piotr44555

składam laptop

8 postów w tym temacie

Witam. Ostatnio grałem w ETS2 na promods+rusmap i miałem problem z ładowaniem, bo ładowała się z 10 min i do tego po ładowaniu się przycinało. Pomyślałem nad zmianą procesora na i5 6500-7300 i wybrałem ten lepszy. I tak jak w temacie chce się dowiedzieć, czy to wejdzie wszystko do lapka czy jednak kupic stacjonarny żeby go potem składać. Jesli zły dział to przepraszam i proszę o przesunięcie ??Zdj?

Edit: klawiatura z myszką to żebym miał większy relaks.

Screenshot_2017-08-30-13-16-44.jpeg

Screenshot_2017-08-30-13-16-34.jpeg

Edytowano przez piotr44555

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
18 godzin temu, piotr44555 napisał:

Witam. Ostatnio grałem w ETS2 na promods+rusmap i miałem problem z ładowaniem, bo ładowała się z 10 min i do tego po ładowaniu się przycinało. Pomyślałem nad zmianą procesora na i5 6500-7300 i wybrałem ten lepszy. I tak jak w temacie chce się dowiedzieć, czy to wejdzie wszystko do lapka czy jednak kupic stacjonarny żeby go potem składać. Jesli zły dział to przepraszam i proszę o przesunięcie ??Zdj?

 

 

 

Przecież to są podzespoły do normalnego PC nie ma opcji żebyś to weszło do laptopa.

 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
1 godzinę temu, piotr44555 napisał:

Aha. czyli trzeba kupić stacjonarny i jeszcze takie pytanie. jaki zasilacz do tego zestawu i jak jeszcze cos to napisz ;-)

Fajnie by było mieć do tego jakąś płytę główną i obudowę, ogólnie dobrze jak byś podał swój budżet to coś się poszuka.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Przed chwilą, piotr44555 napisał:

Narazie mam 50 zl ale wszystko pomału się nazbiera więc tak do 3000 tysięcy.

To na twoim miejscu poczekałbym na te 3000 bo do czasu kiedy je uzbierasz może się sytuacja na rynku zmienić i składanie komputera "na później" będzie bez sensu.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Doctorwho najpierw to kupię i5 i na długo będzie siedział a o kartach i tych innych to zobaczymy ? dml87 jeśli komp miałby 1050 to bym wziął chętnie ale 860 też spoko.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Utwórz konto lub zaloguj się, aby skomentować

Musisz być użytkownikiem, aby dodać komentarz

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto na forum. To jest łatwe!


Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Masz już konto? Zaloguj się.


Zaloguj się