Zaloguj się, aby obserwować  
Gram.pl

Neverwinter Nights 2 w ofercie wydawniczej CD Projekt!

583 postów w tym temacie

Domek

CD Projekt ma zaszczyt poinformować, że plan wydawniczy firmy został wzbogacony o kontynuację jednej z najpopularniejszych gier RPG wszech czasów, Neverwinter Nights 2! Premierę gry zapowiedziano na ostatni kwartał tego roku!

Przeczytaj cały tekst "Neverwinter Nights 2 w ofercie wydawniczej CD Projekt!" na gram.pl

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Ładnie to tak było trzymac wszystkich w niepewnosci przez tyle czasu ;)
A tak naprawde nie wyobrazałem sobie tej gry u innego wydawcy ;D
:D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

129,90??????!!!!!!! Nie kupię napewno, ale to też z tego powodu, że będzie mieć pewnie wymagania z kosmosu :/. A tą niespodzianką w edycji kolekcjonerskiej pewnie będzie pierwsza część gry :P.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

No - miejmy nadzieję że wszytko z lokalizacją pójdzie ok , czyli utrzyma poziom nwn 1. Z drugiej strony ciekaw jestem terminów i opóźnień w stosunku do wersji ang.

Kolejną rzeczą , która mnie bardzo ciekawi to czy CD-Projekt uruchomi choćby jeden serwer oficjalny NWN2 i na jakich zasadach.
Pożyjemy zobaczymy.
ksersanus

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 16.08.2006 o 13:20, exilem napisał:

jakoś to mnie nie dziwi iż cdp to wydaje ....

A powinno.. Atari rozwiązało na długi okres czasu umowę z CDP...bez tej umowy,CDP nie mogłoby wydać gry...widać znowu umowa została podpisana.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

No nareszcie się doczekałem :D

Kurczaki kupiłbym sobie EK ale 160zł (po wydaniu 40wPLN) to troszkę za drogo ;].

Myślałem, że edycja standardowa będzie kosztować 129 a EK 160 a nie 200 :). Ale i tak świetną wiadomością jest to, że CDP wyda NWN2 :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Końcówka tego roku zapowiada się niesamowicie,Warhammer Darkk Crusade, Gothic3, a teraz jeszcze Neverwinter Nights. Ciekawe tylko czy dorzuca do edycji kolekcjonerskiej pierwszą część Neverwinter?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 16.08.2006 o 13:24, exilem napisał:

cytując pana halame"Ja wiedziałem że tak będzie.." :}

Wiesz,ja tam nie wyobrażaqm sobie,by kto inny mógł wydawać tę grę w Polsce...no i kto niby miałby ją tłumaczyć!?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Zaloguj się, aby obserwować