Zaloguj się, aby obserwować  
Gram.pl

Neverwinter Nights 2 w ofercie wydawniczej CD Projekt!

583 postów w tym temacie

Dnia 18.08.2006 o 20:15, Night Elf napisał:

> jest demo juz nwn 2?

Nie ma Dema NWN i na 99% nie bedzie go... 1% to jak cud nad wisła bedzie ;P, albo jak kto woli
nad odra


Czemu?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 18.08.2006 o 22:00, SD4HJ napisał:

> > jest demo juz nwn 2?
>
> Nie ma Dema NWN i na 99% nie bedzie go... 1% to jak cud nad wisła bedzie ;P, albo jak
kto woli
> nad odra
>

Czemu?


Bo ATARI, czyli firma, ktora ma najwiecej do powiedzenia w tej sprawie powiedziala, ze go nie planuje i nie ma co na to liczyc w 100%... nie wytlumaczyli dla czego, albo ja juz nie pamientam...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Co byście powiedziely gdyby w tym kolekcjonerskim wydaniu niespodzianką była pierwsza część NWN z dodatkami? Jak dla mnie byłoby to bardzo dobre rozwiązanie!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 19.08.2006 o 08:30, pysio78 napisał:

Co byście powiedziely gdyby w tym kolekcjonerskim wydaniu niespodzianką była pierwsza część
NWN z dodatkami? Jak dla mnie byłoby to bardzo dobre rozwiązanie!


Mysle, ze znaczna czesc klijentow ktora kupi NWN2 juz ma czesc pierwsza :P Np. ja... dla mnie to bylaby 3 sztuka NWN1

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 19.08.2006 o 08:30, pysio78 napisał:

Co byście powiedziely gdyby w tym kolekcjonerskim wydaniu niespodzianką była pierwsza część
NWN z dodatkami? Jak dla mnie byłoby to bardzo dobre rozwiązanie!


W amerykańskiej i włoskiej EK będzie dołączony NWN1 z dodatkami, kto wie może i u nas ;]

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 19.08.2006 o 08:30, pysio78 napisał:

Co byście powiedziely gdyby w tym kolekcjonerskim wydaniu niespodzianką była pierwsza część
NWN z dodatkami?


95% fanatykow nwn (bez urazy) ktora zechce kupic kolekcjonerke drugiej czesci, ma juz pierwsza czesc nwn. tak w minimum dwoch egzemplarzach. dorzucanie starych czesci wg mnie byloby taka zapchajdziura. to nie jest sposob na wyroznianie "kolekcjonerskosci" wydania.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 19.08.2006 o 10:03, Ciastuś napisał:

95% fanatykow nwn (bez urazy) ktora zechce kupic kolekcjonerke drugiej czesci, ma juz pierwsza
czesc nwn. tak w minimum dwoch egzemplarzach. dorzucanie starych czesci wg mnie byloby taka
zapchajdziura. to nie jest sposob na wyroznianie "kolekcjonerskosci" wydania.


W 100% się zgadzam. Powinny być jakieś inne fajne rzeczy

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Inne fajne rzeczy czyli co? Już zapowiedzieli mapę i pierścień,krążyły też pogłoski o figurce.I co mieli by wrzucić jeszcze inne gadżeciki.To już naprawdę lepiej niech wrzucą jedynke NWN z dodatkami,zawsze to gra za friko.
W końcu nie wiadomo za bardzo jak Cd-projekt będzie wydawał NWN. Jedynka ma być w ektra klasyce, a co z dodatkami? Nie wiadomo za bardzo czy wydadzą je podobnie jak dodatki do Herosów 3 czy w ogóle zostaną wydane.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 19.08.2006 o 10:57, darkwind21 napisał:

Inne fajne rzeczy czyli co? Już zapowiedzieli mapę i pierścień,krążyły też pogłoski o figurce.I
co mieli by wrzucić jeszcze inne gadżeciki.To już naprawdę lepiej niech wrzucą jedynke NWN
z dodatkami,zawsze to gra za friko.
W końcu nie wiadomo za bardzo jak Cd-projekt będzie wydawał NWN. Jedynka ma być w ektra klasyce,
a co z dodatkami? Nie wiadomo za bardzo czy wydadzą je podobnie jak dodatki do Herosów 3 czy
w ogóle zostaną wydane.


tak, tylko ze w Polsce jak narazie na liscie dodatkow EK nie ma ani figurki, ani pierscienia ani CD-Audio :P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

No też prawda, ale za te 60 zł więcej podejrzewam, że coś z tego wrzucą. Przecież nie dodadzą tylko uśmiechu dystrybutora.A patrząc na edycje kolekcjonerskie innych gier to ciężko powiedzieć żeby Polska była jakoś specjalnie poszkodowana:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Ty powiedz mi jak rozdawac Enhancements bo mam ich dodatkowe 2, a za cholere nie moge dojsc do tego gdzie jest Menu do rozdowania ich, a o ile pamientam trzeba je rozdac przed kolejnym levelem.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 19.08.2006 o 11:41, Night Elf napisał:

tak, tylko ze w Polsce jak narazie na liscie dodatkow EK nie ma ani figurki, ani pierscienia
ani CD-Audio :P


edycja kolekcjonerska w pl jest poki co taka jak w wiekszosci zachodnich krajow. za to cena jest o 50-100 zeta nizsza. jesli chcesz miec figurki i inne bzdety to sobie sprowadz szwedzka kolekcjonerke za 260 zeta. bo tyle kosztuje. tych gadzetow za darmo nikt nie daje.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

W watku tym byla juz mowa o prawdopodobnej mozliwosci zamowienia wersji angielskiej. Ale dlaczego nie mozna po prostu zrobic tak, jak robi Cenega, czyli dac graczom mozliwosc wyboru wersji jezykowej? Chetnie mialbym polskie wydanie, gdyz sadze, ze moze byc lepsze niz zachodnie - ale chcialbym grac w angielska wersje gry, zeby nie czekac na tlumaczenia patchy.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Zaloguj się, aby obserwować