Zaloguj się, aby obserwować  
Gram.pl

Neverwinter Nights 2 w ofercie wydawniczej CD Projekt!

583 postów w tym temacie

Jak ktos nie bedzie chciał figurek to zamówi zwykła, my chcemy w kolekconerskiej czegoś `wyjatkowego`. Nie interesuje mnie NNW w szwedzkiej wersji jezykowej tak btw!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 19.08.2006 o 13:11, Night Elf napisał:

Ty powiedz mi jak rozdawac Enhancements bo mam ich dodatkowe 2, a za cholere nie moge dojsc
do tego gdzie jest Menu do rozdowania ich, a o ile pamientam trzeba je rozdac przed kolejnym
levelem.


Witaj, enchanty to mozesz rozdac tylko u trenera swojej klasy ;-) jesli Ci o DnD Online chodzi uczywista ;> A co do tego czy trzeba przed lvl to nie mam pojecia. Pozdrawiam

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 19.08.2006 o 13:34, Ciastuś napisał:

> tak, tylko ze w Polsce jak narazie na liscie dodatkow EK nie ma ani figurki, ani pierscienia

> ani CD-Audio :P

edycja kolekcjonerska w pl jest poki co taka jak w wiekszosci zachodnich krajow. za to cena
jest o 50-100 zeta nizsza. jesli chcesz miec figurki i inne bzdety to sobie sprowadz szwedzka
kolekcjonerke za 260 zeta. bo tyle kosztuje. tych gadzetow za darmo nikt nie daje.



Spoko CDP nie raz pokazało ze potrafi robic lepsze wydania niz zachodnie i tez na to licze i tym razem... osobiscie figurka mnie nie interesuje :P...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

BTW, edycje kolekcjonerskie bez sciezki audio to moim zdaniem bardzo kiepski pomysl. Ot, tworcy chca zarobic na DirectSongu albo czyms podobnym.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Takie pytanko. Czy bedzie EK NWN2 ale po angielsku? Jeśli nie... cóż boje sie o polonizacje bo Heroes5 spolonizowany (głosy postaci) brzmiały często bardzo sztucznie. Chyba, że dostane gwarancje że bedzie spolonizowana co najmniej tak dobrze jak BG2 i nwn to zamawiam preorder od ręki xD

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Gwarancji nie mamy, EK będzie po polsku ale ma być możliwość zamawiania angielskiej wersji.Też się boje polonizacji, eh.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 19.08.2006 o 18:39, VaRIaT napisał:

Takie pytanko. Czy bedzie EK NWN2 ale po angielsku? Jeśli nie... cóż boje sie o polonizacje
bo Heroes5 spolonizowany (głosy postaci) brzmiały często bardzo sztucznie. Chyba, że dostane
gwarancje że bedzie spolonizowana co najmniej tak dobrze jak BG2 i nwn to zamawiam preorder
od ręki xD



Jak bedzie po angielsku, to bedzie takze angielska cena ;P Czyli pewnie cos około 250-300 złoty...

Poza tym ja licze na polonizacje na poziomie NWN1... wspomnieli, ze zalezy im na tym produkcie i tez mam nadzieje, ze bedzie stal wyzej niz HotMM 5 czy DS2...

Musze powiedziec, ze "plejada gwiazd" wyszła im lepiej przy BG niz HotMM

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 19.08.2006 o 18:55, Night Elf napisał:

Musze powiedziec, ze "plejada gwiazd" wyszła im lepiej przy BG niz HotMM


Bleh, też masz porównania , Linda ,a Fronczewski, Foremniak ,a Kownacka .....nie ta liga. Obsada w BG była lepsza niż w jakimkolwiek współczesnym polskim filmie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

co prawda nwn2 mi nie pójdize, ale może doczekam czasów kiedy na własnym sprzęcie pogram w tę grę :) z pierwszą częścią, mam nadzieję że sequel nie będzie gorszy

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 19.08.2006 o 18:55, Night Elf napisał:

> Takie pytanko. Czy bedzie EK NWN2 ale po angielsku? Jeśli nie... cóż boje sie o polonizacje

> bo Heroes5 spolonizowany (głosy postaci) brzmiały często bardzo sztucznie. Chyba, że dostane

...
Mówisz? W takim razie zamawiam EK.

Seldon, nie tylko w filmie. BG i BG2 to najlepsza poloznizacja jaką kiedykolwiek widziałem i grałem. I mam nadzieje że nwn2 dorówna im. Dorówna, bo lepszej polonizacji po prostu sie nie da zrobić. Czego sobie i wam życze. ;]

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 19.08.2006 o 13:36, Elwro napisał:

W watku tym byla juz mowa o prawdopodobnej mozliwosci zamowienia wersji angielskiej. Ale dlaczego
nie mozna po prostu zrobic tak, jak robi Cenega, czyli dac graczom mozliwosc wyboru wersji
jezykowej? Chetnie mialbym polskie wydanie, gdyz sadze, ze moze byc lepsze niz zachodnie -
ale chcialbym grac w angielska wersje gry, zeby nie czekac na tlumaczenia patchy.


Bo gra wtedy bedzie kosztowac tyle co na zachodzie :/

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 19.08.2006 o 14:04, Blade2 napisał:

To fajnie, że CDP ma zamiar "wystawić" NWN2. Tylko szkoda, że jest taka wysoka cena. No ale
czego nie robi się dla RPG-ów.


Spojrz na wydania z innych krajow i porownaj ceny. Ciesz sie, ze ta firma moze obnizac ceny do minimum, by Ty polski graczu mogl zakupic gre i cieszyc sie tym co maja zagraniczni gracze, z mysla ze masz taniej niz oni :P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 19.08.2006 o 21:45, VaRIaT napisał:

Mówisz? W takim razie zamawiam EK.

