Zaloguj się, aby obserwować  
Gram.pl

Blokada regionalna bronią na "chińską bombę" negatywnych recenzji na Steamie?

11 postów w tym temacie

Można również poprawić jakość serwerów dla ludzi z Nowej Zelandii czy Chin i byłoby po kłopocie, a nie ukrywać negatywne komentarze i udawać, że wszystko jest ok. Innym rozwiązaniem jest, np. zrobienie dobrej gry, a nie Conan Exiles.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

To pod chodzi pod globalny rasizm imo, generalnie w Chinach bardzo dużo ludzi gra przecież, musi się liczyć z opiniami tamtejszych ludzi. To, że oceniają chłam jak chłam to nie jest wina ich pochodzenia, miejsca zamieszkania czy wierzeń. Jeśli producent nie potrafi zapewnić jakości takiej samej w prawie każdym rejonie świata (przecież nikt nie będzie na morzu Beringa akurat grać online, damn it!), to kiepsko.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Proponuję szefowi funcomu (czy ta nazwa jest autoironią?) aby wzięli przykład z cdprojekt i zaczęli robić przede wszystkim dobre gry dla dorosłych, bo conan exiles sprzedaje się tylko dzięki nagości. I wtedy nie będa już musieli się martwić o kilka nieprzychylnych ocen z Chin, Portoryko czy wysp Vanuatu...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Akurat Conan Exiles jest grą słabą i bez względu na serwery, więc niech przyjmą krytykę z pokorą i zrobią coś z tym potworkiem. Mnie wystarczyło obejrzeć kilka filmików przed premierą i od razu widziałem, że produkt jest zrobiony na odpier... się i nic ponad to - jak widać moja wczesna opinia potwierdzona została przez sporą rzeszę graczy - szkoda, że producent nie widzi co wypuścił... :/

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

1. WSZYSTKIE studia grają wg tych samych regół. Każda gra multiplayer zmaga się z tymi samymi problemami.

2. Ktoś chyba zapomniał że jeżeli nie może na jakimś rynku świadczyć usługi należycie to... powinien tam nie wchodzić. O ile wiem, blokada regionalna jest możliwa.

3. Jaki problem uruchomić serwery dla NZ? Poprawić jakość usługi. Zwłaszcza że serwery nie są drogie w utrzymaniu. Nie dla dużych firm.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Moim zdaniem gra jest bardzo dobra. Wiele się zmieniło od początku Early Access i były to zmiany na lepsze. Niestety największą wadą gry jest to że (przynajmniej na serwerach pvp) wymaga grania w nią dużo czasu by nie zostawać w tyle. Dlatego musiałem zrezygnować, ale za jakiś czas może wrócę. Sugerowanie się tym co było na początku przy ocenianiu gry teraz jest mocno krzywdzące dla gry.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Utwórz konto lub zaloguj się, aby skomentować

Musisz być użytkownikiem, aby dodać komentarz

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto na forum. To jest łatwe!


Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Masz już konto? Zaloguj się.


Zaloguj się
Zaloguj się, aby obserwować