Zaloguj się, aby obserwować  
Gram.pl

Nie będzie DLC do gry Elex

13 postów w tym temacie

57 minut temu, jakubcjusz napisał:

Pełny, kompletny produkt w dniu premiery? Nie uwierzę jak nie zobaczę!

Tak naprawdę, to już wiedzą że gra im się nie sprzeda więc nie planują ;P

Do Risen 2 były perfidnie wycięte questy.

Edytowano przez Sanders-sama

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
jakubcjusz napisał:

Pełny, kompletny produkt w dniu premiery? Nie uwierzę jak nie zobaczę!

Nie w przypadku Piranhy, kolega chyba tej firmy nie zna. Będzie pełno bugów, a jeden będzie tak gruby, że nie będzie się dało ukończyć gry. Nie zmieni to faktu, że wszyscy zaczną grać w Elex, bo to Piranha, a w gry Piranhy się gra.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Jeżeli miałyby być DLC typu zestaw ciuszków dla pirata to lepiej żeby nie było, fabularna dodatkowa zawartość (o ile faktycznie nie jest wyciętą z podstawki) raczej dla kogoś kto się wciągnął w grę po uszy jest zawsze mile widziana.

To jest taki misz-masz, że pewnie mi się spodoba. Kupię na pewno, jednak dopiero jak osiągnie obecną cenę dla Risen III, chyba że w recenzjach będą ludzie zachwyceni to pewnie nie wyczekam tyle.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
3 godziny temu, jakubcjusz napisał:

Pełny, kompletny produkt w dniu premiery? Nie uwierzę jak nie zobaczę!

Jakbyś kupił R3 albo R2 w dniu premiery to dostawałeś grę + DLC w jednej cenie :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Wydaje mi się czy ludzie nagle mają ból tyłka, bo Piranie zrezygnowały z DLC? Ludzie pomyślcie każdy się uczy na błędach, dodatkowo są takie rzeczy jak umowy z wydawcą, a pełna wersja gry w premierę dla R2 i R3 była bo DLC było dodawane do premierowych wydań.

Edytowano przez Dark_Fenix

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dark_Fenix napisał:

Wydaje mi się czy ludzie nagle mają ból tyłka, bo Piranie zrezygnowały z DLC? Ludzie pomyślcie każdy się uczy na błędach, dodatkowo są takie rzeczy jak umowy z wydawcą, a pełna wersja gry w premierę dla R2 i R3 była bo DLC było dodawane do premierowych wydań.

Ponadto seria Risen była wydawana przez Deep Silver, a Elex przez THQ Nordic. Ci pierwsi zawsze wymuszaja na twórcach jak najwięcej DLC.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
9 godzin temu, UnEsCo napisał:

Moze inni zaczną się uczyć żeby nie robić "zbroi dla konia" tylko pełne fabularne dodatki jak np do Wieska czy Daying Light

Fabularne dodatki to w większości nie DLC: tak właśnie było w przypadku 2 ww. gier. Natomiast ile Wiesław miał badziewnych DLC dostępnych po premierze? Tak, wiem: były darmowe, ale patrząc na ich jakość, to ewidentnie było widać, że to część gry wycięta i zrobiona w takiej formie, aby pokazać jacy to REDzi są fajni i "dajom DLC za darmo". :) 

Mnie się ten Elex coraz bardziej podoba: muszę najpierw ograć Riseny, a może i wrócić do 2 Gotyka. :D

Edytowano przez Pajonk78

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
niko888 napisał:

Jakoś przy Risenach im DLC nie przeszkadzały... Raptem zauważyli, że takie dojenie kasy nie jest dobre? 

Przy Risena im przeszkadzały, ale nie przeszkadzały wydawcy, więc wydali na siłę chyba po 3 do każdego (w stylu strój pirata ;) ), z czego pamiętam, że były na bank dołączane do wydań premierowych za darmo, a później pamiętam, że kupiłem "złotą edycję" risena 2 też z tymi DLC. Same DLC kosztowały coś ok. 7zł kilka miesięcy po premierze, także majątku to nie kosztowało. 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Utwórz konto lub zaloguj się, aby skomentować

Musisz być użytkownikiem, aby dodać komentarz

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto na forum. To jest łatwe!


Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Masz już konto? Zaloguj się.


Zaloguj się
Zaloguj się, aby obserwować