Seldon, nie tylko w filmie. BG i BG2 to najlepsza poloznizacja jaką kiedykolwiek widziałem
i grałem. I mam nadzieje że nwn2 dorówna im. Dorówna, bo lepszej polonizacji po prostu sie
nie da zrobić. Czego sobie i wam życze. ;]


Mozliwe, ze czegos takiego bedziemy sie mogli spodziewac. Przeczytaj post Mike''a. Czyzby hit wiekszy niz HoMM V ?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 19.08.2006 o 13:36, Elwro napisał:

W watku tym byla juz mowa o prawdopodobnej mozliwosci zamowienia wersji angielskiej. Ale dlaczego
nie mozna po prostu zrobic tak, jak robi Cenega, czyli dac graczom mozliwosc wyboru wersji
jezykowej? Chetnie mialbym polskie wydanie, gdyz sadze, ze moze byc lepsze niz zachodnie -
ale chcialbym grac w angielska wersje gry, zeby nie czekac na tlumaczenia patchy.


1) Cena by wzrosła

2) Bardziej mnie przekonujacy argument... Polskie serwery i tak beda przechodzi z latki na latke wraz z polskimi patchami, a jak cos to pewnie bedzie mozna zrobic jakis maly trick jak w NWN1, by cieszyc sie gra na zagranicznych serwerach

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 19.08.2006 o 22:23, Radament napisał:

> W watku tym byla juz mowa o prawdopodobnej mozliwosci zamowienia wersji angielskiej. Ale
dlaczego
> nie mozna po prostu zrobic tak, jak robi Cenega, czyli dac graczom mozliwosc wyboru wersji

> jezykowej? Chetnie mialbym polskie wydanie, gdyz sadze, ze moze byc lepsze niz zachodnie
-
> ale chcialbym grac w angielska wersje gry, zeby nie czekac na tlumaczenia patchy.

Bo gra wtedy bedzie kosztowac tyle co na zachodzie :/

Nieprawda. Tak ja pisalem, z powodzeniem wydaje w ten sposob gry Cenega. Patrz: Oblivion i Cywilizacja 4. Obie gry tansze niz na Zachodzie, obie pozwalaja na gre po angielsku lub po polsku.

@Night Elf: jesli rzeczywiscie bedzie "maly trick", to ja przepraszam i po prostu bede z niego korzystal :-) Jakos zreszta nie przyszlo mi do glowy, zeby w ogole szukac polskich serwerow...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Według mnie wiele Polskich serwerow w czasach swietnosci przewyzszalo znacznie to co mozna bylo spotkac na zachodzie, albo ja nie trafialem na wlasciwe :P...

Oczywiscie moze mozna bylo tam spotkac skrypty, ktore nie byly u nas, ale w druga strone tez to dzialalo, ale i tak przedewszystkim liczy sie swietna zabawa.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 19.08.2006 o 23:07, Night Elf napisał:

Według mnie wiele Polskich serwerow w czasach swietnosci przewyzszalo znacznie to co mozna
bylo spotkac na zachodzie, albo ja nie trafialem na wlasciwe :P...

Oczywiscie moze mozna bylo tam spotkac skrypty, ktore nie byly u nas, ale w druga strone tez
to dzialalo, ale i tak przedewszystkim liczy sie swietna zabawa.

Jakos widocznie zle trafilem. Polecono mi pewien serwer. Musialem sciagnac zen jakies pol giga hackpackow - po to, by pozniej dowiedziec sie, ze zeby pograc, musze oczekiwac na to, zeby pojawil sie ktos, kto "przeslucha" moja postac i oceni, czy rzeczywiscie nadaje sie do gry. Ale mimo moich wielokrotnych staran nikt sie nie pojawil, a probowalem kilka dni. No to sobie poszedlem, bo ilez mozna siedziec we wprowadzajacym obszarze dla noobów... Jak widac, serwer byl bardzo "elytarny".

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 19.08.2006 o 23:00, Elwro napisał:

> > > Bo gra wtedy bedzie kosztowac tyle co na zachodzie :/
Nieprawda. Tak ja pisalem, z powodzeniem wydaje w ten sposob gry Cenega. Patrz: Oblivion i
Cywilizacja 4. Obie gry tansze niz na Zachodzie, obie pozwalaja na gre po angielsku lub po
polsku.


Nie mam pojecia jak to robi Cenega, ale gdyby CDP mogla i bylaby taka mozliwosc, to pewnie tez by taka opcje wprowadzili. Jak byla premiera HoMM V to byla taka mozliwosc, ale nie mam pojecia na czym polegala. Moze to dlatego, ze poprostu jesli chcesz angielska wersje, to mozesz zakupic w innych sklepach wysylkowych z grami, a im sie to nie oplaca i w sumie to sie wydaje bez sensu. Skoro nawet wprowadza taka opcje, to nie wydaje mi sie by schodzily jak polskie wersje i pewnie tego sie obawiaja. A tak to mozesz kupic polska wersje tutaj taniej. Najwyzej zaproponuja Ci zaprzyjazniona badz zaufana strone wysylkowa.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

A mnie osobiście NWN 1 rozczarowało straszliwie do tego stopnia, ze juz dodatków zadnych do niej nie kupywałem (głównie z powodu słabej fabuły i w ogóle jakoś tak "sztywno" mi sie grało :P, moze przez to 3D :S). W związku z tym szczerze zastanawiam sie nad zakupem części drugiej : / I jezeli miałbym ją kupić, to napewno nie w dniu premiery, a juz tym bardziej w jakims pre-orderze.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Zaloguj się, aby obserwować