Zaloguj się, aby obserwować  
natanadler

gwóźdź do trumny cenegi

64 postów w tym temacie

Czy nie wydaje wam się że gram.pl wyprzedziło cenege o jakieś 150 tysiecy lat. Portal Gram już działa dobry miesiąc a cenega zostaje wtyle zamieszczając tylko nędzne reklamówki w gazetach z hasłem " nadchodzi nowa rewolucja rozrywki" czy jakoś tak. Layout strony został bez zmian i jest cholernie nieczytelny. Poza tym nie mają promocji poza odgrzewaniem starych kawałków w cenie po 50 zeta

Jak się chłopaki nie wezmą do roboty to daję im 6-12 miesięcy i odpadną z rynku

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 02.11.2005 o 20:19, natanadler napisał:

Czy nie wydaje wam się że gram.pl wyprzedziło cenege o jakieś 150 tysiecy lat. Portal Gram już działa dobry miesiąc a cenega
zostaje wtyle zamieszczając tylko nędzne reklamówki w gazetach z hasłem " nadchodzi nowa rewolucja rozrywki" czy jakoś tak.
Layout strony został bez zmian i jest cholernie nieczytelny. Poza tym nie mają promocji poza odgrzewaniem starych kawałków
w cenie po 50 zeta

Jak się chłopaki nie wezmą do roboty to daję im 6-12 miesięcy i odpadną z rynku


mASZ PECHA CENEGA JEST ZAGRANICZNYM WYDAWCA I JUZ JA KTOŚ PRZEJAL

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Zdaje sie ze ta "nowa rewolucja rozgrywki" jest cena iluś tam gierek (nie pamietam ilu i jakich :P), ktora spadla do 29.99 :P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

To powiedz mi, skoro Cenega jest już w stanie agonii, jakim cudem zabrała CD Projektowi jedne z największych hitów przyszłego roku?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 02.11.2005 o 20:21, Ponury rzniwiaż napisał:

> Czy nie wydaje wam się że gram.pl wyprzedziło cenege o jakieś 150 tysiecy lat. Portal Gram już działa dobry miesiąc
a cenega
> zostaje wtyle zamieszczając tylko nędzne reklamówki w gazetach z hasłem " nadchodzi nowa rewolucja rozrywki"
czy jakoś tak.
> Layout strony został bez zmian i jest cholernie nieczytelny. Poza tym nie mają promocji poza odgrzewaniem
starych kawałków
> w cenie po 50 zeta
>
> Jak się chłopaki nie wezmą do roboty to daję im 6-12 miesięcy i odpadną
z rynku
>
>
mASZ PECHA CENEGA JEST ZAGRANICZNYM WYDAWCA I JUZ JA KTOŚ PRZEJAL


nie chodzi mi czy ktos ja przeją czy przejmie ale to że nawet jesli sa zagranicznym wydawca to jednak powinni patrzec co robi konkurencja. ich tzw rewolucja cenowa dotyczy raczej srednich tytułów

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 02.11.2005 o 20:21, Ponury rzniwiaż napisał:

mASZ PECHA CENEGA JEST ZAGRANICZNYM WYDAWCA I JUZ JA KTOŚ PRZEJAL


Wypowiedź sponsorowana przez klawisz Caps Lock (przepraszam za taki bezczelny offtop ale nie mogę się powstrzymać:D )

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 02.11.2005 o 20:25, HellShell napisał:

> mASZ PECHA CENEGA JEST ZAGRANICZNYM WYDAWCA I JUZ JA KTOŚ PRZEJAL

Wypowiedź sponsorowana przez klawisz Caps Lock
(przepraszam za taki bezczelny offtop ale nie mogę się powstrzymać:D )

CAPS LOCK MIAL ZWRÓCIĆ UWAGE

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 02.11.2005 o 20:22, Vilmar napisał:

To powiedz mi, skoro Cenega jest już w stanie agonii, jakim cudem zabrała CD Projektowi jedne z największych hitów przyszłego
roku?


To wtakim razie niech ktos napisze ile gier cenegi kupil od pojawienia sie gram pl a ile cdprojektu???

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

nie sadze - Cenega wydaje calkiem niezle tytuly i w porownaniu z rokiem poprzednim wychodzi na prosta.
zreszta ma u mnie plusa za Moment of Silence, no i przejela Dreamfall mimo tego, ze CDP wydawal czesc pierwsza. plusem CDP jest otwartosc na opinie i bliski kontakt z klientami. poza tym wydaja duzo edycji specjalnych no i teraz dochodza jeszcze gadzety, nie wspomne o tym ze NXK byla strzalem w dziesiatke.
natomiast wPLNow rewolucja bym nie nazwal.
Cenega uczy sie na bledach wiec sadze ze jeszcze nie powiedziala ostatniego slowa.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 02.11.2005 o 20:29, natanadler napisał:

To wtakim razie niech ktos napisze ile gier cenegi kupil od pojawienia sie gram pl a ile cdprojektu???


