Zaloguj się, aby obserwować  
Gram.pl

Neverwinter Nights 2 w ofercie wydawniczej CD Projekt!

583 postów w tym temacie

Dnia 18.08.2006 o 09:54, Night Elf napisał:

Nie Pazdziernik to termin 99%... chodzi mi o to, ze na swieto dziekczynienia w USA gra musi
sie pokazac z tydzien, czy 2 tygodnie przed tym swietem, by ludzie kupili reklamowana gre podczas
"szalu zakupow" :F


Aha czyli jednak chodzi o jakies "dziwne" dla mnie europejczyka ;-) swieto :-)

Dnia 18.08.2006 o 09:54, Night Elf napisał:

Mam nadzieje, ze ta 1 niespodzianka, to beda 3 niespodzianki czyli pierscien, CD Audio i trail na D&D online :F ew. > NWN1, ale to juz bym mial 3 xD


Ja tam bym wolal pierscien, figurke i audio niz trial D&D online, bo ten jest za darmo na tydzien, wystarczy zmienic mail i mozesz grac nawet caly rok tylko, ze postac masz na tydzien ;-) Wiem, bo tak robilem z kumplem i troche pogralismy za free :-)

A co do tego zeby ta niespodzianka byl NWN1 to oby nie, bo prawie kazdy kto kupi NWN2 jedynke zna juz na pamiec ;-) Dodam jeszcze, ze wole takie inne bonusy niz jakies stare gierki za free ;-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Skoro CDP wydaje ta gre czyli przeprosiło sie z Atari. Cieszy to mnie bardzo bo Atari wydaje naprawde dobre gry. I mam Pytanie czy jak juz firmy sie przeprosily czy beda inne gry Atari w ofercie CdP?? Kurcze nie to zebym nie mial w co grac juz ;) Do konca roku mam 3 tytuly ktore kupoje. Jednak proponuje by firma CdP zajela sie dystrybucja kolejnej gry online. Chodzi mianowicie o wspanialą gre D&D Online. Mysle ze cieszyla by sie ona sporym zainteresowaniem jak rowniez kary to tejze gry.

A NwN2 oczywiscie juz zamowilem :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

A ja mam pytanie, czy polska EK to będzie to samo co np. włoska czy amerykańska tzn. będzie pierścień, NWN1 z dodatkami i klient D&D z kluczem na 10 dni? Bo nie wiem czy zamawiać, czy nie :/ No i fajnie jakby była jeszcze figurka i audio ;]

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

1) Juz w eXtra Klasyce pojawia sie tytuly od ATARI np. Enter the Matrix, czy jakos tak...

2) ATARI czesto wydaje gry kiebskie np. Driv3r, ale niektore tytuly D&D im sie udały, albo raczej firmom, ktorym ATARI zleciła ich wykonanie.

3) Co jak, co, ale z zalem musze powiedziec, ze D&D Online jest kiepska produkcja i szczerze mowiac spodziewałem sie czegos znacznie, ale to naprawde znacznie lepszego... choc przed premiera pokladalem nadzieje w tym tytule... przynajmniej takie jest moje zdanie...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 18.08.2006 o 13:24, mtwarog napisał:

A ja mam pytanie, czy polska EK to będzie to samo co np. włoska czy amerykańska tzn. będzie
pierścień, NWN1 z dodatkami i klient D&D z kluczem na 10 dni? Bo nie wiem czy zamawiać, czy
nie :/ No i fajnie jakby była jeszcze figurka i audio ;]


Masz dokładnie napisane co bedzie w EK, czyli mapa, artbook, rzeczy w grze i niespodzianka... a co jest ta niespodzianka to nie wiadomo

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 18.08.2006 o 13:27, Night Elf napisał:

Masz dokładnie napisane co bedzie w EK, czyli mapa, artbook, rzeczy w grze i niespodzianka...


No okładka pudełka EK na gram.pl wygląda indetycznie jak amerykańskie czy włoskie EK, ale jeśli nie będzie pierścienia i NWN1 z dodatkami to badziewnie, 60zł za mapę, artbook i parę drobnostek w grze :/

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 18.08.2006 o 13:26, Night Elf napisał:

1) Juz w eXtra Klasyce pojawia sie tytuly od ATARI np. Enter the Matrix, czy jakos tak...


A EtM to przypadkiem nie zostalo juz wydane "milion lat" temu przez CD-Projekt i teraz po prostu w eXtra Klasyce bedzie, bo juz kiedys to wydali i to o niczym nie swiadczy?

Dnia 18.08.2006 o 13:26, Night Elf napisał:

2) ATARI czesto wydaje gry kiebskie np. Driv3r, ale niektore tytuly D&D im sie udały, albo
raczej firmom, ktorym ATARI zleciła ich wykonanie.


