Zaloguj się, aby obserwować  
Gram.pl

Neverwinter Nights 2 w ofercie wydawniczej CD Projekt!

583 postów w tym temacie

Dnia 16.08.2006 o 16:44, Night Elf napisał:

Szczerze mowiac, nie przypominam sobie by CDP kiedykolwiek wydał gre w 2 wersjach jezykowych,
czy tez wydał angielska, a potem Polska, co juz w wypadku NWN2 jest kompletnie nie mozliwe.


Z tego co pamietam z Heroes V zrobiono taki wyjatek i mozna bylo zamowic (ograniczone ilosci, ale jednak) wersje angielska i tego samego chcialbym dla NWN2. To chyba nie jest niemozliwe?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Witam.
Chyba lepiej poczekać niż zamawiać tak na szybkiego. Jak się rozsunie mgła tajemnicy nad dodatkami do wersji kolekcjonerskiej to będzie można zamówic. Ciekawe, płacić tyle kasy za dodatkowy atut i magiczną aurę:)

Zobaczymy także jak będzie im wychodzić polonizacja, byle nie na poziomie DS 2 no i oczywiście sławny problem z łatkami do NWN 1.
Pozdrawiam.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Co by tu powiedziec, no fajnie ze juz mozna zamowic. Ale 2 wersje kolekcjonerskie to juz przesada (sa tacy ludzie ktorzy beda kupowali 2 wersje kolekcjonerskie zeby miec po prostu 2 xP. Zbijanie kasy wg mnie). Jednak WG MNIE, to dla fana NWN1 bedzie troche szkoda, ze widok w NWN2 jest zmieniony i wogole...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

na zachodzie mowia ze w kolekcjonerskiej ma byc jedynka nwn tylko nie wiadomo - gola czy z dodatkami, jesli z dodatkami to jakimi. a aury czy cos takiego to mnie srednio kreci;-) (chociaz w guild wars /newdance mam;-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 16.08.2006 o 17:04, maniekk napisał:

Witam.
Chyba lepiej poczekać niż zamawiać tak na szybkiego. Jak się rozsunie mgła tajemnicy nad dodatkami
do wersji kolekcjonerskiej to będzie można zamówic. Ciekawe, płacić tyle kasy za dodatkowy
atut i magiczną aurę:)

Zobaczymy także jak będzie im wychodzić polonizacja, byle nie na poziomie DS 2 no i oczywiście
sławny problem z łatkami do NWN 1.
Pozdrawiam.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Uh wybaczcie, zle mi sie klikneło przez przypadek [bateria w myszce siadała i wymienialem]

Dnia 16.08.2006 o 17:09, Gofer31 napisał:

Co by tu powiedziec, no fajnie ze juz mozna zamowic. Ale 2 wersje kolekcjonerskie to juz przesada
(sa tacy ludzie ktorzy beda kupowali 2 wersje kolekcjonerskie zeby miec po prostu 2 xP. Zbijanie
kasy wg mnie). Jednak WG MNIE, to dla fana NWN1 bedzie troche szkoda, ze widok w NWN2 jest
zmieniony i wogole...



No mi troche szkoda, bo nie wiem, ktora wersje na poczatek wziasc, a chcialbym miec przyjemnosc ujzenia wszystkich 3 interfacow :P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

no wszystko cacy, tylko niech w końcu przywrócą do sprzedaży jedynkę z dodatkami w jednym pudle. w końcu mają już prawa. a to że bedzie podstawka w klasyce to mnie specjalnie nie cieszy bo kiedy już wychodzi dwójka to nie wypada sprzedawac pierwszej czesci inaczej, jak tylko w komplecie z dodatkami.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Hmm a moze by tak kompromis - łatka polonizacyjna w wersji KINOWEJ dla posiadaczy oryginalnej wersji jezykowej do sciagniecia ze strony :-D - wtedy jak ktos ma english w malym palcu ze sluchu zrozumie a jak ktos nie lapie wszystkiego to sobie po polsku doczyta - i wszyscy happy :-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Dnia 16.08.2006 o 16:51, Kris_bla napisał:

Z tego co pamietam z Heroes V zrobiono taki wyjatek i mozna bylo zamowic (ograniczone ilosci,
ale jednak) wersje angielska i tego samego chcialbym dla NWN2. To chyba nie jest niemozliwe?


istnieje realna szansa rowniez na wersje oryginalna. zaznaczam jednak, ze cena tego wydania
bedzie raczej porownywalna z cena na zachodzie. na pewno poinformujemy z wyprzedzeniem
o mozliwosci zamowienia angielskiej wersji NWN2.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Poczytałem co będzie w tej kolekcionerskiej wersji :)
http://www.nwn2wiki.org/Limited_edition

Jak widzimy, to wersja skandynawska wymiata ;]
Italy też ma cacy, ma nwn +2 dodatki, tylko figurki nie ma :(
Swoja droga, to troll jest załosny :(
Chce smoka :>
Austraila ma za to papierówke gratis czy dlugopis i kartki?:))

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

O ile pamientam na zachodzie osoby zamawiajace Edycje Kolekcjonerska dostana wczesniej niz inni dostep do Toolseta, czy to samo bedzie sie tyczyc naszego kraju?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 16.08.2006 o 17:30, Tuddrussel napisał:

istnieje realna szansa rowniez na wersje oryginalna. zaznaczam jednak, ze cena tego wydania
bedzie raczej porownywalna z cena na zachodzie. na pewno poinformujemy z wyprzedzeniem
o mozliwosci zamowienia angielskiej wersji NWN2.


I o to mi chodzilo, waze zeby byla dostepna. A cena to wiadomo, ze musi byc wyzsza od ceny PL. Chcialbym tylko miec wybor, a nie byc w sytuacji bez wyjscia.
BTW Dziekuje bardzo za taka szybka odpowiedz, Pozdrawiam

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 16.08.2006 o 17:30, Tuddrussel napisał:

istnieje realna szansa rowniez na wersje oryginalna. zaznaczam jednak, ze cena tego wydania
bedzie raczej porownywalna z cena na zachodzie. na pewno poinformujemy z wyprzedzeniem
o mozliwosci zamowienia angielskiej wersji NWN2.



Bomba ! Kupuję napewno!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Btw. co do patchy, to mysle, ze wiekszosc z was nie ma po co kupowac NWN2 Ang dla patchy, gdyz i tak polskie serwery beda szly z patchami tak jak polskie wersje NWN... choc fakt, to moze byc upierdliwe dla graczy grajacych glownie na zagranicznych serwerach

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 16.08.2006 o 17:48, Lex napisał:

Dopóki nie będzie zdjęcia EK to nie zamówię :)


No przydałoby sie, gdyz, tez chcialbym dokladnie wiedziec, albo raczej widziec, co tam bedzie i jaka mapa bedzie...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

W ciemno nie mam zamiaru kupować ;D. Aha i ostrzeżenie dla CDP. Mapa ma być formatu (conajmniej) A2, a nie jak w EK Rise of Legends malutka (bo za duża to ona nie była).

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 16.08.2006 o 17:53, Lex napisał:

W ciemno nie mam zamiaru kupować ;D. Aha i ostrzeżenie dla CDP. Mapa ma być formatu (conajmniej)
A2, a nie jak w EK Rise of Legends malutka (bo za duża to ona nie była).


Nie wiem, czy wiesz, ale to nie CDP decyduje jakiego formatu ma być mapa. ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Zaloguj się, aby obserwować