Zaloguj się, aby obserwować  
Gram.pl

Neverwinter Nights 2 w ofercie wydawniczej CD Projekt!

583 postów w tym temacie

Dnia 16.08.2006 o 13:47, Selv napisał:

Cenega może to i CDP może. Patrz Dreamfall, chyba najlepsza polonizacja o jakiej mozna marzyć.
3 wersje do wyboru Oo. Full, Kinówka, orginał. Myslisz, ze wszyscy kupili Dreama w polsce?~~
Do gry można dołączyć plyte polonicująca przy premierze, nie widze problemu. Nie interesuje
mnie zbytnio czy to zawiodł Stefan ktory wozi płytki rowerem do kanady, czy CDP czy Atari.
Prolemy były a kto je robil, klienta interesować nie powinno ;)


I klienta to nie obchodzi. Tylko widzisz, później takie zagrania mogą odbić się czkawką na dystrybutorze gier. Jeśli robimy lokalizacje, to przecież nic prostszego zostawić też grę w oryginalnej wersji (tej nie trzeba na nowo np. anglizycować ;]). Zdajemy sobie też doskonale sprawę, że istnieje procent graczy lubiący gry w oryginalnej wersji językowej i strzelalibyśmy sobie w stopę nie chcąc trafić i do tej grupy. Tak więc, jak mówię (a raczej piszę), zawsze staramy się przedstawić jak najbogatsze oferty w swoich produktach. Na potwierdzenie tych słów dam Wam "przedoficjalny" przeciek: Dark Messiah będzie w dwóch wersjach do wyboru: angielskiej i z polskimi napisami.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 16.08.2006 o 13:55, Fang napisał:

O a niejaki pan Mistic jak zapytałem, kiedy CDP wyda NVN2 zaczął się mądrzyć, że to niemożliwe
a ja jestem niedoinformowany, bo CDP zerwał umowę z ATARI.

PS. Oczywiście biorę wersje kolekcjonerska tak samo jak świetne kolekcjonerskie wydanie HoMM5


Byli i tacy, którzy uważali, że nigdy nie doczekamy się polskiej wersji Guild Wars :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Skoro jestes dzis taki pomocny, a to miło z twoje strony... powiedz mi, czy osoby, które zamowiły Edycje Kolekcjonerska NWN2 dostana wczesniejszy dostep do Toolseta jak ludzie na zachodzie?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 16.08.2006 o 14:05, pimpor napisał:

No kurde super!!! Ale jeszcze poczekam z zamawianiem:) Nie wiem jakie będą wymagania i czym
będzie niespodzianka o której mowa w dodatkowych informacjach:D Mowa o edycji kolekcjonerskiej:)
A to pudełko CHAOTIC EVIL wymiata:)


Niespodzianka, powiem tylko, to fizyczny gadżet, w sensie brylok/figurka/moneta/amulet ;) Nie mamy jeszcze potwierdzenia co do tego, co będziemy mogli dorzucić - może jakieś sugestie fanów, które moglibyśmy przedstawić Atari? ;)

Co do NWN1 w Edycji Kolekcjonerskiej. W oficjalnych pre-orderach Atari raz się pojawia jako dodatek do EK, raz nie. Czekamy na potwierdzenie tego szczegółu u wydawcy. Jak tylko będę coś wiedzieć - dam znać!

PS. Chyba powinienem bloga założyć, wzorem MajorNelson.com, żeby spisywać wszystkie przecieki za jednym razem, co sądzicie? ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 16.08.2006 o 14:08, Night Elf napisał:

O ile dobrze pamientam na zachodzie osoby, które zamówia NWN 2 Edycje Kolekcjonerska dostana
wczesniej dostep do Toolseta niz inne osoby. Czy to samo bedzie w Polsce?


