misji i odłożyłem "na później". Teraz chcę wrócić, ale wolałbym najpierw przejść podstawkę, a dodatek zakupić jak stanieje... Chyba że dodatek dodaje masę zawartości też do postawowych misji i osi fabularnej, to się zastanowię.

No i druga sprawa- poprzednich DLC nie trzeba mieć kupionych żeby w to zagrać, wystarczy podstawka?

Dzęki za info! :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
1 godzinę temu, Campbell napisał:

A ja mam pytanie! :)
Czy misje ze tego dodatku nadpisują/dodają się do tego co było w podstawce, czy najpierw musimy przejść i zamknąć podstawową wersję gry, a później przejść do osi fabularnej i misji z dodatku?

 

Nie bez powodu napisałem o tym, jako o nowej grze, czyli dodatek nie jest doklejony. Po pierwsze zmienia mechanikę, więc musi działać od samego początku. Tak samo nowi wrogowie wzbogacają siły przeciwnika, a nie pojawiają się później. Nowe frakcje poznajesz też od razu, zresztą pierwszego z Wybrańców w sumie też.
Poprzednie DLC są całkowicie fakultatywne. W sumie fajnie je mieć, ale najlepiej jak trafi się jakaś promocja.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Utwórz konto lub zaloguj się, aby skomentować

Musisz być użytkownikiem, aby dodać komentarz

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto na forum. To jest łatwe!


Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Masz już konto? Zaloguj się.


Zaloguj się
Zaloguj się, aby obserwować