Zaloguj się, aby obserwować  
Gram.pl

Neverwinter Nights 2 w ofercie wydawniczej CD Projekt!

583 postów w tym temacie

Dnia 16.08.2006 o 14:43, Night Elf napisał:

Jest to chyba zwiazane z tym, ze NWN1 Oryginalne nie mialo rejestracji jeszcze wczesniej...


Nie wiem nie wiem. Ja posiadam kolekcjonerską NWN. jak do tej pory kupując każdy kolejny produkt z danej serii gier przy posiadaniu zarejestrowanego wcześniejszego jakiegoś wydania miał jakieś zniżki (kiedyś nawet był taki fajny program upGRAde). Nawet zniżka była ostatnio przy Spellforce2, a przy NWN2 nic takiego nie widać, a i nie wiadomo jak to będzie przy GothicIII, bo też na razie żadnych informacji o cenie nie ma.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 16.08.2006 o 14:44, Verbatim napisał:

Może tak zrobią dla Chaotycznych neutralnych(świry itp), bo zawsze nimi gram :)


Nie :P... dla Neutralnych masz podstawowa edycje :F


Wszedzie na swiecie sa Edycje Kolekcjonerskie dla "Dobrych" i "Złych"

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 16.08.2006 o 14:49, DoomnY napisał:

Twoja ocena jest rzeczywiście bardzo rzetelna skoro piszesz "kiebskie". Brawo!



Oj tak, bo ortografia ma dużo do tego jaki jest mój punkt widzenia. Już napisałem wcześniej, że jak coś na szybko piszę to nie zwracam uwagi na gramatykę i ortografie.

Cóż, ale jeśli dla ciebie ortografia jest wyznacznikiem wiedzy i sposoby spoglądania na świat... eh...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

No to na jakiej podstawie oceniasz lokalizację gier skoro sam takie byki robisz, że jak to czytam to muszę chwilę dłużej się zastanowić o co Ci chodzi? Przeczytałem wszystkie posty tego tematu i praktycznie w każdej Twojej wypowiedzi są błędy każdego typu. Może po prostu w szkole za mało się starasz/starałeś?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Dalece pocieszająca to wiadomość.

Aczkolwiek zastanawia mnie rzecz umieszczona w pakiecie bardziej rozbudowanym - a mianowicie dodatkowe moce które osiągną osoby kupujące droższą wersję. I tutaj rodzi się pytanie, czy owe specjalne moce ( + 1 do rzutów) będą także działały w grze on-line?

Wszytsko piękne. Po takiej ładnej cenie oczekuję naprawde przedniej zabawy (takiej jaka była w NWN2) - NWN - 1 gra kupiona przez trzy lata uczciwie - i trzy lata można się w nią bawić - mam nadzieję iż z 2 częścią będzie tak samo :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 16.08.2006 o 15:04, zibirex napisał:

Dalece pocieszająca to wiadomość.

Aczkolwiek zastanawia mnie rzecz umieszczona w pakiecie bardziej rozbudowanym - a mianowicie
dodatkowe moce które osiągną osoby kupujące droższą wersję. I tutaj rodzi się pytanie, czy
owe specjalne moce ( + 1 do rzutów) będą także działały w grze on-line?

Wszytsko piękne. Po takiej ładnej cenie oczekuję naprawde przedniej zabawy (takiej jaka była
w NWN2) - NWN - 1 gra kupiona przez trzy lata uczciwie - i trzy lata można się w nią bawić
- mam nadzieję iż z 2 częścią będzie tak samo :)



To nie sa moce, lecz atut, ktory musisz sobie wykupic kosztem innego. Nazywa sie Błogosławieństwo Waukeen''a i on daje +1 do rzutów obronnych. Taki sam atut byl w NWN1, lecz pod inna nazwa i mysle ze podobnie moze byc w NWN2.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Ale wnerwia mnie to że Gothic-a 3 można juz było dawno zamówić a ceny i daty premiery nie było nie mówiąc już o EK a tu pierwsza wzmianka o tym że można zamówić NW 2 i już ustalona premiera, cena i EK. No ale cóż widocznie Gothic 3 tak już ma.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 16.08.2006 o 15:32, Magwisienka napisał:

Stop, stop, stop! Coś mi tu śmierdzi. Dlaczego Edycja Kolekcjonerska NWN2 juz jest zapowiedziana
a o EK Gothica 3 ani widu ani słychu? CDP bierzcie sie do roboty!


