Zaloguj się, aby obserwować  
Filip92

Rainbow Six 3 Raven Shield

21 postów w tym temacie

Zalozyłem temat o grze bo takiego nie było. Co myłśicie o tej grze. Wedlug mnie jest fajna taka fajna jak swat 4 tylko Rainbow ma wiecej misji i broni. Niektórzy jak kupili gre w KK to mają również dodatek do gry ktory ma nowe misje i bronie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Mam problem gdy załcze trening. Jets kilka Opcji jest chyba 5 opcji Oczyszczenie Pomieszczen I gdy zawsze załacze oczywszczanie pomieszczeń wyskakuje takie coś pusty obrazek (screnn) A gdy zalcze strzelanie, rzycanie granatów itp; wszytko jest ok. Tylko przytych oczyszczaniu pomieszczeń jest nieruchomo. Gre przeinstalowywałem wiele razy nawet u siebie po zalozeniu systemu. Wie ktoś co to mzoe by ć !!!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Ja dostałem Rainbow Six 3: Raven Shield na Mikołajki i jestem zadowolony. Na moim kompie może nie śmiga, ale chociaż działa płynnie (pozmniejszałem detale). Jak się podwyższy to grafa nawet dzisiaj jest ładna. Pierwszy raz jak grałem nie mogłem się przyzwyczaić do taktycznego podejścia do gry, właściwie to nie wiedziałem, o co chodzi. Teraz jest już trochę lepiej. Mam jednak pytanie: jest opcja rzucenia granatem z gazem. Jednak nie wiem, jak założyć maskę! Moi podkomendni wrzucają granat i po chwili wbiegają do pomieszczenia, a ja nie mogę, bo nie wiem, czym (i czy się da) założyć maskę!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Nareszcie mój komputer nie przeszkadzał mi w zabawie i dzisiaj mogłem długo i przyjemnie pograć w Tom Clancy''s Rainbow Six: Raven Shield...
Najbardziej podoba mi się to, że gra doskonale trzyma klimat poprzedniczek, a co za tym idzie, także książki - Tęcza Sześć (podoba mi się obecność Johna Clarka - bohatera powieści Topma). Przed każdą misją możemy usłyszeć informacje o misji, wybrać członków zespołu, którzy wykonywać będą misję (oczywiście, jako Polak - i patriota - grałem tylko polką, Kazimierą Rakuzanką - co mnie zdziwiło, to bardzo szczegółowo opisano jej przeszłość, fikcyjną rzecz jasna :P), potem plan, można oczywiście wczytać już istniejący, ale po co jeśli samodzielne zaplanowanie idealnej akcji daje mnóstwo frajdy (nad planami do jednej misji pracowałem chyba z ok. 45 min). Potem czas na realizację planu. W poprzednich częściach nie wiedziałem co oznacza sygnał alfa, charlie itd, dopóki nie zajrzałem pod koniec Black Thorn do opcji sterowania :D, teraz wiem, że chodzi o zsynchronizowanie działem wszystkich grup... Fabuła jak zwykle jest świetna. Polecam... :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Ja kupilem R6- Raven Shield z Super$ellera. Dalem 49,90 zl i nie zaluje ani grosika:P. Jednak dziwi mnie jedno:
w treningu jest chyba 7 poziomow, a ja moge wejsc tylko w 2 pierwsze. Why?? Ale Red Storm spalili przy "Let-down''ie", ale we wtorek w CD-A bedzie recka Vegas, wiec sprawdzimy, czy byl to wypadek przy pracy, czy Red Storm po prostu stracilo wene.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Witam.
Mam pytanko odnośnie naszywek naramiennych: jak dodać własne?? Bo widziałem kolesi z biało-czerwoną flagą i swoim nickiem. Szukałem w folderze z grą i moich dokumentach, w instrukcji też o tym nic nie przeczytałem, więc pytam tutaj. Sorka za odświeżenie tematu, ale lepiej odświeżyć stary, niż założyć dubla ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Mam kolejne pytanko: Punk Buster wykopuje mnie z niemal każdego serwa :/ Pojawia się komunikat "Kicked via PB. Game file mismatch. Core.dll". Ktoś wie, o co w tym chodzi?? Nie używam żadnych kodów, trainerów, wall-hacków, etc.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Gra ktoś w multi w Raven Shield ? :) Gdyby co, mój nick w grze NuGGetPL :)

I mam pytanko, jak dodać właśne naszywki na ramieniu w multiplayerze ? Widziałem ludzi z flagą Polski na ubraniu :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 10.10.2007 o 07:40, NuGGet napisał:

Gra ktoś w multi w Raven Shield ? :) Gdyby co, mój nick w grze NuGGetPL :)

I mam pytanko, jak dodać właśne naszywki na ramieniu w multiplayerze ? Widziałem ludzi z flagą Polski na ubraniu :)

Musisz wkleić plik z naszywką w formacie TGA do folderu x/ Program Files/ Red Storm Entertainment/ RavenShield/ Armpatches. Możliwość zapisywania plików z takim rozszerzeniem ma m.in. darmowy GIMP. Jeśli nie chce Ci się go ściągać (choć to tylko 7 MB), wyślij mi plik w dowolnym innym formacie, ja go skonwertuję i odeślę.
Pozdrawiam.
Parę informacji dodałem w komencie na moim GS, jeśli chcesz- zajrzyj.

