borys333

Nieistniejący już magazyn "GRAMY" oraz CDA itd.

1 post w tym temacie

Jak wspominacie magazyn GRAMY? Pamiętam jak zamówiłem pierwszy nr i dostałem dwa. Jeden zostawiłem, a drugi dałem znajomemu. Od tamtej pory przestałem się tym magazynem interesować choć zawsze miałem ten pierwszy nr na widoku w pokoju. Dzisiaj złapałem go do ręki bo wszystkie CDA składam do pudła i na strych wywalam bo kompletnie mnie już CDA nie cieszy tak jak kiedyś. No i okazyjnie zacząłem sobie magazyn GRAMY przeglądać. Po czym wszedłem na kompa zobaczyć jak wyglądaja dzisiejsze numery i pewnie bym zamówił najnowszy, ale okazuje się, że przestali ten magazyn wydawać. 

Powiem wam, że GRAMY był całkiem niezły. Świetne, klimatyczne i duże zrzuty z gier bardzo mi się w nim podobały. Recenzje ok choć pamiętam jak na stronie z D3 autor ubolewał nad zrezygnowaniem z rynku aukcyjnego czy jakoś tak. Zdziwiłem się bo według mnie to psuło grę. CDA był także przeciwny temu z tego co czytałem w ich recenzjach. Ale spoko to był inny punkt widzenia autora. 

Szkoda, że już nie istnieje bo CDA wydaje mi się dziś strasznie do du*y, do wycierania np. Co z tego, że maja ładny papier i dają DVD z grami i kodami do gier? Skończyłem ze składowaniem głupich gier na steam tylko po to by były. Płyty z CDA do niczego się nie nadają bo chyba dzieci bez internetu z nich korzystają. W ogóle recenzje są pisane pod dzieci przez co nie chce się ich nawet czytać. Zresztą ten ich język w recenzjach wcale mi się nie podoba. ma być niby zabawnie  a mnie wydaje się żałosny i nudny jak niegdyś przemówienia Komorowskiego.  Może po prostu wszystkie pisma o grach to już dla dzieciaków są i dlatego przestało mi się podobać bo wyrosłem z tego. 

Najbardziej nieprzydatne dla mnie wydaja się recenzje sprzętu od CDA.  Więcej dowiem się na forum niż od nich. Kiedyś zamówiłem telefon polecany przez nich i okazał się shitem. Ostatni nr kupiłem bo opisywali laptopy gamingowe, a taki chce sobie kupić. Po przeczytaniu okazało się, że od razu pokazali MSI za 15 tysięcy. Co to ma być? Myślałem, że doradza, który ma najlepsze chłodzenie i jaki warto wziąć. Dlaczego nie pokazali MSI za 7-8 tysiecy, który jest polecany przez graczy na forach, albo jakiegoś predatora nie opisali. Wzięli pod lupę 3 lapki z ubogą recenzją i to ma być pomoc w wybraniu sprzętu? 

Nie wiem czy istnieją jeszcze jakieś magazyny o grach, ale pozostaje chyba oglądać filmiki na yt, które pokazują co jest na rynku obecnie.  Dla mnie CDA to definitywnie historia. 

Dodam jeszcze, że kiedyś zamówiłem prenumeratę z kubkiem koszulką i czymś tam. Koszulka okazała się lipna, kubek cały czarny, nawet od środka przez co nie widziałbym pająka gdybym mi wszedł do napoju albo żaby. Zresztą często nie widziałem czy w ogóle mam jeszcze napój w środku musiałem nachylać kubek. Jak można tak nieudolnie robić rzeczy?  A gdy zamówiłem nr archiwalne z poprzedniego miesiąca to nie dość, że musiałem wyłożyć kase za dostawę to jeszcze numer  przyszedł mi pogięty i bez opakowaniu do którego pismo jest wkładane. Powinni brać przykład z TERAZROCKA. 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Utwórz konto lub zaloguj się, aby skomentować

Musisz być użytkownikiem, aby dodać komentarz

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto na forum. To jest łatwe!


Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Masz już konto? Zaloguj się.


Zaloguj się