Widzisz wydaje mi sie, ze to zalezy od Firmy, ktora tworzy gre... np. Neverwinter Nights 2 mozna juz od pewnego czasu zamawiac w zachodnich sklepach, a G 3 chyba jeszcze nie, przynajmniej nie znalazłem nigdzie takiego info.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

moze petycja, zeby giery cdprojektu byly po angielsku i polsku? wcale bym sie nie obrazil gdybym mial mozliwosc wyboru - z calym szacunkiem dla tlumaczy i aktorow podkladajacych glos, czesc gier poprostu wolalbym w oryginale. poza tym milo ze wreszcie sie ujawnil wydawca nwn2;-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Aha i jeszcze jedno. Przepraszam najmocniej ze tak powiem, ale czy was pogięło??? Chcecie 130zł za zwykłą wersję??? I 200zł za kolekcjonerke??? Nie no, ludzie to juz jest "letka" przesada!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

A więc stało się! :D Wiadomość roku! :D I nieważne, że jeszcze do jego końca jest 4,5 miesiąca. Nic tego nie przebije! :D Jesteśmy świadkami cudu! :) Atari się nawróciło! Zaczyna się ogólnonarodowe święto! :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

A wiesz, że gry w języku oryginalnym, są duużo droższe od gier spolonizowanych...? :P

Magwisienka --> widzisz, tutaj występuje taki problem, że nie wszystko zależy od CDP. W końcu nie tylko ich widzimisię jest brane pod uwagę przy ustalaniu ceny. Oni też nie mają pozwolenia na dystrybucję za darmo, a wiadomo, że musieli się mocno starać, by to oni zostali wydawcą NWN2, a nie LEM (na przykład). Poza tym 110 zł (jakie 130? jakie 200?!) za grę, to wcale dużo nie jest. A na pewno nie jest za dużo za TAKĄ grę :).

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 16.08.2006 o 15:40, Magwisienka napisał:

Aha i jeszcze jedno. Przepraszam najmocniej ze tak powiem, ale czy was pogięło??? Chcecie 130zł
za zwykłą wersję??? I 200zł za kolekcjonerke??? Nie no, ludzie to juz jest "letka" przesada!



HotMM5 Kosztuje wiecej, a ludzie jakos sie nie skarza...

Poza tym NWN1 tyle samo kosztowało... tzn. 130 zł, a nie było wtedy wirtualnych pieniedzy, a jakos niezle sie sprzedał. Ba! BG o wiele wiecej kosztował o ile pamientam, a tez sie niezle sprzedał.

160 zł to nie tak źle... WoW kosztuje wiecej i trzeba placic abonament, a wierz mi, że na serwerach Multiplayer NWN1 można znaleźć znacznie wiecej rozrywki nic przy tym nie placac.


cienislaw ->
Cóż wydanie NWN1 PL było znacznie lepsze od oryginalnego pod wzgledem aktorow... przynajmniej moim zdaniem.


Mnie tylko zastanawia, czy osoby zamawiajace Edycje Kolekcjonerska dostana Toolseta wcześniej tak jak ich zachodni koledzy :P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 16.08.2006 o 15:45, Furrbacca napisał:

Poza tym 110 zł


Tfu.
Byłem pewny, że cena spadnie o 20 wpln, a tu miła niespodzianka ;). Oczywiście 100 zł.

PS. Zaczynam się poważnie wachać, czy kupować Nightfall, czy NWN2. Ponieważ na oba mi niestety zabraknie pieniędzy (a przede wszystkim czasu) :/.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 16.08.2006 o 15:40, Magwisienka napisał:

Aha i jeszcze jedno. Przepraszam najmocniej ze tak powiem, ale czy was pogięło??? Chcecie 130zł
za zwykłą wersję??? I 200zł za kolekcjonerke??? Nie no, ludzie to juz jest "letka" przesada!


Nie wiem czy jesteś tego chociaż po części świadoma, ale na cenę ma wpływ głównie jej zachodni wydawca, czyli w tym wypadku Atari. W ogóle trzeba się cieszyć, że gra wyjdzie w Polsce, bo to jeszcze do niedawna nie było takie pewne. Krążyły też informacje, że dystrybutorem gry w Polsce będzie LEM i jeżeli tak by się stało, to mogę się założyć, że za zwykłą wersję musielibyśmy zapłacić około 160 zł, nie mówiąc już o tym, że gra zostałaby pozbawiona praktycznie jakiegokolwiek supportu ze strony dystrybutora. A te 130 zł, to jest w miarę standardowa cena, jak na nowe gry Atari (i nie tylko Atari) w Polsce. Przypominam, że NWN1 w dniu premiery także kosztowało tyle. Nie jest to na pewno jakaś olbrzymia cena.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Zaloguj się, aby obserwować