Zaloguj się, aby obserwować  
Gram.pl

Neverwinter Nights 2 w ofercie wydawniczej CD Projekt!

583 postów w tym temacie

Dnia 16.08.2006 o 17:54, Sarafan_Knight napisał:

> W ciemno nie mam zamiaru kupować ;D. Aha i ostrzeżenie dla CDP. Mapa ma być formatu (conajmniej)

> A2, a nie jak w EK Rise of Legends malutka (bo za duża to ona nie była).

Nie wiem, czy wiesz, ale to nie CDP decyduje jakiego formatu ma być mapa. ;)



Akurat wersji map w EK NWN na swiecie jest pare... wiec to chyba juz zalezy od wydawcy regionalnego...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 16.08.2006 o 17:55, Night Elf napisał:

Akurat wersji map w EK NWN na swiecie jest pare... wiec to chyba juz zalezy od wydawcy regionalnego...


Właśnie niekoniecznie. Atari może się uprzeć, że musi być taki i taki rozmiar i taka i taka zawartość EK.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 16.08.2006 o 17:56, Sarafan_Knight napisał:

> Akurat wersji map w EK NWN na swiecie jest pare... wiec to chyba juz zalezy od wydawcy
regionalnego...

Właśnie niekoniecznie. Atari może się uprzeć, że musi być taki i taki rozmiar i taka i taka
zawartość EK.



No fakt... chocby pudełko z ToEE... eh ktos wtedy zrobil o to afere :F

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

A mnie ciekawi czemu robia 10 roznych wersji i w kazdym kraju inna zawartosc CE... nie dosc, ze to i tak jest wyciaganie kasy, bo zrobili od razu 2 pudelka, dwa interface''y to jeszcze teraz w kazdym kraju co innego... Dziwna polityka moim zdaniem :-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 16.08.2006 o 18:03, Budyn napisał:

Wiecie co będzie znajdować się w EK Neverwintera? Bo w końcu mącenia jest tyle, że nie wiem
:)


"Dostępna w dwóch pudełkach do wyboru, wersja kolekcjonerska zawiera dodatkowo mapę, artbook oraz unikalne cechy w grze: nowy atut dodający bonus +1 do wszystkich rzutów na obronę, dwa specjalne przedmioty, dostęp do unikalnych broni oraz magiczną złotą aurę nad postacią gracza. W pudełku Edycji Kolekcjonerskiej wszyscy właściciele znajdą ponadto niespodziankę. Więcej szczegółów na temat polskiej premiery podamy wkrótce."

OOT: Stronka http://neverwinter2.pl/ znowu nie dziala ;-(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

"unikalne cechy w grze: nowy atut dodający bonus +1 do wszystkich rzutów na obronę, dwa specjalne przedmioty, dostęp do unikalnych broni oraz magiczną złotą aurę nad postacią gracza." ehh i kto bardziej kasiasty to wieksze profity ma ;/ troche to nie fair ;-p a te cala zlota aure to uwazam za posmiewisko i szpan ;-p nawet przebija zwierzaki z Collectors Edition WoWa :-D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 16.08.2006 o 18:10, Night Elf napisał:

Zeby nie bylo to nie nasza wina ;P...

Pewnie admin serwera robi cos w zwiazku z islamskimi terrorystami z jakimi mielismy ostatnio
do czynienia :F



Czyli nie wiadomo kiedy strona stanie na nogi? ;-/ A chcialem sobie filmiki posciagac ;-P

Do Morfieusza:

Niestety kasa rzadzi i tak musi byc, niemniej jedna CE byl zrozumial, ale dwie to juz totalne wyciaganie kasy od graczy...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Znając fach ludzi z OE ta gra powinna być na co najmniej 8/10. Pudełka wyglądają super, ale dla ludzi-posiadaczy NWN1 powinna być zniżka zdecydowanie jak uznali moi przedmówcy. Ech CDP think!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 16.08.2006 o 18:11, Morfieusz napisał:

