Zaloguj się, aby obserwować  
Gram.pl

Neverwinter Nights 2 w ofercie wydawniczej CD Projekt!

583 postów w tym temacie

Dnia 17.08.2006 o 17:25, Night Elf napisał:

> > Tak wPLN to wirtualne pieniadze, ktore dostajesz za kazda zarejestrowana gre i mozesz

> pokryc
> > nimi czesc wydatkow na gre...
> >
> > Zasada jest mniej wiecej taka jak wydajesz 40 wPLN na gre, to rejestrujac ta gre
dostaniesz
>
> > spowrotem 40 wPLN
>
> wiem! mam 110 myslalem ze to jakies inne na przesylke ida, no to jak mam je wykrozsytac
na
> przesylke?


Nie wiem, bo nie zamawialem takiej gry jeszcze...


Ale pamientaj, ze nie przy kazdej grze można zaplacic wPLN za przesyłke...

Przy podstawowej wersji NWN2 można, wiec podczas skladania zamowienia napewno bedziesz mial
gdzies taka opcje...


LOL i zamownie musi miec powyzej 150 zl wiec nie moge se osobno dark meisaha i nwn2! i mam tylko tkaie opcje:

Metoda dostawy
Poniżej znajdziesz dostępne metody dostawy oraz ich ceny. Termin dostawy liczony jest od daty zrealizowania zamówienia (wysłania paczki). Dowiedz się więcej...

Przesyłka kurierska
(dostawa następnego dnia roboczego po wysłaniu paczki) - 14,90 zł

Przesyłka pocztowa
(dostawa do 3 dni roboczych po wysłaniu paczki) - 7,90 zł

nie mam zadnych zetonow:( tak przy nwn2 to jest i dark mesiahu

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 17.08.2006 o 17:32, Night Elf napisał:

http://www.gram.pl/sklep_zetony.asp

Ja tu nie widze, zeby pisało, ze 150 zł trzeba, jak tak to lipa... :P

Zawsze mozesz wziasc sobie cos z EXN czy cos by dobic do tych 150


no najwyzej wenze na jedna paczke dark mesiha i nwn tylko wlasnie nie mam i tka opcji zaplacenia zetonem i to jest przypal! mam tylko Metoda dostawy
Poniżej znajdziesz dostępne metody dostawy oraz ich ceny. Termin dostawy liczony jest od daty zrealizowania zamówienia (wysłania paczki). Dowiedz się więcej...

Przesyłka kurierska
(dostawa następnego dnia roboczego po wysłaniu paczki) - 14,90 zł

Przesyłka pocztowa
(dostawa do 3 dni roboczych po wysłaniu paczki) - 7,90 zł


o co chodzi?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 17.08.2006 o 17:35, SD4HJ napisał:

dobra sory za off topic zadzwonie do cdp


Bo zeton musisz "kupic" za wPLN

1 zeton = 10 zł ...

Chyba, ze kupiles, to ja nie wiem :P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 17.08.2006 o 17:36, Night Elf napisał:

> dobra sory za off topic zadzwonie do cdp

Bo zeton musisz "kupic" za wPLN

1 zeton = 10 zł ...

Chyba, ze kupiles, to ja nie wiem :P


ahaaaa a gdzie go kupie? i po ile taka dostawa jeden zeton = sie ile?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

1 dostawa = 1 zeton = 10 wirtualnych pieniedzy...


Wsadz do koszyka NWN2 i wejdz do niego

U gory powinienes miec takie info:

DOSTAWA ZA wPLN. Korzystając z Wirtualnych Pieniędzy możesz kupić żeton uprawniający do bezpłatnej dostawy na produkty w Twoim koszyku. Aby dowiedzieć się więcej kliknij tutaj.

Wscisnij na "kliknij tutaj" i bedziesz mogl kupic zetony...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 17.08.2006 o 18:05, garrick napisał:

siema ma pytanie chciałbym zamówić tą grę, ale kiedy będzie można się jej spodziewac kiedy
jakś premiera czy cuś


Angielska-swiatowa premiera jest zapowiedziana na pazdziernik... a polska jesli CDP pospieszy sie, a dokladnie jesli juz wzieli sie za tlumaczenie to moze nawet pod koniec Listopada mozna sie spodziewac...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Jako lekko"podstarzały" ;) maniak gierek kompowych bardzo się cieszę z wydania NWN 2 ! Jedynka z dodatkami pozostawiła jak najlepsze wrażenie ! Mam nadzieję, że 2 będzie równie udana. Liczę na dobrą lokalizację i odjechaną grafikę no przynajmniej shader 3.0 ! Co do obaw innych forumowiczów o wymagania sprzętowe są napewno uzasadnione :( chciałbym żeby "warunki fizyczne" mojej maszyny podołały zadaniu. No cóż kto to wie ?? to co teraz jest xpower (osobiscie na pokladzie mam PentiumD 3GHZ, 1GB DDR2 dual i GF7600GTX GDDR3 256MB) za pół roku jest przyciasnym garniturem. Jedyne co nam pozostaje to "seat and wait" :D
PZDR for all
PS. już zamówiłem w pre-order wersję bazową :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Ja na razię kupię jedynkę w xkn. Do dwójki nie podejdę zbyt szybko, bo parę innych pozycji muszę ukończyć. Pewnie kupię ją w tańszej serii w odległej przyszłości, ale kto wie...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Jestem, że tak powiem, fanem NWN. Jednkę posiadam od dłuuuugiego czasu i zagrywam się w nią na necie. Byłem pozytywnie nastawiony do Dwójki ale jak zobaczyłem wymagania troszkę zmiękłem ( mam Semprona 2300+, 750 MB Ramu i GeForce''a 6600 ) a dobiłem się ceną edycji kolekcjonerskiej ( z chęcią kupiłbym wersję "dobrą"). Panowie i Panie prawie 200zł ? Już dawno nie widziałem tak drogiej gry. Szkoda :/

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 17.08.2006 o 20:05, Sam100 napisał:

Jestem, że tak powiem, fanem NWN. Jednkę posiadam od dłuuuugiego czasu i zagrywam się w nią
na necie. Byłem pozytywnie nastawiony do Dwójki ale jak zobaczyłem wymagania troszkę zmiękłem
( mam Semprona 2300+, 750 MB Ramu i GeForce''a 6600 ) a dobiłem się ceną edycji kolekcjonerskiej
( z chęcią kupiłbym wersję "dobrą"). Panowie i Panie prawie 200zł ? Już dawno nie widziałem
tak drogiej gry. Szkoda :/


1) Sprawdzilem ostatnio cene "jednordzeniowcow" sa tanie jak barszcz.. jakbys kupil lepszy procek spokojnie NWN na srednich, czy tez wiekszych ustawieniach by ci smigało...

2) 200 zł... jak masz wPLN to 160 a to nie az tak duzo, gdy naprawde sie jest fanem... podstawowa wersja kosztuje 99 z wPLN, a to taniej niz za NWN1

3) Tu mozna sobie sprawdzic konfiguracje: http://www.systemrequirementslab.com/referrer/srtest

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Zaloguj się, aby obserwować