Zaloguj się, aby obserwować  
Gram.pl

Life is Strange - za co gracze pokochali ten tytuł?

5 postów w tym temacie

Mogę podać minus. Zakończenie przez, które cała historia nie ma sensu. Ogólnie jestem zidzwiony tak pozytywnym odbiorem tej gry, naprawdę nic specjalnego, a wybory nie mają zupełnie żadnego wpływu na historie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dante-Sparda napisał:

Mogę podać minus. Zakończenie przez, które cała historia nie ma sensu. Ogólnie jestem zidzwiony tak pozytywnym odbiorem tej gry, naprawdę nic specjalnego, a wybory nie mają zupełnie żadnego wpływu na historie.

Jeżeli nie zrozumiałeś fabuły to wybrałeś złe zakończenie

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gohan1989 napisał:
Dante-Sparda napisał:

Mogę podać minus. Zakończenie przez, które cała historia nie ma sensu. Ogólnie jestem zidzwiony tak pozytywnym odbiorem tej gry, naprawdę nic specjalnego, a wybory nie mają zupełnie żadnego wpływu na historie.

Jeżeli nie zrozumiałeś fabuły to wybrałeś złe zakończenie

Jak można wybrać złe zakończenie? :P Czyli w grze, która symuluje wolny wybór jeśli nie poszedłem ścieżką, którą twórcy chcieli żebym poszedł, to wybrałem złe zakończneie? Gra ma sens tylko jeśli gram w określony sposób? 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Mnie najbardziej boli fakt, że nie zdążyłem o czasie kupić edycji limitowanej, która jest teraz praktycznie nie do zdobycia. Posiadać tak świetne soundtrack i artbook w fizycznej postaci... Coś pięknego. ^_^

Before the Storm ograć muszę, ale z kupnem poczekam, zwłaszcza, że kusi mnie dodatkowy odcinek w edycji deluxe.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Utwórz konto lub zaloguj się, aby skomentować

Musisz być użytkownikiem, aby dodać komentarz

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto na forum. To jest łatwe!


Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Masz już konto? Zaloguj się.


Zaloguj się
Zaloguj się, aby obserwować