"unikalne cechy w grze: nowy atut dodający bonus +1 do wszystkich rzutów na obronę, dwa specjalne
przedmioty, dostęp do unikalnych broni oraz magiczną złotą aurę nad postacią gracza." ehh i
kto bardziej kasiasty to wieksze profity ma ;/ troche to nie fair ;-p a te cala zlota aure
to uwazam za posmiewisko i szpan ;-p nawet przebija zwierzaki z Collectors Edition WoWa :-D



Widzisz... atut nie da ci tych bonusow jesli go nie wybierzesz, a nie zdziwiłbym sie, gdyby był inny taki sam atut do wybrania o ile wybierzesz odpowiednia przeszłosc...

Itemy mozesz sobie stworzyc w Toolsecie sam i jest to proste jak barszcz...

Złota aura juz byla w GW... ciekawe tylko czy na serwerach tez bedzie ^^... szkoda, ze kolorow na bardziej PRO wybrac nie mozna ;P, a i pewnie ja bedzie mozna dac za pomoca skryptu bez najmniejszego problemu...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 16.08.2006 o 18:16, Night Elf napisał:

Widzisz... atut nie da ci tych bonusow jesli go nie wybierzesz, a nie zdziwiłbym sie, gdyby
był inny taki sam atut do wybrania o ile wybierzesz odpowiednia przeszłosc...

Itemy mozesz sobie stworzyc w Toolsecie sam i jest to proste jak barszcz...

Złota aura juz byla w GW... ciekawe tylko czy na serwerach tez bedzie ^^... szkoda, ze kolorow
na bardziej PRO wybrac nie mozna ;P, a i pewnie ja bedzie mozna dac za pomoca skryptu bez najmniejszego
problemu...


Wiesz, w sumie mnie to tam zwisa i powiewa ;-) a zabawa toolsetem to nie dla mnie ;-P pogram kampanie pare razy i jak juz powstana jakies fajne serwerki polskie to sie tam przeniose :-), Pozdrawiam

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 16.08.2006 o 18:18, Night Elf napisał:

Filmiki z ostatniego Newsa masz pod tym linkiem -> http://media.pc.ign.com/media/674/674385/vids_1.html


Oki dzieki :-)

BTW Co do tego, ze dla posiadaczy NWN1 powinny byc znizki, to fajnie by bylo, ale z tego co wiem to kiedys w CD-Projekcie bylo cos takiego, ale zrezygnowano chyba z tego pomyslu po tym jak wPLN-y weszly i cale to Gram.pl zamiast Cdprojekt.info :-)
Niemniej jednak mogliby to przywrocic :-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 16.08.2006 o 18:35, Szympek napisał:

Super!!!!!!!!!!!!! :D

Jak myślicie NWN2 pójdzie na takim sprzecie?
Amd Athlon 2000+
768mb ram
Geforce 6200 - 128mb


Wymagania gry to:


Recommended:

* 3 GHz Intel Pentium 4 or equivalent processor
* 1GB System Ram
* ATI Radeon X800 series, NVIDIA GeForce 6800 series or higher video card

Required:

* Windows XP
* 512MB System RAM
* 2 GHz Intel Pentium 4 or equivalent processor
* 128MB Direct3D compatible video card with DirectX 9.0c compatible driver
* CD-ROM or DVD-ROM drive
* 4.6GB free hard disk space
* DirectX 9.0c (included)
* DirectX 8.1 compatible sound card
* Broadband connection for multiplayer online play

Wiec mysle, ze ci pojdzie na male-srednie detale

Tu jest dokładny spis kart wspieranych przez gre, ale sie zwiesil na te chwile: http://neverwinter2.pl/news.php?id=104

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Jest, jest, jest :D Ale miła informacja po powrocie z gór :) No nie spodziewałem się tego... Bosko :D Już mam zamówiony Pre-Order, teraz tylko kasy potrzebuję :P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Zaloguj się, aby obserwować