Zaloguj się, aby obserwować  
Gothicman2

Gothic IV czy będzie i jaki będzie??

105 postów w tym temacie

Dnia 31.08.2006 o 22:01, nadol91 napisał:

>żeby nie placic
oo to by było oki ale reasumujac te wszystkie wspaniałosci o gothicu to pewnie bedzie płatne
;/;/


Dokladnie choc kto wie, takei guild wars nie jest platne

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

wydaje mi się że Gohic IV jak będzie to będzie MMORPG''em ,a to dlatego ,że w "trójce" zabijemy Xardasa i znowu nasz biedny bohater zginie ,lecz tym razem "Na Amen" ,bo nie będzie miał go kto ożywić...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 31.08.2006 o 22:00, Protohoplita napisał:

2. Protohoplita - gothic 4 MMORPG

ej kolego ale miales to napisac jako odpowiedz i kolejne osoby w odpowedziach moich odpowiedzi :):)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 31.08.2006 o 22:03, nadol91 napisał:

Ablo nie nie piszcie swoich gloso w odpowiedzi tylko w odzielnych postach - tylko czescto odsiwerzajcie
aby nie było chaosu :PP


a ty mógłbyś nie pisać postu pod postem statsiarzu :P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 31.08.2006 o 22:05, Ponet napisał:

> Ablo nie nie piszcie swoich gloso w odpowiedzi tylko w odzielnych postach - tylko czescto
odsiwerzajcie
> aby nie było chaosu :PP

a ty mógłbyś nie pisać postu pod postem statsiarzu :P

oki spokojnie czy tobie nie zdarzyło sie napisac 2 posty pod rzad :PP

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

4. Lord Riven - gothic 4 crpg oczywiście że crpg, myśle że tryb multiplayer zpsułby klimat gry chodzi z drugiej strony fajnie by było spotkać się przy piwuku w jakieś karczmie, dla mnie decyzja nieco trudna ale crpg.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Już było mówione parę razy: Piranha Bytes rozważa możliwość stworzenia Gothica4 jako kontynuacji przygód Bezia.
Gothic MMORPG też miałby powstać,ale to osobny projekt.Nie miałby znaczku 4 przy tytule:)

Także przestańcie pisać takie bzdury że Gothic4 będzie MMORPGiem. Zacznijcie czytać wywiady z twórcami serii... bo ja to chyba wyczytałem z 8 miesięcy temu,że Gothic4 i Gothic MMORPG to byłyby osobne tytuły.Tak twierdzi Piranha Bytes.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 01.09.2006 o 00:13, Darkstar181 napisał:

Już było mówione parę razy: Piranha Bytes rozważa możliwość stworzenia Gothica4 jako kontynuacji
przygód Bezia.
Gothic MMORPG też miałby powstać,ale to osobny projekt.Nie miałby znaczku 4 przy tytule:)

Także przestańcie pisać takie bzdury że Gothic4 będzie MMORPGiem. Zacznijcie czytać wywiady
z twórcami serii... bo ja to chyba wyczytałem z 8 miesięcy temu,że Gothic4 i Gothic MMORPG
to byłyby osobne tytuły.Tak twierdzi Piranha Bytes.

Wiesz nawet jeśli miało by wyjść osobno, to, to jest wsumie najlepsze rozwiązanie, ale nim zaczną się produkcje nad G4 o ile będą to wszystko może się jeszcze obrucić o 180 stopni, więc niewiedomo. To tak samo jak w G3, miałby być konie, nieposzło i niema... Inni mówią ze to dobrze, a jeszcze inni, niebardzo.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

ja zas słyszałęm ze przygody BEzia sie juz koncza.... i cos słyszałem ze ginie... ale tez słycszałem ze berdziemy mogle kontynowac gre tak jak w oblivonie... po zakonczenie głwnego zadania... no gothic MMORPG... był by fajny... ta sama myrtana co w GOTHIC3... tylko udostepniona dla siecie.. i napardzac sie z kims... tylko ciekawe jaka by była fabuła w Gothic MMORPG....