W ciągu miesiąca? zero:zero :))))

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 02.11.2005 o 20:30, scooby01 napisał:

nie sadze - Cenega wydaje calkiem niezle tytuly i w porownaniu z rokiem poprzednim wychodzi na prosta.
zreszta ma u mnie
plusa za Moment of Silence, no i przejela Dreamfall mimo tego, ze CDP wydawal czesc pierwsza. plusem CDP jest otwartosc
na opinie i bliski kontakt z klientami. poza tym wydaja duzo edycji specjalnych no i teraz dochodza jeszcze gadzety, nie
wspomne o tym ze NXK byla strzalem w dziesiatke.
natomiast wPLNow rewolucja bym nie nazwal.
Cenega uczy sie na bledach wiec
sadze ze jeszcze nie powiedziala ostatniego slowa.

Cenega od lat się nie reformuje więc ja bym większych zmian nie oczekiwal

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Szukaj stary innych sposobów dowartosciowania, niż zwracanie uwagi Caps lckiem ;)... a propos cenegi.. to.. jakoś nie przewiduje jej upadku. Nadal zdarza jej się nie poważne traktowanie klienat (vide San Andreas) jednak wzrost jakości produktów, tłumaczeń, oraz poziomu tłumaczeń jest zauważalny. Nie ma już takiej olbrzymiej przepaści między wydawcami, a jak mówił Vilmar Cenega zgarnęła na przyszły rok parę kapitalnych tytułów. Mam jednak nadzieje, że epoka wielkich tłumaczeń wróci.. i znów będziemy mieli CDP jako hegemona na polskim rynku "growym".

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 02.11.2005 o 20:27, Ponury rzniwiaż napisał:

CAPS LOCK MIAL ZWRÓCIĆ UWAGE


Jak się zbyt często zwraca uwagę, to potem wszyscy Cię zaczną olewać. (była taka bajeczka o wilkach i małym chłopcu bodajze...;-) ).

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 02.11.2005 o 20:31, Vilmar napisał:

> To wtakim razie niech ktos napisze ile gier cenegi kupil od pojawienia sie gram pl a ile cdprojektu???

W ciągu miesiąca?
zero:zero :))))

Ja gier cenegi nie kupuję od 2 lat

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 02.11.2005 o 20:22, Vilmar napisał:

To powiedz mi, skoro Cenega jest już w stanie agonii, jakim cudem zabrała CD Projektowi jedne z największych hitów przyszłego
roku?


agonia to złe slowo. własciwszym bedzie stagnacja. zero zmian polityki cenowej, obslugi klienta. z ich budzetem i wsparciem jakie maja zza wschodu mogliby byc liderem calego rynku. znacznie lepiej radzi juz sobie ea ktore chocby porzadnie stara sie promowac. ze skutkiem dobrym zreszta. sa molochem i dzialaja konkretnie, zadnych popierdulek.

w biznesie zasada jest taka: jesli stoisz w miejscu to znaczy ze sie cofasz. nie chce oceniac czy i jak bardzo dzieki gram.pl cdp wyprzedza konkurencje bo nie jestem analitykie. ale sytuacja gry pracownik cenegi pisze na forum cdp i informuje klientow o grze bodajze dreamfall wywoluje usmieszek na twarzy :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 02.11.2005 o 20:32, HellShell napisał:

> CAPS LOCK MIAL ZWRÓCIĆ UWAGE

Jak się zbyt często zwraca uwagę, to potem wszyscy Cię zaczną olewać. (była taka bajeczka
o wilkach i małym chłopcu bodajze...;-) ).

Spoko caps locka użyem tylko dwa razy

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Ja zarówno kupuję gry Cenegi jak i CDProjekta. Ostatnio zakupiłem Bard''s Tale Opowieści Barda. Znakomita polonizacja z udziałem Piotra Fronczewskiego i Borysa Szyca(grał w filmie "Oficer"). Cenega co raz to lepiej sobie radzi z polonizacją i wychodzi to nawet czasami lepiej od CDProjekt.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach


A wg mnie Cenega ma się nienajgorzej i cieszę się z tego. CDP i tak ma pozycję lidera, ale nie byłoby dobrze gdyby został totalnym monopolistą. A tych którzy myślą że cenega to trup i bankrut mogę zapytać kto wydaje Bard''s Tale i Oblivion, a jest tego więcej.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Przepowiadam przyszłość... ummmmm... muuumum..... Cenega umiera śmiercią tragiczną, cdp tańczy :D

P.S. Deviance, twój nick jest dla mnie podejżany :) Powinieneś wiedzieć czemu

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 02.11.2005 o 20:36, Budo napisał:


A wg mnie Cenega ma się nienajgorzej i cieszę się z tego. CDP i tak ma pozycję lidera, ale nie byłoby dobrze gdyby został
totalnym monopolistą. A tych którzy myślą że cenega to trup i bankrut mogę zapytać kto wydaje Bard''s Tale i Oblivion, a
jest tego więcej.


Nie twierdze że sa bankrutem i trupem ale napewno z istniejącą polityką nie są w stanie przekonać mnie kilkoma tytułami że są fajni. Prawda że mają kilka dobrych tytułów ale... co z tego jesli leży kilka podstawowych zasad marketingowych a przez to traci się klientów

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Utwórz konto lub zaloguj się, aby skomentować

Musisz być użytkownikiem, aby dodać komentarz

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto na forum. To jest łatwe!


Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Masz już konto? Zaloguj się.


Zaloguj się
Zaloguj się, aby obserwować