Zaloguj się, aby obserwować  
Gothicman2

Gothic IV czy będzie i jaki będzie??

105 postów w tym temacie

Mnie to osobiście zastanawia skąd takie wielkie zainteresowanie tym Gothic''em w Polsce, bo ani ta gra rewolucyjna, ani nowatorska, od kolejny RPG w świecie fantasy eksploatujący stare pomysły.
Ludzie czekają na kolejne odsłony tak jakby to miała by być premiera STALKERA albo nowego HALO.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 28.10.2006 o 23:52, spectralheaven napisał:

Mnie to osobiście zastanawia skąd takie wielkie zainteresowanie tym Gothic''em w Polsce, bo
ani ta gra rewolucyjna, ani nowatorska, od kolejny RPG w świecie fantasy eksploatujący stare
pomysły.
Ludzie czekają na kolejne odsłony tak jakby to miała by być premiera STALKERA albo nowego HALO.

Gościu co ty gadasz Gothic to wydażenie milowy krok w gatunku, ne mma na tej planecie godnego rywala cRPG
Gothic to coś wspaniałęgo, poczytaj sobie oceny mówią same za siebie.
Jesem wiernym fanem choć G3 mnie troszke zawiudł bo spodziewałem się czegoś więcej, czekam na polską premiere.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Tak naprawde to jeszcze 3 nie wyszło a my o 4 dyskutujemy :D. Ale skoro panom z PB tak dobrze idzie (jest to najbardziej znana gra tej firmy) to wątpię żeby zrezygnowali z "pewnego zarobku" bo przecież Gothic wszędzie zbija kokosy.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 29.10.2006 o 07:56, Skippi127 napisał:

> wiesz mi, muszę oglądać co tydzień:((


Wiesz wspólczuję Ci. Ja też musze bo mam 2 kobity na karku...

Ja jedną ale cały pakiet polskich seriali na wszystkich kanałach mam zapewniony do 18;(.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Utwórz konto lub zaloguj się, aby skomentować

Musisz być użytkownikiem, aby dodać komentarz

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto na forum. To jest łatwe!


Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Masz już konto? Zaloguj się.


Zaloguj się
Zaloguj się, aby obserwować