To sie przytrafia niemal kazdym firmom, ze wydaja lepsze i gorsze gry :-)

Dnia 18.08.2006 o 13:26, Night Elf napisał:

3) Co jak, co, ale z zalem musze powiedziec, ze D&D Online jest kiepska produkcja i szczerze
mowiac spodziewałem sie czegos znacznie, ale to naprawde znacznie lepszego... choc przed premiera
pokladalem nadzieje w tym tytule... przynajmniej takie jest moje zdanie...


Ja gralem w to troche z kumplem (za free tak jak pisalem) i Nam sie bardzo podobalo, questy sa zarabiste i bija na glowe te z WoWa (w ktorego gralem rok). Gra naprawde ma spory potencjal... Ale nie nieguje Twojej oceny, bo to zupelnie inne MMO niz te, ktore znamy. Mnie jednak sie podoba, ale kazdy moze miec swoje zdanie :-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 18.08.2006 o 13:34, mtwarog napisał:

No okładka pudełka EK na gram.pl wygląda indetycznie jak amerykańskie czy włoskie EK, ale jeśli
nie będzie pierścienia i NWN1 z dodatkami to badziewnie, 60zł za mapę, artbook i parę drobnostek
w grze :/


Napisali przeciez o niespodziance ... Zobaczymy co to bedzie, ale co by to nie bylo to nie bedzie to tylko to, co napisales za te 60 zl :-)

BTW Zwykle polskie wydania sa bogatsze od innych (a moze czasem, a nie zwykle ;-D), moze i tym razem cos ciekawego CD-Projekt wymysli/wymyslil ;-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 18.08.2006 o 13:34, mtwarog napisał:

> Masz dokładnie napisane co bedzie w EK, czyli mapa, artbook, rzeczy w grze i niespodzianka...


No okładka pudełka EK na gram.pl wygląda indetycznie jak amerykańskie czy włoskie EK, ale jeśli
nie będzie pierścienia i NWN1 z dodatkami to badziewnie, 60zł za mapę, artbook i parę drobnostek
w grze :/



Widzisz o ile pudełka wygladaja podobnie to w roznych czesciach swiata maja rozne zawartosci...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 18.08.2006 o 13:41, Kris_bla napisał:

> 1) Juz w eXtra Klasyce pojawia sie tytuly od ATARI np. Enter the Matrix, czy jakos tak...


A EtM to przypadkiem nie zostalo juz wydane "milion lat" temu przez CD-Projekt i teraz po prostu
w eXtra Klasyce bedzie, bo juz kiedys to wydali i to o niczym nie swiadczy?


Chodziło mi o to, ze CDP powoli zaczyna sie brac za inne gry ATARI, wiec z tym problemu nie bedzie...

Dnia 18.08.2006 o 13:41, Kris_bla napisał:

To sie przytrafia niemal kazdym firmom, ze wydaja lepsze i gorsze gry :-)


ATARI przytrafia sie to dosc czesto... az za czesto...

Dnia 18.08.2006 o 13:41, Kris_bla napisał:

Ja gralem w to troche z kumplem (za free tak jak pisalem) i Nam sie bardzo podobalo, questy
sa zarabiste i bija na glowe te z WoWa (w ktorego gralem rok). Gra naprawde ma spory potencjal...
Ale nie nieguje Twojej oceny, bo to zupelnie inne MMO niz te, ktore znamy. Mnie jednak sie
podoba, ale kazdy moze miec swoje zdanie :-)



W DDO kilka rzeczy mi sie podoba, ale gra ma jak dla mnie jeszcze za duze braki w wielu sprawach, by za nia placic.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Problem w tym, że napisali o niespodziance, a nie o niespodziankach. No chyba że ta niespodzianka, to cztery albo pięć niespodzianki ;] (pierścień, NWN1 z dodatkami, klient D&D, audio i może jeszcze coś extra, dostępnego tylko w polskiej EK np. figurka :D)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

No tak... kolejny neverwinter... gdyby nie MP w pierwszej części byłaby to totalna klapa ... ta wszechobecna NUDA na SP mnie poprostu dobijała ... zawsze trzeba było iść w kilka miejsc ( zależnie od rozdziału trzeba było przynieść kilka przedmiotow albo dowiedzieć się czegoś - ZAWSZE W TEN SAM SPOSÓB ! ... ) ... 0 mozliwości twórczych...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 18.08.2006 o 13:46, Night Elf napisał:

Chodziło mi o to, ze CDP powoli zaczyna sie brac za inne gry ATARI, wiec z tym problemu nie
bedzie...


