Zaloguj się, aby obserwować  
Gram.pl

Oto najlepsze gry gamescomu 2017. Super Mario Odyssey wielkim zwycięzcą; jest polski sukces

5 postów w tym temacie

Dlaczego mnie to nie dziwi? xD Rozbawił mnie jednak fakt, że najlepsza gra na PS4 była promowana na konferencji Xboksa. :P Szkoda tylko, że Age of Empires nigdzie nie wygrało (Mario + Rabbids najlepszą strategią? Nie wygląda źle, ale... serio? Dlaczego?).

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
7 godzin temu, Skelldon napisał:

Dlaczego mnie to nie dziwi? xD Rozbawił mnie jednak fakt, że najlepsza gra na PS4 była promowana na konferencji Xboksa. :P Szkoda tylko, że Age of Empires nigdzie nie wygrało (Mario + Rabbids najlepszą strategią? Nie wygląda źle, ale... serio? Dlaczego?).

Age of Empires to chyba nie bardzo miało za co wygrać, bo przecież z IV rozgrywki nie pokazano, a reszta to remake'i.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
23 godziny temu, Madoc napisał:

Age of Empires to chyba nie bardzo miało za co wygrać, bo przecież z IV rozgrywki nie pokazano, a reszta to remake'i.

Fakt. Nie wiem jakie zasady tam mają i jakie kryteria gra musi spełnić, by wygrać... no ale remake któregokolwiek AoE postawiłbym nad Mario + Rabbids. xD Mimo to nic do tej gry nie mam, bo wygląda o wiele lepiej, niż podejrzewałem. To już tylko moja osobista opinia.

Edytowano przez Skelldon

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Utwórz konto lub zaloguj się, aby skomentować

Musisz być użytkownikiem, aby dodać komentarz

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto na forum. To jest łatwe!


Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Masz już konto? Zaloguj się.


Zaloguj się
Zaloguj się, aby obserwować