Takiej informacji nie dostaliśmy przy ofercie EK, co nie znaczy, że nie okaże się to prawdą. Zazwyczaj takie promocje odbywają się na zasadzie wpisania kodu or sth dzięki czemu dostajesz toolset online. Albo toolset będzie początkowo tylko w EK, a zwykła edycja otrzyma go na zasadzie patcha. ALE TO W TEJ CHWILI TYLKO MOJE DOMNIEMANIA.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 21.08.2006 o 14:32, Jay Z napisał:

Niespodzianka, powiem tylko, to fizyczny gadżet, w sensie brylok/figurka/moneta/amulet ;) Nie
mamy jeszcze potwierdzenia co do tego, co będziemy mogli dorzucić - może jakieś sugestie fanów,
które moglibyśmy przedstawić Atari? ;)


Figurka. Tak, figurka! Kiedy dorzucicie amulet, posądzą mnie w szkole o powiązania z sektą ;) . Breloczek mi zwiną. Moneta... pomylę się i zapłacę za ziemniaki. Więc figurka :) !

Dnia 21.08.2006 o 14:32, Jay Z napisał:

Co do NWN1 w Edycji Kolekcjonerskiej. W oficjalnych pre-orderach Atari raz się pojawia jako
dodatek do EK, raz nie. Czekamy na potwierdzenie tego szczegółu u wydawcy. Jak tylko będę coś
wiedzieć - dam znać!

PS. Chyba powinienem bloga założyć, wzorem MajorNelson.com, żeby spisywać wszystkie przecieki
za jednym razem, co sądzicie? ;)


Och, dobry pomysł! Ale... przecieki dot. NWN 2 czy też np. Migemowe o Extra Grze :> ? Bo jeśliby zakładać-to może po prostu na Gram.pl-osobny dział z Blogiem Przeciekowym?

:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 21.08.2006 o 14:36, Jay Z napisał:

PS. Chyba powinienem bloga założyć, wzorem MajorNelson.com, żeby spisywać wszystkie przecieki
za jednym razem, co sądzicie? ;)


Dobry pomysł

Dnia 21.08.2006 o 14:36, Jay Z napisał:

Takiej informacji nie dostaliśmy przy ofercie EK, co nie znaczy, że nie okaże się to prawdą.
Zazwyczaj takie promocje odbywają się na zasadzie wpisania kodu or sth dzięki czemu dostajesz
toolset online. Albo toolset będzie początkowo tylko w EK, a zwykła edycja otrzyma go na zasadzie
patcha. ALE TO W TEJ CHWILI TYLKO MOJE DOMNIEMANIA.


Mhm... o ile dobrze pamietam ATARI wspominało, ze osoby z EK dostana Toolseta przed premiera NWN2...

No, ale dzienki za odpowiedz

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Korzystając z okazji, o wcześniej nikt nie odpowiedział na moje pytanie: czy dla osób posiadających wcześniej zarejestrowanego NWN przewidywane są jakieś zniżki, jak to miało do tej pory w tradycji CDP. Czy też ten szlachetny zwyczaj został zażegnany? Bo na razie tych zniżek w preorderze nie widać...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 21.08.2006 o 14:38, MandiATO napisał:

Korzystając z okazji, o wcześniej nikt nie odpowiedział na moje pytanie: czy dla osób posiadających
wcześniej zarejestrowanego NWN przewidywane są jakieś zniżki, jak to miało do tej pory w tradycji
CDP. Czy też ten szlachetny zwyczaj został zażegnany? Bo na razie tych zniżek w preorderze
nie widać...



Ten system znizek poszedł w niepamiec od kiedy na gram.pl mozna kupowac za wPLN... poza tym, gdyby tak było to juz by mozna kupowac tak jak mowisz, a nie ze sie okaze, ze osoby, ktore teraz zamowily NWN2, nie maja zniszki, bo jeszcze tego systemu nie bylo...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 21.08.2006 o 14:38, MandiATO napisał:

Korzystając z okazji, o wcześniej nikt nie odpowiedział na moje pytanie: czy dla osób posiadających
wcześniej zarejestrowanego NWN przewidywane są jakieś zniżki, jak to miało do tej pory w tradycji
CDP. Czy też ten szlachetny zwyczaj został zażegnany? Bo na razie tych zniżek w preorderze
nie widać...


Jestem za zamówiłem kolekcjonerską ale uważam że cena jest zaporowa :( a tak jak bym mógł z 20 zeta jeszcze taniej kupić było by ok

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 21.08.2006 o 14:41, Night Elf napisał:

Ten system znizek poszedł w niepamiec od kiedy na gram.pl mozna kupowac za wPLN... poza tym,
gdyby tak było to juz by mozna kupowac tak jak mowisz, a nie ze sie okaze, ze osoby, ktore
teraz zamowily NWN2, nie maja zniszki, bo jeszcze tego systemu nie bylo...


