Zaloguj się, aby obserwować  
Gothicman2

Gothic IV czy będzie i jaki będzie??

105 postów w tym temacie

Dnia 16.08.2006 o 15:24, Jakub Wędrowycz napisał:

Gothic IV... Czy będzie? To zalezy od zakończenia G3. Jaki będzie? Cóż, biorąc pod uwagę to,
że każda kolejna część jest coraz lepsza, śmiem twierdzić, że G4 będzie świetny :)

No tak ale o czym mógłby być taki G4? Skoro G3 ma na celu zażegnać konflikt z orkami. Czyżby przeszłość Myrthany?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Pewnie Orkowie przyłączą się do ludzi i bedziemy walczyć z prawdziwym złem...samym Beliarem i jego Ożywieńcami.A Beliar bedzie pod postacią Demonicznego Rycerza.To ja to wymyśliłem...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 18.08.2006 o 13:03, plada napisał:

Pewnie Orkowie przyłączą się do ludzi i bedziemy walczyć z prawdziwym złem...samym Beliarem
i jego Ożywieńcami.A Beliar bedzie pod postacią Demonicznego Rycerza.To ja to wymyśliłem...

Taki ratunek przed Armagedonem. No, no czemu nie jest to jakiś pomysł...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 16.08.2006 o 10:32, nadol91 napisał:

No i zrobiles ten temat, ale już jest taki :):) No ale co to bedzie drugi :) Czytalem ze G4
bedzie MMORPg-iem ale nie wiem czy na 100% :)

Nie wprowadzaj ludzi w błąd. Gothic4 ma być po prostu kontynuacją przygód bezimiennego. Gothic MMORPG ma powstać jako osobna gra.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

na pewno bedzie przyszlosc myrthany. tak oto po pokonaniu raz na zawsze orków, nasz bohater zostaje krolem myrthany po czym wlacza sie filmik pokazujacy droge naszego bohatera do wladzy.tzn od kolonii wieziennej do objecia wladzy. kilka epizodow. trudno do tego fabule wymyslic w jakich okolicznosciach mialby zostac tym krolem :P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 18.08.2006 o 13:09, Noobio napisał:

na pewno bedzie przyszlosc myrthany. tak oto po pokonaniu raz na zawsze orków, nasz bohater
zostaje krolem myrthany po czym wlacza sie filmik pokazujacy droge naszego bohatera do wladzy.tzn
od kolonii wieziennej do objecia wladzy. kilka epizodow. trudno do tego fabule wymyslic w jakich
okolicznosciach mialby zostac tym krolem :P

Wątpie szczerze mówiąc aby Bezimienny został królem. Ten kto jest tego godzien to zapewne Lee o ile Rhobar II niedotrwa... A tak szczerze mówiąc fajnie by było aby G4 opierał sie na przeszłości Myrtany od momentu dojścia Rhobara II do władzy.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

PB nic nie mówiło na temat kolejnych części, ale JoWood z zachwytem stwierdziło, iż planują następne części gry i być może gothic mmorpg. Oznacza to nie mniej, nie więcej, iż Gothic IV będzie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 18.08.2006 o 13:21, WorldWar3PL napisał:

PB nic nie mówiło na temat kolejnych części, ale JoWood z zachwytem stwierdziło, iż planują
następne części gry i być może gothic mmorpg. Oznacza to nie mniej, nie więcej, iż Gothic
IV będzie.

Przypominam że w powstaniu G2 sporą role odegrało JoWood. PB nieprzypuszczało że wydadzą kolejną część a tu prosze czemu i tak niemało być z G4.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Dnia 18.08.2006 o 13:24, Lord Riven napisał:

Przypominam że w powstaniu G2 sporą role odegrało JoWood.

JoWood jest tylko wydawcą gry. To nie oni w tym odegrali sporą rolę,ale spory sukces gry,na który nikt nie był przygotowany:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 18.08.2006 o 13:36, Darkstar181 napisał:


> Przypominam że w powstaniu G2 sporą role odegrało JoWood.
JoWood jest tylko wydawcą gry. To nie oni w tym odegrali sporą rolę,ale spory sukces gry,na
który nikt nie był przygotowany:)

PB niegdyś było biedną firmą, JoWood zapragnoł kontynuować ten projekt i zainwestowali w G2 i prosze dla mnie stał sie hitem :) No a oczywiście wykonanie leżało w rękach PB.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 18.08.2006 o 13:01, Lord Riven napisał:

No tak ale o czym mógłby być taki G4? Skoro G3 ma na celu zażegnać konflikt z orkami. Czyżby
przeszłość Myrthany?

A jeżeli nie zażegna? Póki nie mamy tej gry, nie wiemy do końca o czym ona opowiada. Będę trzymał się swojego zdania - nie zamierzam spekulować do czasu gdy poznam zakończenie historii opowiadanej w G3.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 18.08.2006 o 13:59, IMPERATOR1990 napisał:

Ale gł*pi temat nawet Gothic 3 niewyszedł a już piszecie o 4 !


To po co się wypowiadasz jak nie masz nic do powiedzenia związanego z tematem??

Moim zdaniem jeśli wyjdzie Gothic 4 to będzie tak samo dobry jak poprzednie części ;))

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Nie mam pojęcia co sie bedzie działo w Gothic 4 :P jak przejdziemy Gothic 3 to sie dowiemy mam nadzieje że PB nie poprzestanie na trzeciej części :P Spodziewam się go w 2009 roku wogole nie jestem w stanie sobie wyobrazic grafy w 2009 roku może zrobią Gothic 4 w czwartym wymiarze :D

P.S. Słyszałem że ma wyść dodatek do Gothic 3 czy to prawda?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Dnia 18.08.2006 o 19:23, Isar napisał:

P.S. Słyszałem że ma wyść dodatek do Gothic 3 czy to prawda?

Tak,trwają juz nawet prace nad nim.Bedzie się dział(podobno) n awyspach południowych,których nie zobaczymy w gothic3

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 18.08.2006 o 18:34, wdowiakm napisał:

Moim zdaniem jeśli wyjdzie Gothic 4 to będzie tak samo dobry jak poprzednie części ;))

Czy będzie tak samo dobry jak poprzednie czejsci ??
nawet w GOTHIC 3 niegrałez a juz się pytasz czy będzie tak samo dobry
------------------------------------
----------GŁ*PI TEMAT----------
------------------------------------

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 18.08.2006 o 20:52, IMPERATOR1990 napisał:

> Moim zdaniem jeśli wyjdzie Gothic 4 to będzie tak samo dobry jak poprzednie części ;))

Czy będzie tak samo dobry jak poprzednie czejsci ??
nawet w GOTHIC 3 niegrałez a juz się pytasz czy będzie tak samo dobry
------------------------------------
----------GŁ*PI TEMAT----------
------------------------------------

Nie spamuj i nie rób offtopu!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Utwórz konto lub zaloguj się, aby skomentować

Musisz być użytkownikiem, aby dodać komentarz

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto na forum. To jest łatwe!


Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Masz już konto? Zaloguj się.


Zaloguj się
Zaloguj się, aby obserwować