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 01.09.2006 o 00:21, marlin15 napisał:

ja zas słyszałęm ze przygody BEzia sie juz koncza.... i cos słyszałem ze ginie... ale tez słycszałem
ze berdziemy mogle kontynowac gre tak jak w oblivonie... po zakonczenie głwnego zadania...
no gothic MMORPG... był by fajny... ta sama myrtana co w GOTHIC3... tylko udostepniona dla
siecie.. i napardzac sie z kims... tylko ciekawe jaka by była fabuła w Gothic MMORPG....

W jednym z wywiadów PB powiedzieli, że koniec G3, będzie tak skonstruowany aby umożliwić ewentualną kontunuacje, źródła należy szukać, jak coś, na stronie Gothic Site, ale niepamiętam który był to dokładnie wywiad.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 01.09.2006 o 00:25, Lord Riven napisał:

> ja zas słyszałęm ze przygody BEzia sie juz koncza.... i cos słyszałem ze ginie... ale
tez słycszałem
> ze berdziemy mogle kontynowac gre tak jak w oblivonie... po zakonczenie głwnego zadania...

> no gothic MMORPG... był by fajny... ta sama myrtana co w GOTHIC3... tylko udostepniona
dla
> siecie.. i napardzac sie z kims... tylko ciekawe jaka by była fabuła w Gothic MMORPG....

W jednym z wywiadów PB powiedzieli, że koniec G3, będzie tak skonstruowany aby umożliwić ewentualną
kontunuacje, źródła należy szukać, jak coś, na stronie Gothic Site, ale niepamiętam który był
to dokładnie wywiad.


niemożliwe ,twórcy zapowiadali że gothic będzie trylogią (ew dodatek) ,więc nie wydaje mi się to prawdopodobne...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

I stało się, kolejne pogłoski o G4 są coraz bardziej realne. Tym razem KaiRo, zdementował pogłoski o dodatku (do G3) i urealnił G4. Ma on opowiadać o wydarzeniach jeszcze zprzed stworzenia magicznej bariery, co myśle że moim zdaniem było do przewidzenia, bynajmniej ja miałem takie podejrzenia :P

"KaiRo zdementował pogłoski, iż rozpoczęto już prace nad dodatkiem. Niewątpliwie twórcy mają sporo pomysłów, ale nie przystąpiono (jeszcze) do developingu. Bardzo prawdopodobne jest powstanie Gothic 4, który mógłby być bardziej prequelem niż kontynuacją Gothic 3, choć jego przemyślane zakończenia nie zamykają przed twórcami drogi."

http://www.gothic.phx.pl/gothic3/

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Już już Gothic IV ! ! !
Jeszcze 3 nie jest oszlifowana, a jak da się złapać w rękę, to długo będzie musiała stygnąć.

Nie chcę być niegrzeczny, ale chyba nie macie czym się zająć.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 16.10.2006 o 17:42, ciusiek i luka napisał:

Oni myślą przyszłościowo :)))


To może już zaczniemy myśleć o Gothic V :>. Ja uważam jedno- najpierw zobacze Gothic III i jak się kończy a następnie będę gdybał co może być w Gothic IV i V :))))

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Ludzie jeszcze niema Gothica III w polsce a wy już gadacie o Gothic IV nie wiadomo czy Xardas zginie czy nie , a jeżeli tak by miało być to możecie być po stronie orków lub ludzi albo to i to a więc nie wiadomo czy Xardas zginie .

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

ja myślałem, że twórcy wyraźnie powiedzieli, że zajmują się robieniem TRYLOGI Gothic. Więc ja bym tak się na waszym miejscu nie napalał ...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Utwórz konto lub zaloguj się, aby skomentować

Musisz być użytkownikiem, aby dodać komentarz

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto na forum. To jest łatwe!


Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Masz już konto? Zaloguj się.


Zaloguj się
Zaloguj się, aby obserwować