Nie tak do końca... Np. zamawiając SF2, właśnie dzięki temu, ze miałem zarejestrowanego SF1 miałem dodatkowe 10 złotych taniej. Więc w ostatnich premierach ten system jeszcze funkcjonował (tak samo przy wielu innych premierowych tytułach).

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 16.08.2006 o 14:11, gmx napisał:

> Po ostatnich wpadkach CDP nie wiem czy jest się z czego cieszyć... Mam nadzieję że NWN2
nie
> schrzanią.

:) fani strategii sa raczej spokojni ale zwolennicy nwn albo gothica moga siegnac po topory...


E, tam. Gothic i NWN to zupełnie różne gry.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 21.08.2006 o 14:44, MandiATO napisał:

> Ten system znizek poszedł w niepamiec od kiedy na gram.pl mozna kupowac za wPLN... poza
tym,
> gdyby tak było to juz by mozna kupowac tak jak mowisz, a nie ze sie okaze, ze osoby, ktore

> teraz zamowily NWN2, nie maja zniszki, bo jeszcze tego systemu nie bylo...

Nie tak do końca... Np. zamawiając SF2, właśnie dzięki temu, ze miałem zarejestrowanego SF1
miałem dodatkowe 10 złotych taniej. Więc w ostatnich premierach ten system jeszcze funkcjonował
(tak samo przy wielu innych premierowych tytułach).


Hmm... coz szczerze mowiac mi tam 10-20 zł wielkiej roznicy nie robi...

Problem moze polegac tez na tym, ze NWN1 w oryginalnym wydaniu nie mozna było chyba rejestrowac... przynajmniej ja nie mam tej karty, choc mam wszystkie z dodatkow itp..

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 21.08.2006 o 14:44, Jay Z napisał:

> :) fani strategii sa raczej spokojni ale zwolennicy nwn albo gothica moga siegnac po topory...
E, tam. Gothic i NWN to zupełnie różne gry.

akurat mialem na myśli połączenie wg. narzędzi potęcjalnej zbrodni :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 16.08.2006 o 15:12, Kocis1524 napisał:

Ale wnerwia mnie to że Gothic-a 3 można juz było dawno zamówić a ceny i daty premiery nie było
nie mówiąc już o EK a tu pierwsza wzmianka o tym że można zamówić NW 2 i już ustalona premiera,
cena i EK. No ale cóż widocznie Gothic 3 tak już ma.


Wynika to tylko i wyłącznie z tego, że JoWooD nie potwierdził nam jeszcze składu EK na Polskę i na tej podstawie ceny. Jedno i drugie pojawi się jednocześnie. Myślę, że zaraz po Games Convention.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 16.08.2006 o 16:23, Sarafan_Knight napisał:

A ja mam pytanko. :) Na wzorze pudełka są napisane dwa nośniki: PC CD-ROM i PC DVD-ROM. Czy
w związku z tym gra będzie dostępna tylko na DVD?


Pudełko na gram.pl często bywa ujęte symbolicznie. Zauważ, że nie ma ono też żadnych oznaczeń polskich, bo po prostu jeszcze takiego pudełka nie ma. Pewniejsza jest zawsze pisana informacja, czyli: DVD.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Btw. jakbyscie jeszcze wytargowali od ATARI, by w EK była plyta DVD czy CD z Audio byłoby bosko :P...

Ciekawe kiedy pojawi sie oficjalna strona *usmiecha sie podejzliwie*

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 16.08.2006 o 18:01, Kris_bla napisał:

A mnie ciekawi czemu robia 10 roznych wersji i w kazdym kraju inna zawartosc CE... nie
dosc, ze to i tak jest wyciaganie kasy, bo zrobili od razu 2 pudelka, dwa interface''y to jeszcze
teraz w kazdym kraju co innego... Dziwna polityka moim zdaniem :-)


Bo każdy rynek charakteryzuje się innym popytem, innym klientem, innymi zarobkami i poziomami cenowymi itd. itp.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Zaloguj się, aby obserwować