Ja tam nadal nie jestem przekonany, ze to juz jest tip top zalatwione i teraz gierki z ATARI zawsze beda przez CD-Projekt wydawane, ale moge sie mylic :-)

Dnia 18.08.2006 o 13:46, Night Elf napisał:

ATARI przytrafia sie to dosc czesto... az za czesto...


To akurat wszyscy chyba wiemy, bo ATARI ma przez to spore problemy finansowe, niemniej jednak zdazaja im sie perelki :-)

Dnia 18.08.2006 o 13:46, Night Elf napisał:

W DDO kilka rzeczy mi sie podoba, ale gra ma jak dla mnie jeszcze za duze braki w wielu sprawach,
by za nia placic.


Zgadza sie, ze jeszcze wiele mozna poprawic, ale questy sa lepsza a przez to grywalnosc jest duzo wyzsza niz np w WoW, czy GW... niemniej jednak tez uwazam, ze nie jest az tak dobra zebym za Nia placic dlatego po paru trialach sie skonczylo :-) Zrezygnowalem zreszta z MMO do czasu WH:O, ktore mam nadzieje pobije wszystkie te gry :-), ale to juz watek na calkiem osobny temat :-D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 18.08.2006 o 13:49, mtwarog napisał:

Problem w tym, że napisali o niespodziance, a nie o niespodziankach. No chyba
że ta niespodzianka, to cztery albo pięć niespodzianki ;] (pierścień, NWN1 z dodatkami, klient
D&D, audio i może jeszcze coś extra, dostępnego tylko w polskiej EK np. figurka :D)


Zawsze moga sformulowac to tak: Niespodzianka! Dajemy wszystko co jest w innych edycjach kolekcjonerskich na swiece ;-) Wiec nie czepiajmy sie slowek ;-)

Do szepartik:

Dnia 18.08.2006 o 13:49, mtwarog napisał:

No tak... kolejny neverwinter... gdyby nie MP w pierwszej części byłaby to totalna klapa ...


Faktem jest, ze to MP uratowal pierwszego Neverwintera, ale teraz kampania SP, ma byc duzo lepsza i tej wersji sie trzymajmy :-) Jesli SP bedzie fajowa, a MP chocby i "tylko" tak dobre jak w NWN1 to bedzie Hit roku :-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 18.08.2006 o 13:57, Kris_bla napisał:

Zawsze moga sformulowac to tak: Niespodzianka! Dajemy wszystko co jest w innych edycjach kolekcjonerskich
na swiece ;-) Wiec nie czepiajmy sie slowek ;-)


Mogliby chociaż powiedzieć, czy będzie pierścień, bo kota w worku zamawiać nie będę. Chociaż z tego co widać EK będzie jeszcze długo dostępne po premierze (patrz HoMMV, RoN: RoL, GW: F i inne), więc może poczekam, sam już nie wiem :P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 18.08.2006 o 14:08, mtwarog napisał:

Mogliby chociaż powiedzieć, czy będzie pierścień, bo kota w worku zamawiać nie będę. Chociaż
z tego co widać EK będzie jeszcze długo dostępne po premierze (patrz HoMMV, RoN: RoL, GW: F
i inne), więc może poczekam, sam już nie wiem :P


Dlatego tez ja jeszcze nic nie zamowilem... mamy czas przeciez :-) Do pazdziernika jeszcze mnostwo go zostalo, a nie sadze zeby braklo CE ;-) Zreszta ja czekam az oficjalnie angielska wersja w Gram.pl bedzie w sprzedazy i wtedy dopiero podejme decyzje i Tobie radze to samo :-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Kurde, kupiłbym sobie EK NWN 2, tylko że mniej wiecej w tym samym czasie wychodzi Gothic 3 i nie wiem czy mi kasy starczy, bo muszę jeszcze upgrade kompa zrobic... :/

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Postanowiłem sobie oblukac co sie zmienilo w DDO od kiedy ostatni raz widzialem te gre.. mozesz mi powiedziec skad sciagnac mozna klijenta, by sprawdzic sobie triala?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Tak czytam wasze komentarze i dochodzę do wniosku, że nie wiecie wszystkiego o Neverwinter Nights (a dokładnie wszystkich newsów zagranicznych, które krążyły wokół NWN na rok ponad przed premierą). Dokładnie mam na myśli tryb multi-player. Piszecie, że tylko multi uratował NWN, a single jest do bani. No nic dziwnego, w końcu Neverwinter Nights miał być grą sieciową (tak jak jest teraz tylko, że bez kampanii single-player). Pamiętam premiera była ustalona chyba na luty, a jakiś czas przed premierą BioWare przesuwa ją na prawie rok później. Czemu tak długo? A mianowicie to był okres, w jakim BioWare pisał singla.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Zaloguj się, aby obserwować