Zaloguj się, aby obserwować  
Gram.pl

Neverwinter Nights 2 w ofercie wydawniczej CD Projekt!

583 postów w tym temacie

Mam nadzieje ze na moim lapku pójdzie :/. W końcu mam GF6200 ;).

A co do NWN to niedlugo ma byc pierwsza czesc w NXK :P wiec mozna se przypomniec przed zakupem 2 czesci.

A dlaczego w zagranicznych wydaniach jest albo Loyal Good albo Lawful Good? Ciekawe jak u nas na pudełku sie zmiesći napis: ''praworządny dobry'', w jednej linijce raczej nie da rady ;).

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Zajefajna sprawa!! Aż podskoczylem na krześle jak sie w końcu okazało, że CDP wydaje i żźe będzie edycja kolekcjoneerska po polsku ze wsztstkimi tyli bonusami. MHM . Przez pare dni będę miał lepszy nastrój teraz:D Hip Hip HUra na cześć CDP i Atari!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 17.08.2006 o 10:02, Klimos napisał:

> Tu jest dokładny spis kart wspieranych przez gre, ale sie zwiesil na te chwile: http://neverwinter2.pl/news.php?id=104


Znaczy sie, ze mojemu GF4 Ti4800SE musze zaczac mowic <papa> ??



Teoretycznie tak, albo liczyc sie z lagami

Widzisz wymagania minimalne to sa najczesciej srednie, by sie cieszyc grafika na srednich detalach lub tez malych bez lagow...

Wiec mysle, ze ci powinno pujsc na malych, albo zakup nowa karte chocby GF 7300 jesli ten okaze sie lepszy od tego co masz [bo teraz nie jestem w stanie powiedziec ci jaka moc ma twoja karta]...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 17.08.2006 o 10:50, Night Elf napisał:

Wiec mysle, ze ci powinno pujsc na malych, albo zakup nowa karte chocby GF 7300 jesli ten okaze
sie lepszy od tego co masz [bo teraz nie jestem w stanie powiedziec ci jaka moc ma twoja karta]...


Planuje zakup karty za jakies pol roku, ale tak by nie wymieniac plyty glownej, czyli jeden warunek: musi byc ze zlaczem AGP.
W miare przystepna cene obecnie maja GF7600GS i pewnie za te pol roku jeszcze troche stanieja.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Ja mam pytanie: czy polska wersja kolekcionerska będzie jeszcze zmieniana? Jest szansa, ze coś jeszcze dojdzie? Nie wiem, ale mam wrażenie że jakoś PL bedzie najbiedniejsza ze wszystkich kolekcionerek jakie zostały zdeklarowane poki co :\ Jesli będzie coś zmieniane bądz to nie sa pełne informacje to kiedy będzie można się spodziewać pełniejszych informacji? Swoja droga to smieszne, ze gra w USA kosztuje 60$ a w europie 60€ :/
Będziecie sprowadzać wersje z USA? Prosimy ;P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Osobiscie radziłbym poczekac na karty Next Gen..

Selv - tez mam takie wrazenie :P

Zadnego info o:
- pierscieniu
- figurce
- CD Audio
- NWN1 w pudełku

O ile pierwsze 2 to tylko bajer, to plytka z Audio byłaby fajna ;P...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 17.08.2006 o 11:07, Night Elf napisał:

Osobiscie radziłbym poczekac na karty Next Gen..


Tak, tylko wtedy juz prawie na pewno wiaze sie to z przesiadka ta PCI Express, czego poki co chcialbym jeszcze uniknac. Wraz z wymiana karty, kupuje takze nowy monitor.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 17.08.2006 o 11:07, Night Elf napisał:

Osobiscie radziłbym poczekac na karty Next Gen..

Selv - tez mam takie wrazenie :P

Zadnego info o:
- pierscieniu
- figurce
- CD Audio
- NWN1 w pudełku


Jeszcze CD z artwokami, tydzien grania w D&D ew dodatki do NWN :]
Kolekcionerska mnie wyniesie o 50zł drożej od zwykłej (110 zwykła, 160 kolekcionerska). Jak kupie zwykła na gram.pl a w empiku zobacze za 99zł to w zyciu juz nic nie zamówie tutaj :|

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Ja tam sobie zamawiam zwykla nigdy nic nie widze w tych Ek po co mi jakas mapa czy muza na plycie, zreszta sluchac muzy w grze a tylko jej sluchac to duza roznica ja bym tego nie sluchal bez grania ;p masakra teraz wszystkie gry naraz Dark messiah , never 2 , gothic 3 i wszystkie nie dokonca wiadomo kiedy ;/

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Ano, nie wiadomo nic :\
IV kwartał to może być październik/listopad/grudzień. Różnica jest ogromna, napewno jeszcze nie będe zamawiał skoro nawet nie wiadomo co i jak :/
Ciekawi mnie, po co aż takie preodery są :]

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Witam panowie! :D
POwracam na chwile jako, że od poniedziałku zamieszkuje już gdzie indziej a neta tam bede mial dopiero od przyszlego tygodnia, wiec musialem do starej chatyw rocic jako ze netia jeszcze nie zerwala umowy :P

Wiadomosc o NWN2 w ofercie CDp ucieszyla mnie niezmiernie i wiedzialem ze tak sie stanie, za duzo brania wody w usta i ukrywania powiazan cdp i atari w kilku serwisach (GOL i wirtus) mowily same za siebie, co do gry to oczywiscie zamawiam EK, ale ktora wersje to juz sam nie wiem.

Tak czy siak bardzo sie ciesze ze CDP wyda NWN.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Wow... na to czekałem. Moja ukochana gra RPG w EK od CDP, lepiej być nie może ;)
Grę sobie kupię już teraz, ale zagram dopiero jak upgraduję swój sprzęt ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 17.08.2006 o 11:45, Selv napisał:

Ano, nie wiadomo nic :\
IV kwartał to może być październik/listopad/grudzień. Różnica jest ogromna, napewno jeszcze
nie będe zamawiał skoro nawet nie wiadomo co i jak :/
Ciekawi mnie, po co aż takie preodery są :]



Moze znow wyjdzie na moje urodziny jak NWN1, czy HotU o ile pamientam ^^

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Zrobiłem sobie ten test czy mi NWN2 pójdzie ;]. Jest dobrze. Brakuje mi tylko 2 kresek do rekomendowanych wymagań (za słaby procek mam 2,4 i ciut za mało ramu 768). Czyli pogram sobie na średnio-wysokich detalach :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 17.08.2006 o 15:14, Selv napisał:

Rekmendowane to są średnie ;]
Wiec bedzies zgrał na nisko srednich ;]
Mi brakuje kreski do rekomendowanych ;]


Nie do konca.. minimalne najczesciej sa słabe-srednie, lecz bardziej srednie, a rekomendowane to srednie-duze, bardziej duze, lecz nie max

Mysle, ze spokojnie mu poleci na srednich...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Zaloguj się, aby obserwować