Zaloguj się, aby obserwować  
Mortus4

Nie pamiętam tytułu gry, proszę o pomoc

5 postów w tym temacie

Za nic nie mogę sobie przypomnieć tytuły pewnej gry. Przeszukuję internet, sprawdzam gdzie tylko mogę, ale nic. Może ktoś akurat będzie wiedział i mi pomoże. Grałem tylko w demo, i było to już dość dawno temu, więc możliwe, że niektóre rzeczy trochę poprzekręcam.

Nie jestem do końca pewny do jakiego gatunku zakwalifikować tę grę, ale chyba to było coś w konwencji strategii. Z tego co pamiętam, w demie zaczynało się wewnątrz dużego okrętu, na morzu. Można stamtąd było wypuścić swój mniejszy pojazd na wodę. Pojazd potrafił zarówno jeździć jak i pływać, więc po dojechaniu nim do lądu, po prostu jechało się dalej na kołach. W grze można było wydawać polecenia w widoku z góry, jak w strategii, lub przejąć kontrolę nad dowolnym pojazdem i własnoręcznie nim sterować. O ile się nie mylę, w pełnej wersji miały być też pojazdy latające, i zwykłe ludki, którymi również można było sterować, wtedy w takim jakby trybie fps-a. Całość była w takiej lekko futurystycznej konwencji. Okładka gry o ile się nie mylę przedstawiała jakiś pojazd.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Utwórz konto lub zaloguj się, aby skomentować

Musisz być użytkownikiem, aby dodać komentarz

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto na forum. To jest łatwe!


Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Masz już konto? Zaloguj się.


Zaloguj się
Zaloguj się, aby obserwować