Zaloguj się, aby obserwować  
Gram.pl

Neverwinter Nights 2 w ofercie wydawniczej CD Projekt!

583 postów w tym temacie

Cenega może to i CDP może. Patrz Dreamfall, chyba najlepsza polonizacja o jakiej mozna marzyć. 3 wersje do wyboru Oo. Full, Kinówka, orginał. Myslisz, ze wszyscy kupili Dreama w polsce?~~ Do gry można dołączyć plyte polonicująca przy premierze, nie widze problemu. Nie interesuje mnie zbytnio czy to zawiodł Stefan ktory wozi płytki rowerem do kanady, czy CDP czy Atari. Prolemy były a kto je robil, klienta interesować nie powinno ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Bardzo dobra wiadomość, oczekiwałem jej z niepokojem od dawna.
Po NWN 1 są teraz bardzo duże oczekiwania, mam nadzieję że wszystkie spełni z zapasem.
No i życzę sobie i wszystkim dziesiątków dodatków do podstawki.
Oby się ukazała jak najszybciej.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

O a niejaki pan Mistic jak zapytałem, kiedy CDP wyda NVN2 zaczął się mądrzyć, że to niemożliwe a ja jestem niedoinformowany, bo CDP zerwał umowę z ATARI.

PS. Oczywiście biorę wersje kolekcjonerska tak samo jak świetne kolekcjonerskie wydanie HoMM5

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Ekstra!!! Kurcze, jakże ja pragnąłem, żebyście to Wy się tym zajęli! Och...

Trudno było mi wyobrazić sobie, jak bardzo mogłaby to schrzanić Cenega (w najnowszym CDA dobrze napisano: ta firma jest jak pudełko czekoladek... a ta wisienka to był przypadek [rym]). Do CDP zawsze miałem pełne zaufanie (bez wazeliny, taka prawda)!

PS "Świątynia Pierwotnego Zła", "Rollercoaster Tycoon 2 Gold"... co dalej?! :O

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Co do NWN1 to bedzie w NXK ale bez dodatkow - poszukajcie sobie na allegro ;) a niespodzianka do gry moze byc jakas figorka o ktorej mowiono na stronach poswieconyck nwn2 ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Znowu będe miał problem czy wziąć EK czy zwykłą wersję NWN. I dalszy problem, czy kupić Medieval II czy NWN... CDP doprowadzi mnie do załamania nerwowego ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

No kurde super!!! Ale jeszcze poczekam z zamawianiem:) Nie wiem jakie będą wymagania i czym będzie niespodzianka o której mowa w dodatkowych informacjach:D Mowa o edycji kolekcjonerskiej:) A to pudełko CHAOTIC EVIL wymiata:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Kolejny... Cenega wcale nie jest gorsza od CDP... robi dobre spolszczenia np. Dremfall (czy jakoś tak) Oblivion... ma w miarę dobre ceny (Age of Pirates za 30 zł !!) ostatnio za uwarzyłem że nie które osoby cytują CDA jak Biblię (bez własnego zdania) ale nie ma własnego forum ^^

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Nie wiem, co tak sie skarzycie na cene... ceny sa normalne. Fakt, ze mogłoby byc taniej, ale od kiedy pamientam gry D&D maja taka startowa cene, no BG mialo wieksza na poczatku.

Za EK tez nie jest duzo, a ja nawet sie zastanawiam nad kupieniem 2 lub 3... wersji. Dla CD-Keyow i Menu :P


Pytanie do pracowników CDP:

O ile dobrze pamientam na zachodzie osoby, które zamówia NWN 2 Edycje Kolekcjonerska dostana wczesniej dostep do Toolseta niz inne osoby. Czy to samo bedzie w Polsce?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 16.08.2006 o 14:07, Arlik napisał:

Kolejny... Cenega wcale nie jest gorsza od CDP... robi dobre spolszczenia np. Dremfall (czy
jakoś tak) Oblivion... ma w miarę dobre ceny (Age of Pirates za 30 zł !!) ostatnio za uwarzyłem
że nie które osoby cytują CDA jak Biblię (bez własnego zdania) ale nie ma własnego forum ^^


Oblivion nie mial zadnego textu mowionego NIC... a NWN1 chocby miala nawet dzwieki tła tłumaczone jak np. w gospodzie [nie zaden npc] mowi cos w tym stylu "Cielencina była niedobra, więc RZUCIŁEM MISKĄ!!!!"

A takie pierdułki buduja klimat

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 16.08.2006 o 13:58, TerraDragon napisał:

Po ostatnich wpadkach CDP nie wiem czy jest się z czego cieszyć... Mam nadzieję że NWN2 nie
schrzanią.


:) fani strategii sa raczej spokojni ale zwolennicy nwn albo gothica moga siegnac po topory...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Nareszcie jakieś dobre wieści. Cieszę się, że CDP dogadał się z Atari w sprawie wydania NwN2. Zapewne dostaniemy doskonałe spolszczenie, a wydania gry przez LEM bym nie przełknął :).

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Zaloguj się, aby obserwować