Zaloguj się, aby obserwować  
Gram.pl

Neverwinter Nights 2 w ofercie wydawniczej CD Projekt!

583 postów w tym temacie

Wbrew pozorą to dzieki fanom NWN1, NWN2 jest robione przez CDP... i mysle, ze wiekszosc z nich sie cieszy. Głos Aribeth w NWN1 był lepszy w Polskiej wersji nizeli w angielskiej.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 16.08.2006 o 14:09, Night Elf napisał:

Oblivion nie mial zadnego textu mowionego NIC... a NWN1 chocby miala nawet dzwieki tła tłumaczone
jak np. w gospodzie [nie zaden npc] mowi cos w tym stylu "Cielencina była niedobra, więc RZUCIŁEM
MISKĄ!!!!"

A takie pierdÓłki buduja klimat


"Dokładnie"!

Arlik-to był mój pierwszy w historii cytat z CDA. To pismo w żadnym wypadku nie jest moją Biblią, zdanie mam własne i akurat tu się zgadzałem.

Zresztą: wskaż mi choć jedną grę, polonizacyę której CDP schrzaniło-tak jak to było w niejednej grze "od" Cenegi. Owszem, zgoda-ta druga firma może i ma chlubne wyjątki-ale to tylko wyjątki. CDP każdą polonizację przeprowadza rzetelnie, nie na "odwal się".

Koniec tego, na Forum znajduje się odpowiedni temat poświęcony takiej dyskusji. Ja w niej nie biorę udziału, zdanie moje padło tutaj. Koniec, kropka, dziękuję.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Fakt... ółki :P Jak szybko staram sie cos napisac, to nie zwracam uwagi na gramatyke :P


Dungeon Siege 2 był schrzaniony doszczetnie pod wzgledem polonizacji... choc dało sie przezyc...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 16.08.2006 o 14:13, Night Elf napisał:

Wbrew pozorą to dzieki fanom NWN1, NWN2 jest robione przez CDP... i mysle, ze wiekszosc z nich
sie cieszy. Głos Aribeth w NWN1 był lepszy w Polskiej wersji nizeli w angielskiej.


nie chodzi mi o podkladanie glosow - te zawsze mi sie podobaly - to te ostatnie niedorobki sa irytujace - jekies nieprzetlumaczone teksty, dziwne czcionki itd...
swoja droga jestem na wielkim glodzie RPG - od dluzszego czasu tylko strategie, fpsy, symulacjei - brr :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 16.08.2006 o 14:18, Night Elf napisał:

Dungeon Siege 2 był schrzaniony doszczetnie pod wzgledem polonizacji... choc dało sie przezyc...


E? Mam tą grę i nie kojarzę żadnego doszczętnego schrzanienia...? Aczkolwiek, może to "wina" Czarnej Edycji.

Kooo-Nieeec. Nie chcę psuć sobie dnia Ostrzeżeniem za off-top ;) .

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 16.08.2006 o 14:20, GanD napisał:

Czym właściwie mają różnić się wersje Lawful Good i Chaotic Evil, tylko pudełkiem, czy czymś
jeszcze?


Nie...

Obie beda miały inne menu główne oraz inne pierscienie...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 16.08.2006 o 14:23, Night Elf napisał:

> Ciekawe jakie to będzie miało wymagania...moim zdaniem mio powinno pójść na tym sprzęcie.


Tu masz wymagania NWN2 i wszystkie wspierane karty graficzne:

http://neverwinter2.pl/news.php?id=104

Jak ktos nie zna jeszcze strony to polecam odwiedzic: http://neverwinter2.pl/


To musze tylko dokupic lepszy procesor :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Miałem nadzieję, że tak będzie :D
Teraz jeszcze proszę o wydanie NWN 1 + dodatki i już będę całkiem szczęśliwy... przynajmniej jakiś czas ;P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Tak właśnie patrzyłem na stronie produktu i wygląda na to, że osoby posiadające już zarejestrowane wcześniejszą część gry nie mają w tym przypadku, jak to było w przypadku wielu innych gier, żadnego dodatkowego bonusa w postaci "Możesz tę grę kupić 10-20wPLN taniej". (te 20 byłoby w miarę na miejscu przy edycji kolekcjonerskiej, cena zabija).

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 16.08.2006 o 14:39, MandiATO napisał:

Tak właśnie patrzyłem na stronie produktu i wygląda na to, że osoby posiadające już zarejestrowane
wcześniejszą część gry nie mają w tym przypadku, jak to było w przypadku wielu innych gier,
żadnego dodatkowego bonusa w postaci "Możesz tę grę kupić 10-20wPLN taniej". (te 20 byłoby
w miarę na miejscu przy edycji kolekcjonerskiej, cena zabija).



Jest to chyba zwiazane z tym, ze NWN1 Oryginalne nie mialo rejestracji jeszcze wczesniej...

Przynajmniej ja nie mam zarejestrowanego... a rejestrowałem wszystkie te gry

Mam zarejestrowane SoU, HotU i Platynowa Edycje [2 raz kupowalem NWN1]

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 16.08.2006 o 14:42, DARO GOTHIC napisał:

50 h zabawy ?? Eee tam ... SpellForce 2 zapewnia 2 razy dłuższą rozrywkę ;)))))


Z tego co pamientam 50h jest wtedy kiedy nie robisz pobocznych Questow, lecz tylko watek głowny...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Zaloguj się, aby obserwować