Zaloguj się, aby obserwować  
Gram.pl

Neverwinter Nights 2 w ofercie wydawniczej CD Projekt!

583 postów w tym temacie

uffff poczulem ulge ze cd project wydaje ta gre i mam nadzieje ze zrobi taka sama polska wersje jak porzednio nwn1 -byla super ehh tylko ta cena kupilem juz 5 gier tutaj i jesli pojdzie to kupie 6 7 ....

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Cieszę się z dwójki ale narazie tłukę polskie moduły do jedynki. Niestety, narazie muszę zaoszczędzić na nowego kompa. Granie na minimalnych wymaganiach jest trochę ...
Zaskakujące jest stwierdzenie (chyba, że coś pokręciłem), że z EK mają :nowy atut dodający bonus +1 do wszystkich rzutów na obronę, dwa specjalne przedmioty, dostęp do unikatowych broni oraz magiczna złota aura nad postacią gracza. Czyli w wersji standardowej tego ma nie być? No nie wiem.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 16.08.2006 o 15:53, jadam napisał:

Cieszę się z dwójki ale narazie tłukę polskie moduły do jedynki. Niestety, narazie muszę zaoszczędzić
na nowego kompa. Granie na minimalnych wymaganiach jest trochę ...
Zaskakujące jest stwierdzenie (chyba, że coś pokręciłem), że z EK mają :nowy atut dodający
bonus +1 do wszystkich rzutów na obronę, dwa specjalne przedmioty, dostęp do unikatowych broni
oraz magiczna złota aura nad postacią gracza. Czyli w wersji standardowej tego ma nie być?
No nie wiem.


Wiesz, pewnie atutu i aury nie dostaniesz... bronie bedziesz mogl sobie zawsze w toolsecie zrobic, a magiczna "aure" pewnie tez :P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Mnie wychodzi kolekcjonerska za 160. Nie majątek dla osoby, która zarabia.
Mam tylko nadzieję, że nie skopią tego tytułu jak Spellforce 2, i że nie każą długo czekać na polską premierę.

No cóż, przyznam, że biję się z myślami czy nie zamówić wersji oryginalnej.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Hmm a ja mam nadzieje ze w podkladaniu glosu CDP NIE zaciagnie kolejnej "plejady gwiazd" vide HoMM 5 bo to w ogole sie nie nadawalo do gry ;-p o glosie Pani Foremniak nie bede mowil -.- nic tylko glosniki niekonwencjonalnie uciszyc... zato w Gothicu glosy ROXuja :D

Wielka szkoda ze nie ma opcji kinowej lokalizacji ;-( co jak co ale kwestie mowione po eng w NWN2 maja klimat ale to jeszcze nie moj poziom zeby zrozumiec 100% po eng ;( ale kinowka to jest to!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 16.08.2006 o 16:05, Morfieusz napisał:

Hmm a ja mam nadzieje ze w podkladaniu glosu CDP NIE zaciagnie kolejnej "plejady gwiazd" vide
HoMM 5 bo to w ogole sie nie nadawalo do gry ;-p o glosie Pani Foremniak nie bede mowil -.-
nic tylko glosniki niekonwencjonalnie uciszyc... zato w Gothicu glosy ROXuja :D

Wielka szkoda ze nie ma opcji kinowej lokalizacji ;-( co jak co ale kwestie mowione po eng
w NWN2 maja klimat ale to jeszcze nie moj poziom zeby zrozumiec 100% po eng ;( ale kinowka
to jest to!


Ja mam nadzieje, ze beda aktorzy z NWN1...

Co do tlumaczenia... coz nie wydaje mi sie, zeby kiedykolwiek slyszal kwestie mowione w NWN2... przynajmniej nie w calosci i nie na tyle dobrze, by wyciagnac wnioski.

Ale jak juz wspomnialem wczesniej, co jak co, ale Polscy aktorzy w NWN1 byli lepsi niz w NWN1 Eng... głosy bardziej pasowały do postaci itp.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

bardzo się cieszę, bo mamy gwarancję świetnej lokalizacji. dużo wskazuje, że NWN2 będzie znacznie lepsze w singlu niż NWN1 i to mnie cieszy

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Wieeeeeelki plus dla CDP ;D. Mam do forumowiczów takie pytanko. Ile kosztuje edycja kolekcjonerska, gdy ma się zarejestrowaną 1-szą część gry ???

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 16.08.2006 o 16:37, Lex napisał:

Wieeeeeelki plus dla CDP ;D. Mam do forumowiczów takie pytanko. Ile kosztuje edycja kolekcjonerska,
gdy ma się zarejestrowaną 1-szą część gry ???



Nie ma roznicy, ale jak masz 40 zł WPLN to edycja kolekcjonerska kosztuje 159.99

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 16.08.2006 o 16:23, Sarafan_Knight napisał:

A ja mam pytanko. :) Na wzorze pudełka są napisane dwa nośniki: PC CD-ROM i PC DVD-ROM. Czy
w związku z tym gra będzie dostępna tylko na DVD?


Hmm masz racje jest u nas tylko DVD narazie...

Coz, ale moim zdaniem i tak juz w tych czasach wypadałoby miec DVD :P... Sam niedawno kupiłem sobie i takie strasznie drogie jakies nie jest :P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Witam,
Chcialbym zapytac gdzie wysylac jakas petycje w zwiazku z tym, zeby CD-Projekt wydal tez angielska wersje gry (chocby sama CE, a najlepiej obie)?
Jesli ktos tez chcialby taka petycje wyslac to moze jakos to zorganizujemy?
Pozdrawiam i czekam na Wasz odzew drodzy Forumowicze i Gracze :-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Uhh... myślałem, że osoby które mają zarejestrowane NWN to dostaną dodatkową zniżkę :(. Mówiąc szczeże, to nie opłaca się zamawiać EK dla samego pudełka, artbooka i mapy (no i tych bonusów w samej grze).

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 16.08.2006 o 16:42, Lex napisał:

Uhh... myślałem, że osoby które mają zarejestrowane NWN to dostaną dodatkową zniżkę :(. Mówiąc
szczeże, to nie opłaca się zamawiać EK dla samego pudełka, artbooka i mapy (no i tych bonusów
w samej grze).



Masz jeszcze pierscien xD

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 16.08.2006 o 16:41, Kris_bla napisał:

Witam,
Chcialbym zapytac gdzie wysylac jakas petycje w zwiazku z tym, zeby CD-Projekt wydal
tez angielska wersje gry (chocby sama CE, a najlepiej obie)?
Jesli ktos tez chcialby taka petycje wyslac to moze jakos to zorganizujemy?
Pozdrawiam i czekam na Wasz odzew drodzy Forumowicze i Gracze :-)



Szczerze mowiac, nie przypominam sobie by CDP kiedykolwiek wydał gre w 2 wersjach jezykowych, czy tez wydał angielska, a potem Polska, co juz w wypadku NWN2 jest kompletnie nie mozliwe.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Zaloguj się, aby obserwować