Pozdrawiam.

edit: jeśli będzie Cię wywalało z serwerów, zrób to, co jest napisane tutaj http://www.rsteam.kolejwa.com/forum/viewtopic.php?t=3867 w poście zaczynającym się od Samo podmienienie core.dll nie wystarczy... . Mnie wywalało co chwilę, mimo iż nic nie robiłem, ale ten sposób pomógł ;] Co prawda można to nazwać zrobieniem pirata z oryginała, ale to już nie moja wina, że inaczej nie da się grać...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Raven Shielda uwielbiam. W ogóle bardzo lubię gry taktyczne tj. SWAT, R6 i inne. W RS ujęły mnie najróżniejsze "smaczki" w wykonaniu. Na przykład możliwość uchylania drzwi rolką myszy, czy możliwość rzucania i turlania granatów.
Planowanie misji to jeden z najważniejszych elementów zabawy. Po ułożeniu pierwszego, wstępnego planu przychodzi czas na jego testowanie. Zawsze zakładałem, że nikt z moich ludzi zginąć nie mógł. Jeśli gdzieś ewidentnie widziałem, że dostaję za dużego łupnia to wracałem do sekcji planowania i tak w kółko.
Polecam wszystkim growym taktykom zapoznanie się także ze starszym SWAT 3. W porównaniu do części czwartej jest tam więcej możliwości do taktycznego rozgrywania akcji.
Oba tytuły polecam także w rozgrywce sieciowej. Najlepiej ze zgranymi kumplami, którzy znają swoje miejsce w szeregu :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Eh mój ulubiony skład R6:RS + AS i R6:V po tych grach nie wstaje, bo rs był piękny realistyczną grą o oddziałach AT AS kocham bo daa wile świetnych mapek, a Vegas że był zaje***** strzelanką.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 10.10.2007 o 16:16, PlushowyMisio napisał:

Planowanie misji to jeden z najważniejszych elementów zabawy.

Agrrr, weź mnie nie denerwuj! xD Gdy grałem po raz pierwszy bardzo tego nie lubiłem- brakowało mi cierpliwości... ale potem się przyzwyczaiłem ;]

Dnia 10.10.2007 o 16:16, PlushowyMisio napisał:

Zawsze zakładałem, że nikt z moich ludzi zginąć nie mógł.

I o to chodzi ;] BTW: wie ktoś, czy nieprzytomny agent wraca do służby? Po ilu misjach?

Dnia 10.10.2007 o 16:16, PlushowyMisio napisał:

Jeśli gdzieś ewidentnie widziałem, że dostaję za dużego łupnia to wracałem do sekcji planowania i tak w kółko.

Agrrr... kiedyś układałem plan do jednej misji przez bite dwa dni, bo cały czas mi kogoś zabijali :/

Dnia 10.10.2007 o 16:16, PlushowyMisio napisał:

Polecam wszystkim growym taktykom zapoznanie się także ze starszym SWAT 3.

Grałem u kumpla, nawet fajne ;]

Dnia 10.10.2007 o 16:16, PlushowyMisio napisał:

Najlepiej ze zgranymi kumplami, którzy znają swoje miejsce w szeregu :)

Tia... u mnie w mieście wszyscy grają w "prymitywnego" SoF-a i UT... :/

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 10.10.2007 o 16:24, Damian14BO napisał:

Agrrr, weź mnie nie denerwuj! xD Gdy grałem po raz pierwszy bardzo tego nie lubiłem- brakowało
mi cierpliwości... ale potem się przyzwyczaiłem ;]

Planowanie akcji to było to co zawsze uwielbiałem. Niestety teraz już takich gier nie robią. Są zbyt wymagające dla przeciętnego gracza. A wiadomo, że gry maja sie sprzedawać.

Dnia 10.10.2007 o 16:24, Damian14BO napisał:

I o to chodzi ;] BTW: wie ktoś, czy nieprzytomny agent wraca do służby? Po ilu misjach?

Niestety nie wiem... Ale chyba tak, później powinni wracać do służby.

Dnia 10.10.2007 o 16:24, Damian14BO napisał:

Agrrr... kiedyś układałem plan do jednej misji przez bite dwa dni, bo cały czas mi kogoś zabijali
:/

I o to chodzi... Plan musi być perfekcyjny. :)

Dnia 10.10.2007 o 16:24, Damian14BO napisał:

> Polecam wszystkim growym taktykom zapoznanie się także ze starszym SWAT 3.

Pożycz od kumpla... Naprawdę warto!

Dnia 10.10.2007 o 16:24, Damian14BO napisał:

Tia... u mnie w mieście wszyscy grają w "prymitywnego" SoF-a i UT... :/

Oba tytuły, które wymieniłeś są też fajne... Jako dobry odstresowywacz :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 10.10.2007 o 17:22, PlushowyMisio napisał:

> I o to chodzi ;] BTW: wie ktoś, czy nieprzytomny agent wraca do służby? Po ilu misjach?

Niestety nie wiem... Ale chyba tak, później powinni wracać do służby.

W poprzednich częściach, kiedy jeden z moich ulubionych bohaterów dostał, był nieprzytomny przez pięć/sześć misji... Potem był ranny, ale dało się nim grać. :P W Raven Shield nie zdążyłem tego sprawdzić, bo dzięki nabranej wprawie wychodziłem albo bez szwanku (w pierwszych misjach), albo ranny... Albo całkiem martwy, a misji było mniej niż w np. Rogue Spear. :(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Mam problem- nie słyszę własnej broni (i to nie dlatego, że ma ona tłumik...). Nawet jak ładuję to cisza. Podobnie jest z granatami. Z bronią przeciwników (zarówno botów, jak i żywych graczy) jest dobrze. O co chodzi?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Wie ktoś jak jest wydana premierowa Złota Edycja? Znaczy czy w boxie [tym dużym jak starsze gry] czy może już DVD boxie?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Utwórz konto lub zaloguj się, aby skomentować

Musisz być użytkownikiem, aby dodać komentarz

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto na forum. To jest łatwe!


Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Masz już konto? Zaloguj się.


Zaloguj się
Zaloguj się, aby obserwować