Zaloguj się, aby obserwować  
Gram.pl

Neverwinter Nights 2 w ofercie wydawniczej CD Projekt!

583 postów w tym temacie

to dobrze jak stanioeje i będe miał nowego kompa to kupie bo mam jedynke a dodatki olełem a to kupie teżpewnie ale nie od razu na bank będzie kiedyś taniej ;p

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Mam nadzieje ze to bedzie cos lepszego niz jedynka,bo wlasnie z tego powodu wacham sie z zakupem.Taki byl rozglos NWN rpg wszechczasow a tu nudy i kiszka gralem na sile, i nawet nie skanczylem.No nie dalo sie taka nuda.Smie watpic no ale moze sie myle...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 16.08.2006 o 20:01, jac22 napisał:

Mam nadzieje ze to bedzie cos lepszego niz jedynka,bo wlasnie z tego powodu wacham sie z zakupem.Taki
byl rozglos NWN rpg wszechczasow a tu nudy i kiszka gralem na sile, i nawet nie skanczylem.No
nie dalo sie taka nuda.Smie watpic no ale moze sie myle...



Kazdy z nas chyba ma nadzieje, ze ta gra w koncu spelni pokladane w niej nadzieje i oczekiwania. Miejmy taka nadzieje, ale nie oczekujmy "bogwieczego", bo wtedy bedzie klapa. NWN2 i tak zostanie mocno okrojone i dopiero po jakims czasie pokaze pazurki, a i tak o sukcesie badz porazce zadecyduja PW, ktore miejmy nadzieje jak najszybciej powstana.
Moim zdaniem warto kupic i sie przekonac samemu jak bedzie ;-D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

O to chyba muszę się postarać o nowego kompa:/
A ciekawi mnie najbardziej co będzie tą niespodzianką? pierścień z okiem NWN, figurka, czy jedno albo drugie?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 16.08.2006 o 20:51, dracko napisał:

Czas zbierać kase bo mam zamiar zmuwić EKNWN2 :)

Co do wymagań gry to sprawdzicie je na tej stronie http://www.systemrequirementslab.com/referrer/srtest
mój sprzęt je spełnia w 95%



Btw. ale dostałem od nich komentarz:

Neverwinter Nights 2
System Requirements Lab Analysis
Congratulations, your system will ROCK this product! Wish we had a system that hot you lucky dog.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Calkiem milo sie zapowiada, ale wymagania tej gry sa wyjatkowo wysokie, jesli chodzi o rekomendowane wymagania.
Z tego co czytam dwojka da nam ogromne mozliwosci, kurde ile tego jest, ile kombinacji, ile modyfikacji... Czyzby gra sie zapowiadala na hit, w ktory bedzie sie grac i grac przez wiele lat ?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Jak juz wspomniał Redament ... że gra w Nvm2 mogła by trwać wiele wiele lat, jednak aby w to grać trzeba mieć nie mała inwestycje pod biurkiem. Mam nadzieje że CDP wymyśli coś takiego, że nei będzie trzeba mieć takiego kompa do grania ;] Może wymyśli coś takiego że będzie można w to grać na jakichś przenośnych, wcale nie powalających kompach :) :P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Niestety swiat idzie do przodu i nasze kompy tez trzeba bedzie w koncu wymienic na nowe... nic nie trwa wiecznie i niedlugo juz beda robic gry tylko takie jak Crysis i co wtedy? Trzeba byc na to przygotowanym... Ale faktem jest, ze NWN2 moze byc gra na lata jesli wszystko sie uda zrobic tak jak planuja tworcy :-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 16.08.2006 o 22:34, Assasin93 napisał:

3400 stron? Phi, Morek miał 5000.
Ale w grę nie zagram, po prostu niezbyt przepadam za D&D, nie wiem dlaczego, choć cRPG lubię.


NWN2 i Morek to troche inne typy gier... poza tym liczy sie jakosc a nie ilosc ;P, a w Morku dialogi byly denne ;P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 16.08.2006 o 22:36, Night Elf napisał:

NWN2 i Morek to troche inne typy gier... poza tym liczy sie jakosc a nie ilosc ;P, a w Morku
dialogi byly denne ;P



W NWN1 tez nie byly jakies super (nie mowie o dodatkach), ale i tak Morrkowe dialogi to nawet kolo tych z NWN nie staly ;-)
Mnie sie najbardziej podobaly dialogi w KoTOR''ach 1 i 2 :-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 16.08.2006 o 22:19, Several napisał:

Grałem w pierwszą część i chyba skuszę się na drugą. Zapowiada się interesująco. Dobrze że
gra trafiła do planu wydawniczego CD Project.


Wyjąłeś mi to z ust. Albo z klawiatury jak kto woli.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Zaloguj się, aby obserwować