Zaloguj się, aby obserwować  
Gram.pl

Star Citizen z nowym trailerem. 159 mln dolarów na koncie gry

5 postów w tym temacie

Po pierwsze to nie w wersji 4.0 tylko w 3.0. Po drugie to ten trailer był pokazany już na Gamescom, więc ma jakieś 2 tygodnie. Po trzecie był składowym całego pakietu nowych zwiastunów przygotowanych z okazji w/w imprezy i sprzedaży statków, które prezentowano na stoisku w grywalnym demie. Warto byłoby zatem pokazać je wszystkie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Naprawdę zrobiliście o tym osobnego newsa? Nawet tytuł jest mylący, bo nie jest to trailer gry, a jednego z pojazdów. Ale kliknięcia się zgadzają. Sam się skusiłem i kliknąłem.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Nie chce być sceptyczny ale jak dla mnie to ten projekt to studnia bez dna. Twórcy obiecują coraz to nowsze i niestworzone rzeczy a gracze płacą na to realne pieniądze. Premiera nawet nie jest sprecyzowana, możliwe że prędzej w rzeczywistości polecimy w kosmos niż ta gra wyjdzie, a to wszystko ukazuje też ciemną stronę zbiórek na kickstarterze - że zdarzają się wydmuszki a odpowiedzialności praktycznie nie ma żadnej i o ile to projekt za kilka tysięcy złotych można to przeboleć to przy takiej sumie to już można podciągać pod jakieś oszustwo finansowe. No ale zobaczymy co wyjdzie z tych zapowiedzi. 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Utwórz konto lub zaloguj się, aby skomentować

Musisz być użytkownikiem, aby dodać komentarz

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto na forum. To jest łatwe!


Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Masz już konto? Zaloguj się.


Zaloguj się
Zaloguj się, aby obserwować